Изподтишка• 01 ноября 2022
Книжка про пдинозаврів і доросла жінка
Моя мама принесла моїй дитині книжу про динозаврів. Але наперед типу (дитині три міс. поки), мамі просто дуже сподобалася.
Там классна книга, для дітей цікава тим, що там різні приколи (типу яйце, його відкриваєш, там динозаврик; тянеш за стрілочку, і тулуб динозавира зникає, а з‘являється будова внутрішніх органів його ітд. А дорослим (мені) цікаво ілюстраціями, дуже деталізовано все, ну і текстом, там доволі багато читать є.
Коротше кажучи, у нас є родичі. У них син 4-5 років (хай буде Іван). І вони вчора до нас мали прийти. Свекруха сразу каже, нада цю книжку дать «почитать» Іванку. Я кажу , що не нада давать (бо він ії розірве, облиє чимсь, як завжди у нього виходить). А так як дитина прийде в побачить, і скоріш за все таки захоче забрать із собою , і батьки його нічого вдіять не зможуть (такий характер у дитинки), я тих динозаврів зі столу переклала кудись подалі.
Значить сьогодні. Нема світла, інтернету, нічого нема. Думаю , о, настав час мені почитать тих динозаврів (динозаври то моє захоплення і моя любов). Кажу чоловіку, нема ж що робить, давай полистаєм. А він каже мені такий - а мама ж дала Іванкові. Коли наші гості уходили, я годувала дитину і не проводжала іх, то не знала, що динозаври були віддані.
От і скажіть, це нормально? Чи я дарма злюсь. Книжка не дитяча прям. Книжка для справжніх поціновувачів динозаврів! Ну і сміх, і гріх.
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Такіх людей, як свекруха, треба тримати якнайдалі від своєї оселі та своєї родини. Тому що ви, та ваша родина для неї НУЛЬ, засіб щоб віділитися за чужий рахунок. Забрати у вашої дитини та ввіддати Іванчику...так і буде все життя віддавати, тільки чиє?? Ще треба щоб ваш чоловік це теж усвідомив.
Бо я маю таку свекруху..
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Тоді це називається ВКРАЛА!
Я б так і казала усім. Особливо родичам та ще щоб свекруха чула.
А чоловік ваш що на те?? Чи він як телятко за мамкою піде?
Ну і як телятко, і йому було не до книжки, так як вони там щост смачне випивали, і взагалі він мені сьогодні каже «єто всего лишь деЦЦкая книжка». Він не розуміє , що по-перше це принципово, а по-друге, що то мої любимі динозаври. Як би смішно це не звучало
Я б на нього подивилася, якби я віддала паіграцца Іванку його робочий мак-бук
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Бо я маю таку свекруху..
А я і намагаюся. Но просачується в усі щілини
Я тут писала, як вона запасним ключем, що їй дали ми для екстренної ситуації, відчиняє двері, коли до нас приходить. (А не стукає, щоб її впустили)
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
То так і скажіть. Твоя мати і твої речі буде скоро віддавати...бо Іванко захоче погратись в компі.
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Заберіть ключа...бо я так дала, а потім забирала власні речи з її хати...
Вона покі нас не було, забрала те що їй сподобалося...
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Боже який жах
А я не можу нічого вдіять. У мене самої кішка тонка, як-то кажуть. А чоловік не може, тоже напевно з тої ж причини. Бо Мамо ж образяться
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
А на каком основании свекровь раздает подарки вашей мамы? А завтра она что отдаст? Я терпеть не могу, когда кто- то добрый за мой счет, но я бы и спрятала то, что мне ценно так, что искали бы и не нашли. При этом я сама спокойно раздаю то, что сын хочет сам отдать.
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
І дійсно.
Просто забиратиме вона зі словами, що Саша-жлобіха взбісилась, що я дитинці дала ДИТЯЧУ книжечку подивитися
Чужу дитячу книжечку. Завтра вона мамі іванка вашу білизну віддасть. Амчого, це ж вона жінці жіночу білизну віддасть. Ачотакова. Або пізніше колекційну іграшку вашої дитини. І буде вам істерика, а свекруха буде знову нерозуміти ачотакова
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Ні, слава богу. Просто тоже прийшла.
А чоловік дорвався до компанії і рому, і, видно, йому було не до книжок «дитячих»
Ще веселіше. Прийшла в гості роздавати чужі речі. Машину вашу ще нікому подивитись не дала? Мене сама ситуація би вибісила - мої гості роздають один одному мої речі. Свята простота за чужий рахунок.
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Він її точно розірве чи приведетв негодний стан. У них це сімейне
Ще те дитятко стрибало по нашому дивану як кінь і сиділо на столі!!!!диван в кухні-студії, тобто спинка дивану не прилягає до стіни(диван по центру кімнати). І він скакав навіть по спинці! Яка тримається на петлях, і не має витримавать скачки дитинки під 20 кг! Ну я не люблю таке взагалі!!!
Після цього вас турбує, хто і як вас назве у родині того мауглі неадекватного?
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Як і всі свекрухи
А потім вона ображається, що я ій хамлю і не хожу до неї в гості
Підіть. І дайте Іванку погратися її речами. А що, мама ж добра і щедра.
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
😭😭😭
Треба набратися хоробрості і забрати те, що належить мені
Чоловік нехай забере. Це ж його мама дивна.
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Так вона і скаче коло нього, так і є
А він, як на мене, невміняємий, в плані виховання. Но зауваження робити - ні , тут про таке і не чули. Я вже мовчу, що я абсолютно не посиділа з гостями нашимм, бо я відійшла в спальню погодувати ГВ мою крихітку і укласти її спати, але так і не змогла, бо то він бігає як кінь топає, то якось голосно розмовляє. Виходила просила, щоб його якось заткнули, потім навіть чула, як його просять тихіше бути, а йому хоч би що
Ношо ви їх запрошуєте? Це ж мазохізм чистої води
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Так і скажіть, що як книгу не поверне, Іванко наступного разу буде бавитись макбуком. Ну а шо, там же є мультики і ігри. І додому дасте, а шотакова?
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Ціпок на двері прикрутіть і накидуйте, як вдома. Я так роблю, або ключ в двері тримаю - ненавиджу такі сюрпризи.
ЧукИГеки• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Боже який жах
Вставте ключ і зламайте молотком і така - ой, зламааала, потрібно міняти. І зразу зв´ язочку собі шмиг. А мамі? Ой треба наробити копій, ой дам дам, колись, ні в цьому житті. Мені коли 20 було і я теж всього боялась сказати, так робила.
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ну ось без підстав вона -взяла і дала. Оце вся її повага
Ромашка_Бегемотовна• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Бо я маю таку свекруху..
А я маю таку мамусю) все життя треба ’щось дати братові’) старшому од мене на 13 років, дядькові вже за 50)
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ми нечасто
Взагалі якщо рідко, то ще можнв
Но вони переїзджають рядом до нас. Ото халепа
Взагалі якщо рідко, то ще можнв
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Автор скікі вам років, ви давно заміжня?)
Давненько. С 19го року
Ромашка_Бегемотовна• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Давненько. С 19го року
Тобто 3 з чимось роки з цією родиною..вибудовуйте границі у родині, ваше то ваше. Чоловікові мізки промийте, шозанафіг у вашій з ним родині відбувається - прохідний двір якийсь. Ви у селі живете чи в сільській родині? Я такі відносини у більшості там бачила - всі до всіх і на постоянці - побухати, дітей на голову, мамо вічно під ногами. Закривайте двері своєї родини від цих людей і бережіть те, що всередині, чоловік повинен це розуміти. Якщо боїться мамо, то я б до неї і відправила ночувати.
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Ні, в кв)
Так будую. Вже скільки..
Но не всюде доходе, у них от прийнято щоб були ключі у всіх друг від друга квартир
У мого -тоже від маминої є.
Та блін(
Вона ставиться до всіх, як до дітей. Вона учілка зі стажем. І думає що знає все краще за інших. І ніяк не пойме, що як в моїй родині - краще за всій знаю тільки я
Так будую. Вже скільки..
У мого -тоже від маминої є.
Та блін(
Ромашка_Бегемотовна• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Ні, в кв)
Так будую. Вже скільки..
У мого -тоже від маминої є.
Та блін(
Так будую. Вже скільки..
У мого -тоже від маминої є.
Та блін(
Сакральне для нашого форуму питаннячко)) а квартира чия?)
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Ооооо
Кв це епопея!!!!
Купив чоловік кв (давно, не цю і ще до знайомствв зі мною). Одружитись рішили, продав її, купив іншу. Но купив як ми вже розписались.
Що там булоооо!!!! «Офолмляй на мене», каже йому.
І як кліщ. Причепилася! Вона через два тижні після загса вже думала як ми будем при розлученні що ділить.
А потом ще в гості мене жде!
Цього не сталося, кв на себе він оформив. Тож вона вважається спільна в шлюбі. Але я гроші не вкладала, йому там хватило після продажу - і на кв, і на ремонт. Нашкріб вже якось сам з божою поміччу, як нормальна людина. Бо я зароблять не вмію. То нема роботи, то знайшла, півтора роки попрацювала до декрета в травні цьому, і за пів-року мені там должні зп. І платили з затримками
Кв це епопея!!!!
А потом ще в гості мене жде!
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Із власної маєте право гнати всіх
Ні, ця не моя) але у мене є в києві, я офіційний власник с 27го жовтня от, чи якого…коротше пару днів буквально
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Із власної маєте право гнати всіх
По договору дарування кстаті, не аби як
Ромашка_Бегемотовна• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
По договору дарування кстаті, не аби як
Якщо все ваше, то най фугують всі до себе. Обмежте перебування на вашій території зайвих людей. У вас дитина тримісячна? До півроку взагалі б ніхто не мав шастати. На хрестинах баба подивилась і на вихід. А там вже по настрою, причому вашому. Змініть замки, а доки ціпок повісте.
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Треба з першу це вдовбить мужу. Я рідко перемагаю в розмовах, коли я бочку качу на Мамо його. Треба хитро якось діять