КаваЗМолоком• 30 октября 2022

Похваліться, що придбали на зиму.

Верхній одяг, взуття , шапки ?
4есотка• 30 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Ну так ессо , я всё вижу
Від того вони менш маркими не стали)

Кукусики• 30 октября 2022
Ответ дляNo problems
Вас то точно заметят, в таких педалях
Заздріть мовчки.

Вам, певно сміливості на таке не вистачає?
Ну то носіть свої чорненькі, нейтральні, під будь яку сумку.
Черпак_для_фантазий• 30 октября 2022
Ответ дляКукусики
Не психуйте і носіть чорні.
І не забудьте до них чорну куртку до коліна, темні джинси і сумку ´на всі випадки життя ´

Ну щоб вас точно не було видно під час відключення світла
Есть много стильной красивой обуви,а не это.их носят уже 3 года и выглядит ужасно
Черпак_для_фантазий• 30 октября 2022
Ответ дляКукусики
Заздріть мовчки.

При чём тут смелость? Хотя да, не осмелюсь купить такое
Сладко-соленая• 30 октября 2022
Ничего
Доль Чекомбана• 30 октября 2022
а я вообще не понимаю, что сейчас актуально.
какой фасон шапок?
какие свитера?
Кукусики• 30 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я так розумію,у вас на зиму одна пара взуття?
І вам потрібно, щоб вона була до всього?
Ну то в мене вони далеко не одні. І сумки є різного кольору, форми в матеріалу. А також куртки, дублянки.
А ви працюйте над собою, виробляйте сміливість.
4есотка• 30 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Мартенси зимові, давно мріяла про них )
Розкажіть. Вони легкі, зручні? Бо мала просить таж Мартінси
дЫнька• 30 октября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, на жаль це наша реальність і багато хто не може собі дозволити купити нові речі. Але так хочеться чимось себе потішити.
Ні,я купую речі коли вже дуже треба.Просто обносилася,що нема що людського вдягнути.Півтора роки назад зара джинси брала,скоро вже між ногами прорвуться,я брала ще й дешеві.А ще на роботу ходжу,але там змінний одяг.

]Mrs.Сексуальность[• 30 октября 2022
Ничего
Рожки-да-ножки• 30 октября 2022
Ответ для4есотка
Тримаєш у руках коли, то ніби трошки важкуваті. Але взуті важкими не здаються, зручні, так)
Це другі вже, перші брала два роки тому на весну-осінь, вони дещо грубі спочатку та згодом відчуття таке наче перетворюються на капці
4есотка• 30 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Ще одне дуже важливе питання - чи не промокають? Коли сильний дощ. Бо ми в Британії, тут постійно дощ, мене дуже спиляє від покупки відсутність мембрани, бо дві пари купити не можу точно.
Продавец овец• 30 октября 2022
И еще теплые лосины с мехом и куртку на осень.
автор КаваЗМолоком • 30 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
Продавец овец• 30 октября 2022
Ответ для4есотка
Вопрос не мне, но я обладатель Мартинсов. Они нифига не легкие и дубовая кожа. Многим растирают ноги в кровь первое время. Мои на пол размера больше, поэтому не терли, но немного свободны, поэтому просто вложила теплую стельку. Но моим уже 3 года, а визуально как новые
Рожки-да-ножки• 30 октября 2022
Ответ для4есотка
Ноги були сухі і в дощ, але ж моє перебування під дощем/ходіння по калюжах у таку погоду воно зазвичай недовге
Черпак_для_фантазий• 30 октября 2022
Ответ дляКукусики
У меня очень много обуви, ошибаетесь
Продавец овец• 30 октября 2022
Ответ для4есотка
Но качество конечно у них супер.
Не прохожу мимо• 30 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ботинки со шнуровкой на тракторной массово носят не 3 года, а лет 5-6.
А что именно вам не понравилось?
Все пишут, что есть масса стильной красивой обуви, но стесняются показать примеры.

Не прохожу мимо• 30 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
Но качество конечно у них супер.
Классные!
Кукусики• 30 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У меня очень много обуви, ошибаетесь
Ой, вибачте, будь ласка.
Так в чому справа тоді?
Не маєте смаку створити комплект, взуття, сумка, одяг?
Ну, знову таки.
Працюйте над собою.
4есотка• 30 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
Ох, от я боюсь, що викину немалі гроші і мені мала заявить, що не зручно чи щось натирає. Хоча, це ж мартінси, буде носити к любому випадку, бо мартінси))
Черпак_для_фантазий• 30 октября 2022
Ответ дляКукусики
Ой, вибачте, будь ласка.
Так в чому справа тоді?
Ну, знову таки.
Працюйте над собою.
Зачем мне над собой работать? Чего Вы прицепились? Вы себя в зеркало не видели,когда покупали это?
Кукусики• 30 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
От тому вам і треба над собою працювати.
Щоб зрозуміти, що вибір інших людей -то їх вибір.
І до вас він не має абсолютно ніякого відношення.
Не прохожу мимо• 30 октября 2022
Черпак_для_фантазий• 30 октября 2022
Ответ дляКукусики
Мне не нужно над собой работать) я в чужом мнении не нуждаюсь и на обозрение не выставляю покупки)))
ПультОт_БМВ• 31 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
кроссы классные, у меня щас бежевые Массимо тоже, с прошлой весны по-моему - провалилась стелька в этой месяце так их люблю
ПультОт_БМВ• 31 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
а что за куртка?
nik nik nik• 01 ноября 2022
Ха-ха-ха еще ничего, ребенку только куртку и шапку купила, флисовую кофту .А себе как всегда в последний момент)))))
nik nik nik• 01 ноября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
фото
круто