О переселении
tanysha777• 31 октября 2022
Ответ дляБасина
Я і в 2019 те саме казала)) тсн і г+г = лайно!
Мається на увазі пошук альтернативи гівну
Ответ дляSara-a
Да-да,верим
Удочку закинули , чтоб реакцию народа посмотреть , как понимают , что народ сильно против , то сразу фейк
Ищу сейчас интервью Кулебы
И да , за такие фейки , если это фейки , должны сносить каналы ибо нафиг эта раскачка?
Ищу сейчас интервью Кулебы
Никаких эвакуационных мероприятий на территории Киевщины не проходит и не планируется, – глава ОВА Кулеба
Электроэнергия в области уже начала восстанавливаться.
🇺🇦 Киев Сейчас
Я все чекаю, коли ахмєтов через своїх керівників в дтек заявить, що йому потрібно пару сотень мільйонів доларів, бо інакше ми будемо без світла? Піде на це наша влада, нівелюючи той факт, що компанія приватна? Не виникне мислІ, що такі стратегічні питання мають бути в державній власності?
Ответ дляИринаКа
Піде, звичайно. Вони для того й розкачку роблять. Разогрєвчить как на концертике
Ответ дляИринаКа
Так вже написали, що використали практично всі запаси обладнання)
Ответ дляSara-a
Ну , это официальный канал , а не бабка на лавке сказала
Офіційний канал щодо евакуації населення - це канал, де говорять офіційні органи влади - генштаб, міністерства, військр-циввльев адміністрації... Див. Що раніше я як давала на підтвердження фейковості новини. 1+1 - не офіційний канал. Ви вперто продовжуєте розганяти фейк
Ответ дляmarselle
🇺🇦 Киев Сейчас
То ж авто цієї фейкотеми бачила це ще на 1 чи 2 сторінці зі скрином з офіційного каналу ВЦА. І вперто ’не вірить’. Чому б то?