Физрукая• 30 октября 2022
Ваша реакція, коли з вами хочуть познайомитися?
Хочеться трішки відволіктися. Ну і за одно деякий висновок для себе зробити. Буває, що до вас підходять чоловіки щоб познайомитися. Ваші дії, якщо вам дійсно цікаво?
Ось у мене якась неадекватна реакція: закатити очі і скривитися, сказати, що мені це не цікаво, взагалі не звернути увагу і швиденько піти. Питання, от що в такому випадку про мене можна подумати?)) Ясно, що нічого хорошого. Але я постійно не готова до такої ситуації і автоматично маю впороти якусь фігню. За що потім шкодую. Бо були ж непогані варіанти))
Ось сьогодні схожий випадок. Соромно навіть писати. Стояла в заторі і поряд в лівій полосі стояло ще одне авто. Посигналив і показав щоб я відкрила вікно. Відкрила. "Як справи?"
- " Ми знайомі? "
- " Дай номер і познайомимося".
- " Ще чого..."
Закрила вікно. Знову посигналив і попросив відкрити вікно. Проігнорила. Він ще деякий час стояв поряд потім я повернула. Заїхала на парковку ( це км 5 від точки зустрічі) і вгадайте, хто заїхав за мною?))
Каже " Ну якщо хочеш так, то будемо так знайомитися" ( по доброму, з усмішкою). На що я видаю " Ну якщо ти не розумієш по нормальному, то я викличу поліцію і вони тобі пояснять".
Ясне діло, що він вирішив не зв´язуватися зі мною далі. Але тепер думаю, ну от не лох я? Такий симпатичний, і взагалі цікаве б знайомство вийшло. Як навчитися нормально реагувати? Бо моя реакція від мене не залежить, це ніби хтось в мене вселяється і заважає мені знайти норманого мужика.
- " Ми знайомі? "
- " Дай номер і познайомимося".
- " Ще чого..."
ХдеЯсь?• 30 октября 2022
Ситуация, которую вы описали, для меня совершенно хамская. Терпеть не могу обращения на ты и приказы. В случае с адекватным знакомством, всегда готова пообщаться, весело и дружелюбно.
Могу и сама начать первой разговор, с понравившимся мужчиной
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Якщо Вам некомфорто при знайомстві з людиною, то і не треба. Воно не Ваше.
Я вже стільки перезнайомилася і знаю, що кажу.
Та я в першу чергу собі не даю шансу розібратися, чи комфортно чи ні. Я не можу пояснити навіть. Це хвиля якась неадекватизму, яка мене накриває в будь-якому випадку.
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Так вона і так не самодостатня жінка, саме тому і реакція така дика
Куди ж без вас...
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Норм знакомлюсь. Но еще ни разу не было такого, чтобы удачно. Все такие знакомства не очень у меня
Ви хоч маєте досвід таких знайомств, бо мабуть нормально відповідаєте?
Секретница• 30 октября 2022
Вы знаете, у меня такая же реакция - послать/отморощиться и убежать.
Но решила пересилить себя и попробовать и один раз таки познакомилась так на улице, обменялись телефонами, а вечером он позвонил, приглашал к нему домой пить шампанское
Как будто я легко доступная девица, раз ак легко пошла на контакт, в общем, этот случай окончательно отбил охоту знакомиться на улице.
Бедная Лиза• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Як себе розблокувати?
Ой, автор, я така сама була))) Приймала нові знайомства тільки в компаніях друзів, а щоб ось так підійшли, фі... А до мене вічно підходили, ні пройти, ні зупинитись.. Робила точно, як Ви - скривлювалась і зверхньо щось там булькала про ’не цікаво’.. Свою проблему я вже знаю - була красива, зверхня, не зацікавлена в нових знайомствах (по тій же причині зверхності)...
Зараз я б так не робила)
Моя порада - сприймайте кожну людину, як просто нове знайомство. Без пунктика, що Вас вибрали. Просто знайомство, чому б і ні? Жінка має право спілкуватись, ходити на побачення і вибирати. Це не обов´язково кавалери, це нові знайомі, які можуть стати в пригоді. Треба згадати, як знайомляться діти) В них все так просто.., мета - просто дружити, спілкуватись. Треба до подібного простіше ставитись, відкритіше.
п.с. Але і про безпеку не забувайте
Зараз я б так не робила)
п.с. Але і про безпеку не забувайте
Настенные трусы.• 31 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Ой , я похожая.
Стараюсь скрыться, до панических атак доходит.
Удается или очень очень настойчивым или тем кому удалось сразу не испугать. Но первые обычно психами покруче меня оказываются, а вторым в итоге не сильно и надо.)))
Сама от себя устала уже
СережкинаЯ• 31 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Вы не лох, Вы просто с большими тараканами. Но это и хорошо, что сразу видно.
Да, очень хорошо, что сразу всё видно. Мужчина не потеряет время и нервы)