Спасатель Малибу• 30 октября 2022
Мужчины с зелёными глазами, какие они?
ПоЗиТиВнАя• 30 октября 2022
Такі ж як і з карими, ліниві , трудяги, бідні, багаті, всі різні.Головне, щоб не скорпіон
ПоЗиТиВнАя• 30 октября 2022
Ответ дляДаю справку
Дві руки, дві ноги, між ногами все як у інших чоловіків.
Піська в них менша, ви обдурюєте
Я тут Живу• 30 октября 2022
Эгоисты немного, никогда не знаешь что от него ждать, встречалась с зеленоглазым, красивый паршивец, а сюрпризов, в переносном смысле слова, от него натерпелась ух сколько, ну зато получила опыт с зеленоглазыми ни-ни.
Гадаю_По_шнуркам• 30 октября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А що ви маєте проти скорпінів, це наймиліші створіння
звісно, якщо не з зеленими глазами
ПоЗиТиВнАя• 30 октября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
звісно, якщо не з зеленими глазами
З зеленими скорпи то треш.З карими на більш менш, самі топові ті, які мають перо зі сраки полярної сови для ворожінь(іф ю ноу вот ай мін
)
Але я бачила ту сову, в неї вся срака общипана, так що без варіантів
) Але я бачила ту сову, в неї вся срака общипана, так що без варіантів
Гадаю_По_шнуркам• 30 октября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
)

Ириска застрявшая в зубах• 30 октября 2022
Чего я только не слышала...но что бы от цвет глаз зависимо характер мужчины...это же генетика блин..
Гордая_птичка• 30 октября 2022
у меня папа был смуглый с зелёными глазами ,никому его зелёные глаза не передались(