Партизанка• 31 октября 2022
Рятуйте, ГВ
Дитина роз´їла груди, дуже боляче, просто плачу, що робити, йти за суміш чи терпіти і годувати. Є крем пурілан, мажу їм
Партизанка
• 31 октября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Значить неправильно прикладаєте, подивіться відео
Подивилась, це не допомогло, через годину маю годувати знов, а мені торкнутись боляче
Я не на долго• 31 октября 2022
Ответ дляПартизанка
Пошукайте консультанта в своєму місті
Почемучка• 31 октября 2022
Ще як варіант накладкт, поки загояться, мажте обовязково. Грудь вкладайте в ротика аж по ореоли, щоб не жував сосок. Приємного вам годування, це такі милі емоції.
Слабый пол• 31 октября 2022
Ответ дляПартизанка
Груди стають більш загартовані через 2-3 тижні після початку ГВ.
Я теж дуже мучилася з цим. Ще і молока було вагон і температура.
Не ГВ, а повний мрак.
Хто каже, що це супер задоволення, якісь мазохісти як на мене
Не ГВ, а повний мрак.
КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2022
Если ребенок только родился, то это нормальная ситуация.
Пурелан после каждого кормления
Засовывать сосок глубоко при каждом кормлении, что обхват был за ореолу, а не сосок.
Пурелан после каждого кормления
Loveandstyle• 31 октября 2022
В конце первого месяца все будет хорошо! До пояаления зубов😄 потом кормление в радость. Поверьте, смеси - это купить, насыпать, смешать, подогреть, постерилизовать и так по кругу. Когда свет еще выключают - вообще ад.
Я тоже очень страдала первый месяц, а потом все наладилось. Крем и частые прикладывания. Следите, чтобы не был закрыт нос, нижняя губа оттопырена, сосок внутри касался нёба. Скоро он научится
КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2022
Ответ дляСлабый пол
Не ГВ, а повний мрак.
Молокоотсос бы вас очень выручил- нет застоя, нет боли, нет температуры
Можна між годуваннями робити компреси з сирої картоплі. Мені так масажистка радила. Я робила, швидше ранку загоюються. Але будьте готові, що білизна і одяг зіпсуються, тому одягайте щось темне, сік з картоплі потім не відіпрати. Рецепт: гарно вимиту картоплину очистити і натерти на крупну терку, покласти на марлю чи бинт, накласти на соски і ореоли, ходити до наступного годування, потім зняти, груди помити водою.
Слабый пол• 31 октября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я з ним жила 24/7 тижнів 3 після пологів.
За 2 години в мене груди були як бідони.
З кожної груді я до 100 грам молока сціджувала за раз
Тому температура не спадала майже, поки такий шалений притік молока був
А потім відпустило
РозаЛюксен• 31 октября 2022
Откормила 4 детей. Трещины все равно появлялись с начала кормления. Пробуйте бепантен мазь, на соски между кормлениями, ее смывать не нужно.
Потом трещины проходят, через неделю.
Я не на долго• 31 октября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Потом трещины проходят, через неделю.
Не знаю від чого залежить, в мене дітей 2, але жодного разу ніяких проблем не було, головне приспособитися правильно прикладати
РозаЛюксен• 31 октября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Так я правильно прикладала, але все одно були ранки, і все загоювалось через тиждень. Годувала до року.
Не пью, не курю• 31 октября 2022
Ответ дляСлабый пол
Не ГВ, а повний мрак.
Для меня тоже мрак
Вы не одна такая)
Ответ дляНе пью, не курю
Не понимаю я к чему эти жертвы…
К тому что нет полноценной замены грудному молоку, не разработали еще :)
Конечно молоко не каждой мамы всегда полноценно как питание для младенца, но его несложно сделать таковым.
И еще немаловажный плюс - еда для малыша, готовая к употреблению всегда с собой!
Mashashula• 31 октября 2022
Мені радили в пологовому Мамодол- не знаю чи є можливість зараз його десь купити, бо виробник в Харкові. Але засіб супер, пурелан і бепантен в долю не падають
Єдине , його обов´язково змивати. Загоює дуже швидко, і знімає жар вперший час коли лактація тільки встановлюється. Пробуйте зціджуватися і давати з пляшечки, і накладки вам можливо допоможуть ( я купила , але не користувалвсь). Традиційно жар ще знімають листки капусти , а холодні то взагалі супер. Пробуйте дивитись ще відео про правильне прикладання до грудей. Моя думка що суміш ніколи не замінить гв. Через ускладнення на пологах я провела 6 днів в пологовому, ф мені капали три види антибіотиків, молока прийшло багато, а годувати заборонили лікарі, виручив молоковідсмоктувач. А суміш наводила жах... бо це кожгі три години, дитина розривається голодна, поки нагрієш води, поки вона остине до потрібної температури, поки наколотиш і знову даси остинути ... дитина вже голос зірве. Я і з гв промучалась перший місяць, це не просто, але зараз супер, їжа завжди з собою в будь який час необхідної консистенції і температури.
Миледи• 31 октября 2022
А я дивилась на відео як «правильно» прикладати і від цього в мене були рани, сосок як скошена губна помада і ріжуча біль. Потім, якось випадково, приклала «неправильно» і о, чудо! Не було вперше болі. Гв налагодилось і стало в радість.
Тому, спробуйте по всякому.. сподіваюсь у вас вийде🙏
А ще, якщо тільки народили, то соски мега чутливі… з часом, чутливість зникає. Моя мене зараз кусає так, що кожен раз залишаються сліди від зубів)))) в 10 місяців вже повний верхній ряд і два нижніх зуби))) але я тільки бачу ці сліди, а нічого не відчуваю, тому так
Голубая фишка• 31 октября 2022
Ответ дляПартизанка
Краще скористатись молоковідсмоктувачем.
мистерЛяпсус• 31 октября 2022
Спробуйте мазь етоній. Загоює набагато швидше пуреланів і ланолінів але треба змивати!!!
Нога на ногу• 31 октября 2022
Ответ дляСлабый пол
Не ГВ, а повний мрак.
Тоже так считала, пока не наладил гв. Сто раз хотела плюнуть на это дело и перейти на смесь. Но добилась своего, ребёнок ест грудь, болей нет, и я, и ребёнок счастливы.
Автор, если болит, значит неправильно прикладываете. Посмотрите канал Нины Зайченко на ютуб. Обратитесь к консультанту по гв. Всё получится, обязательно. Мне в роддоме приложили так, что сосок в мясо был, а ещё говорили, что все правильно и ’а шо ты хотела, терпи’. Нихрена это не было правильно! Я 2 месяца билась, пока не наладила гв. Были и слезы, и порывы отчаяния, но не сдалась.