Физрукая• 30 октября 2022
Ваша реакція, коли з вами хочуть познайомитися?
Хочеться трішки відволіктися. Ну і за одно деякий висновок для себе зробити. Буває, що до вас підходять чоловіки щоб познайомитися. Ваші дії, якщо вам дійсно цікаво?
Ось у мене якась неадекватна реакція: закатити очі і скривитися, сказати, що мені це не цікаво, взагалі не звернути увагу і швиденько піти. Питання, от що в такому випадку про мене можна подумати?)) Ясно, що нічого хорошого. Але я постійно не готова до такої ситуації і автоматично маю впороти якусь фігню. За що потім шкодую. Бо були ж непогані варіанти))
Ось сьогодні схожий випадок. Соромно навіть писати. Стояла в заторі і поряд в лівій полосі стояло ще одне авто. Посигналив і показав щоб я відкрила вікно. Відкрила. "Як справи?"
- " Ми знайомі? "
- " Дай номер і познайомимося".
- " Ще чого..."
Закрила вікно. Знову посигналив і попросив відкрити вікно. Проігнорила. Він ще деякий час стояв поряд потім я повернула. Заїхала на парковку ( це км 5 від точки зустрічі) і вгадайте, хто заїхав за мною?))
Каже " Ну якщо хочеш так, то будемо так знайомитися" ( по доброму, з усмішкою). На що я видаю " Ну якщо ти не розумієш по нормальному, то я викличу поліцію і вони тобі пояснять".
Ясне діло, що він вирішив не зв´язуватися зі мною далі. Але тепер думаю, ну от не лох я? Такий симпатичний, і взагалі цікаве б знайомство вийшло. Як навчитися нормально реагувати? Бо моя реакція від мене не залежить, це ніби хтось в мене вселяється і заважає мені знайти норманого мужика.
- " Ми знайомі? "
- " Дай номер і познайомимося".
- " Ще чого..."
Парасюха• 30 октября 2022
Я теж себе дебільно поводжу.Зв´язую це з несподіванкою, і тим, що ми відвикли знайомитись в реалі.
Наприклад днями в метро:я андрій, тралала, ти схожа на мою знайому, ми завжди підходимо до тих хто подобається.Я:а я Свєточка і я піпєц як втомилась на роботі.Підкатуєш, да?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 октября 2022
Ко мне не подходят знакомиться на улице, в транспорте или в общественных местах
Янка-угомонись• 30 октября 2022
Очень удивлюсь такому мужчине, котрый захочет со мной познакомиться))
Мексиканочка• 30 октября 2022
Все залежить від того, хто знайомиться. Якщо чоловік не подобається, то не знайомлюсь. Якщо людина приємна, то відповідаю на питання. З кимось зав´язується невимушена розмова, з кимось не зовсім.
Не против• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Ото ж бо.
Номер авто запомнили? Бегите ищите , скажете Я согласнаа
Апрель Ивановна• 30 октября 2022
Автор, ви себе налаштували на відмову, і відповідно в ситуації автоматично відшиваєте людину.
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляНе против
Дуже смішно)))
В нього про мене вже думка склалася. Для чого чоловіку ці проблеми?))
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Як себе розблокувати?
Мааарковная• 30 октября 2022
Автор, я вам скажу да вы лох, ну ничего в следующий раз будете мудрее.
А я еще больший лох, ко мне никто не подходит знакомиться :(
Не против• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Дуже смішно)))
Поверьте, мужики не заморачиваются. Это мы будем неделями думать и обсасывать ситуацию.
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляМексиканочка
Ну якщо я очі не закатала і не скривилася, а просто сказала, що не знайомлюся, то це сподобався. Але ж вони не розуміють моєї азбуки Морзе.
Апрель Ивановна• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Як себе розблокувати?
Пригадайте свій пін код, я ж не знаю
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 30 октября 2022
Вы не лох, Вы просто с большими тараканами. Но это и хорошо, что сразу видно.
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляТут надолго
Спробуйте розслабитись і посміхнутись.
Я не можу з себе видавити ту усмішку. В мене такий вираз обличчя в той момент, ніби у мене грошей вимагають
Мексиканочка• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Час переходити з абетки Морзе на звичайну людську мову) Одна справа, якщо Ви дійсно не зацікавлені в знайомстві. Але якщо Вам потрібний чоловік, то варто переглянути свою поведінку.
Физрукая
• 30 октября 2022
Ответ дляМексиканочка
Проблема визнана. Сьогодні я дуже пожалкувала, що так вчинила. Аж кішки шкребуть...
Нервогенератор• 30 октября 2022
Ответ дляНе против
А это мог быть Ваш шанс
а я считаю,что мужику повезло и хабалки в его жизни не будет
Маруська Му• 30 октября 2022
Если мужчина симпатичный и в моем вкусе, пофлиртую, если не мое - отморожусь, умею делать противозачаточное высокомерные лицо:)
Ростки жимолости• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Якщо Вам некомфорто при знайомстві з людиною, то і не треба. Воно не Ваше.
Я вже стільки перезнайомилася і знаю, що кажу.
Тут надолго• 30 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Уявіть що ви не самодостатня жінка, а дівчинка. Маленька дівчинка, яку треба охороняти і любити. Мені здається в вас просинається якесь стерво бо ви боїтеся показатись легкодоступною. Як варіант запитайте щось у відповідь, типу «пан хоче допомогти донести сумки до хати?», або «Прекрасно, здається я знайшла добру людину, яка вигуляє зі мною пса в темряві, як ви відноситесь до собак?»
Кукуша• 30 октября 2022
Я тоже такой была, пока не нашелся мужчина, который был настойчив и сумел меня разблокировать. Я думаю это блок из детства.
Єдина Країна• 30 октября 2022
Ответ дляТут надолго
Так вона і так не самодостатня жінка, саме тому і реакція така дика
Сиреневая цапля• 30 октября 2022
Норм знакомлюсь. Но еще ни разу не было такого, чтобы удачно. Все такие знакомства не очень у меня