Sara-a• 31 октября 2022

Киев и область как вам новости? Фейк

О переселении
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляAny
Досить тягати цей фейк. Ось офіційно
Почему тогда не банят ТГ каналы , которые это распространяют?
Yarina-753a• 31 октября 2022
Ответ дляDeniza
я знаю, приколююсь. але з лютого до літа всіх везли туди... всі прїзди до того резинового багатостраждального Львова.
тим паче що до Львова прилітає не менше.
Це тільки домовлятись на державному рівні с Польщею, Німеччиною, Францією, Швецією - великими країнами
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляYarina-753a
О чем договорились?
Any• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Тому що є й інші проблеми, крім біганини за всіма фейками. 150 та Ів просили перечитувати офіційні джерела інформації, а не відразу нести далі. Думати, що хапаєш в розносиш
Yarina-753a• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
О чем договорились?
Домовлятись про тимчасове переміщення. Але то мізки треба мати, а не про асфальт думати. Наша влада не потягне
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляAny
Да-да,верим
Удочку закинули , чтоб реакцию народа посмотреть , как понимают , что народ сильно против , то сразу фейк
Ищу сейчас интервью Кулебы
И да , за такие фейки , если это фейки , должны сносить каналы ибо нафиг эта раскачка?
Танюшка1208• 31 октября 2022
Ответ дляYarina-753a
Да проще тогда договориться о ремонте и замене оборудования или ел.енергии из Европы.
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляAny
Вот вам уже тсн
Any• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Да-да,верим
Ищу сейчас интервью Кулебы
От нарешті Ви почали шукати першоджерело. Похвально, шукайте
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляAny
Претензии к тсн
Фейк канал тоже ?
Kusalochka• 31 октября 2022
Смешно
S-lana• 31 октября 2022
Ответ дляmammyanny
Уже написали что это фейк.
Так в Молнию инфо выложили.
Клариссимо• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
Что ж вам этот Киев и киевляне как поперек горла?
Any• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Вот вам уже тсн
І це офіційний канал?
Плюси 2004 довго нічого про протести не казали, під час Майдану довше них робив вигляд, що все ок, мабуть, лиш канал ’Інтер’. Те, що цей канал привів до влади Зеленського, не робить його офіційним. Просто олігархам-вдасникам цього каналу це було потрібно.
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляКлариссимо
В смысле ?
Я как раз киевлянка
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Тоже не поняла , то пво дали и инфраструктура под защитой , то уже переселять собрались , что они там курят все ?
Силою вас ніхто виселяти не буде, не переживайте.
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляAny
І це офіційний канал?
А тсн это фейковый канал ?
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляБасина
Та после принемаемых ими законов , уже берут сомнения
Femyda• 31 октября 2022
Пусть лучше границы откроют
tanysha777• 31 октября 2022
Ответ дляFemyda
Пусть лучше границы откроют
Так они закрыты незаконно.
Восьмой месяц пишу об этом.
Уже и назк сказали прямо
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Претензии к тсн
Фейк канал тоже ?
ТСН і 1+1 - помийка
tanysha777• 31 октября 2022
Ответ дляБасина
ТСН і 1+1 - помийка
Але інших немає вже
автор Sara-a • 31 октября 2022
Про що мовчать енергетики.

Ситуація з відключенням електрики по всій країні викликає питання у кожного українця: чому саме так?

А відповіді, які надходять, містять маячню, виправдання, перекручену інформацію та відверту брехню.

І ось чому...

Я навмисне додаю схему розміщення електростанцій України, яка є у відкритому доступі у Вікіпедії.

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

А потім закресліть ті електростанції, які ми втратили після 24 лютого і не маємо звідти жодного кіловата вже давно.
Так-так.
Ми їх давно втратили, але електрики всім вистачало ще у травні та протягом всього літа.

А потім, з тих, які лишились, позначте ті, які точно цілі та неушкоджені.

Що у вас залишиться?

А тепер подумайте, які примарні 40% енергетики втратила Україна?

І вам це вбухують у голови, неначе у нас 40% генеруючої потужності знищено дронами та ракетами і саме це призвело до відключень.

Насправді, пошкодження генеруючої потужності електростанцій України не перевищує 5%.

Всі решта 35% про які базікають посадовці - це ЛЕП та трансформуючі станції.

Але, якщо десь у селі розбити трансформатор, то як це призведе до відключення електрики у іншому селі?

Якщо у вас перегорів електрочайник, то як можна цьому зарадити відключенням холодильника?

Про складні процеси розподілу електричних навантажень та процеси у електроенергетиці не треба мені тут розповідати.

Ви у себе на виробництвах та хоча б у офісах вирівняйте фази та дроти від подовжувачів з під ніг приберіть, а потім починайте теревенити про фізику, про нормативи, про ТОЕ та перерозподіл навантажень.

Споживання електрики в Україні в 2022 році скоротилось на 30-40% суто через закриття виробництв та згортання бізнесу.

Навіть офіційно (реально набагато більше) з України виїхало мінімум 10% населення, що також призводить до зменшення споживання електрики.

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.
І не просто вимкнути, а рубанути на 4, 5, 6, 10, а подекуди на 12-16 годин щодня.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!
Наголошую - ВСІ без винятку електромережі в Україні є приватною власністю.
Всі без винятку електромережі в Україні приносять прибуток надвеликому бізнесу.

Ці компанії та їх власники всім відомі.

То чому держава шукає гроші на якесь відновлення приватної власності?

Чому за гроші, які мали б піти на інші потреби, відновлюють приватну власність, яка і далі даватиме надприбутки окремим нелюдам?

А якщо якусь електростанцію, трансформаторну підстанцію, лінію електропередачі і будь-що інше з електроенергетики відновлюють або будують за державний кошт, то може варто передати та повернути це у державну власність, а не передавати у приватну?

Вся ця ситуація з відключеннями та воланням про ’ані нам 40 працентав енергєтікі унічтожилі’ - маячня та вигадка пройдисвітів, які в умовах війни прагнуть відновити матеріальну базу власного бізнесу за рахунок держави та іноземних донорів, щоб потім далі стригти гроші з людей, не вклавши ламаної копійки.
Анатолій Яровед.
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляtanysha777
Але інших немає вже
Якщо у вас в холодильнику лишиться лише поцвілий хліб, ви його їсти будете чи підете шукати альтернативу? Так само з 1+1. Шукайте альтернативу гівну.
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляБасина
Ну , это официальный канал , а не бабка на лавке сказала
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
З яких пір?)))
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Про що мовчать енергетики.

І ось чому...

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

Так-так.

Що у вас залишиться?

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!

Ці компанії та їх власники всім відомі.

Анатолій Яровед.
Хто цей спец?
автор Sara-a • 31 октября 2022
Ответ дляБасина
З яких пір?)))
В смысле с каких ?
Хотите сказать , что он не официальный ?
tanysha777• 31 октября 2022
Ответ дляБасина
Невимовно вам вдячна!
Де ви були в 2019році з вашими порадами?
То ж звертайтеся до 73%
tanysha777• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
В смысле с каких ?
Так альтернативные тоже нельзя сюда нести
Остался один канал и тот г+г
Дожили