Кима_кепка• 31 октября 2022

Серіал Погані сестри

автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Свіжий серіал, сподобався, 10 серій

пышка_мышка• 31 октября 2022
Сериал отличный, но на будущее, не нарушайте правила форума и в стартпосте должна быть не просто ссылка, а еще и описание.
Смячиком• 31 октября 2022
Так, хороший, подивилася також за рекомендацією одної з порадниць раніше. Для тих хто любить серіали про групу жінок, об´єднаних певною таємницею.
автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Сори, не знала, исправлюсь)
автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Про що серіал ’Погані Сестри (1 сезон)’:
Головні героїні оповідання – сестри Гарві. Вони завжди були близькі одна до одної і намагалися дбати про свою близьку людину. У результаті смерть швагра дівчат стає початком божевільної низки подій. З якихось незрозумілих причин саме п´ятірка головних героїнь виявляється головними підозрюваними у тому, що трапилося. Детективи зі страхової компанії намагаються розібратися, що ж насправді сталося з чоловіком. Як виявилося, у кожної з сестер були певні причини вбивства, проте зовсім неясно, хто саме завдав фатального удару. У результаті все виявиться набагато складніше і заплутаніше.
автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Ответ дляСмячиком
І режисерки - жінки)
І акторки всі чудово, так приємно бачити нормальні обличчя без ботоксу та силікону
пышка_мышка• 31 октября 2022
Ответ дляКима_кепка
І режисерки - жінки)
Должна сказать, что к середине сериала меня люто бесил Джон Пол. Хотелось его убить лично)
автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Согласна
Действительно, редкий муфлон))
Птица Говоруша• 31 октября 2022
Мені спочатку зайшов але за декілька серій стало геть нудно((
Глянула останню з ’у попередніх серіях’, та й ту частково на перемотці, все було зрозуміло.))

Ще з подібних легких детективів можу порекомендувати ’Сороки-вбивці’. Теж британський.

автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Ответ дляПтица Говоруша

Дякую
Так десь на п´ятій серії теж вже трошки занудьгувала, але потім стало якось веселіше і додивилась до кінця)
автор Кима_кепка • 31 октября 2022
Ответ дляПтица Говоруша

Там 6 серій, так?
Птица Говоруша• 31 октября 2022
Ответ дляКима_кепка
Там 6 серій, так?
Так, коротенький)