АфродитаПетровна• 01 ноября 2022
Пришли алименты 449 грн! Я в шоке
Раньше было алименты 2500 тысячи, потом летом начали приходить 1300, потом 900, а вот сегодня 449 грн, что это за сумма такая? Разве по закону возможно платить меньше минимальной суммы алиментов?
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Ответ дляСмячиком
На адрес ДВС в Киеве. Жалобу уже забрали, так как была адресная доставка. Тишина, что и логично. Исполнители давно уже не двигаются. Толку 0.
Я Вам советую впредь создавать жалобы и любые другого рода обращения в электронном виде на сайте урядової горячої лінії или на 1551 ,если Вы в Киеве.Это очень удобно и ,как показывает практика,любые вопросы решаются гораздо быстрее,чем в установленный законом срок.
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Что ВСУ? Не у всех есть столько денег, что бы туда идти
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А у вас только грудничком или совершеннолетние? Нет, не о всех, а о 3+
А почему только 3+?)
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор, наскільки я добре пам´ятаю, по закону, якщо батько не виплачує необхідний мінімум, то накопичується борг. При певній суммі боргу або за умови, що він не сплачує аліменті більше 3 місяців, на його майно накладається арешт та він стає невиїзним з країни, попадає до списку реєстру боржників. Потім якщо він не погашає борг, то через суд можуть змусити продати майно, щоб погасити заборгованість з аліментів. Якщо він голий-босий, то можуть змусити одробляти борг на суспільно - корисних роботах.
Якщо в нього зараз труднощі із заробітками, то він має право звернутися за допомогою в виплати аліментів до держави. Але треба дуже постаратися, щоб держава визнала його неспроможність заробляти і погодилися платити за нього аліменти.
В будь-якому випадку, те що Ви зараз недоотримуєте, то маєте отримати пізніше.
У автора судебные исполнители явно не на своем месте.
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Отец который ушел от беременной или от новорожденного по факту им и не был
Кукусик• 01 ноября 2022
На фоні яєць по 70+ гривень так моторошно читати ці теми...
Що 500 що 2500 це взагалі не гроші зараз, навіть якісні базові продукти на них не купити на місяць.
ТаЕщеОптимистка• 01 ноября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Вы не ручками прикрывайтесь, а узнайте сколько стоит купить Бронте, форму, обувь, разгрузку и т.д.
ТаЕщеОптимистка• 01 ноября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
А почему только 3+?)
Потому, что до 3 декрет
как тебе такое илон маск• 01 ноября 2022
Ответ дляКукусик
Вы в Украине? У нас сейчас сотни тысяч безработных!
Ответ дляСвоего не предлагать
Смотрите, там есть нюансы ;) Для всех описанных вами видов ответственности нужны основания. Для наступления уголовной, нужно доказать что человек ЗЛОСТно уклонялся. А человек берет и бросает по 100 гривен 5 раз в месяц. И все ) Административная - плюс-минус та же схема. Итого, остается гражданская - пеня. А сколько нервов ради 2500, или сколько там сейчас?
Кукусик• 01 ноября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, в Україні.
Батько має забезпечити дитину базою: продукти харчування, теплий одяг тощо. Про новий айпад мова не йде. Яким чином - нехай вирішує сам, він вже дорослий. А якщо дитина житиме з ним, він більше зуміє заробити? То чому жінка може, а він ні? Чи в нас лише чоловіче безробіття?
Або може відмовитися від батьківських прав, тоді автор хоч отримає якісь виплати як мати-одиначка, буде хоч трохи більше 500 гривень.
Ответ дляКукусик
Так, в Україні.
Нет. Во-первых родительских прав можно только лишить. Это не осовобождает от уплаты алиментов по закону.
Кукусик• 01 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Ну, тоді тим більше: чоловік має знаходити можливості для заробітку. Які ще варіанти?
ПС: може, він має підробіток після роботи або частина ЗП в конверті. Але ж дитина від того не стане менше їсти чи рости.
Ответ дляКукусик
Это в равной степени касается и матери. Только отец должен напрячься, помимо определенного законом минимума?
Королева спама• 01 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Рада за вас і сумно за дитину, тато якої ’ навіть не схуд’, відправляючи малій 400 грн аліментів замість того, щоб продати свої запаси і заплатити аліменти.
Знаете, мама даже не пробовала позвонить и набрать, узнать , может человек присмерти. Умри, но заплати.
Кукусик• 01 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Авторка створила тему, бо в цьому місяці отримала ´допомогу´ на дитину в розмірі 6 десятків яєць в поточних цінах. Тобто, майже нуль.
І буде виконувати функцію забезпечення за двох батьків сама, паралельно виховуючи дитину. Де тут ´равная стєпєнь´?
Королева спама• 01 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Ну и цинизм у вас
А не цинизм писать про передовую, как писали в темах? Про погибнет, но зато выплаты для дитятки?
Обычно, в подобных темах, я на стороне женщины. Но блин, война, у нас даже грузчиком в атб сейчас по блату, заводы все стоять, выехать на заработки невозможно.
Своего не предлагать• 01 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Згодна, що по кожній процедурі є свої нюанси та ричаги впливу, все індивідуально. Та опускати руки не варто. При нинішньому положенні в країні, вважаю що кожні 100 мають значення.
Я не юрист, але прискіпливо вивчала права і обов´язки аліментника для особистого користування. І після несплати 2 років аліментів моїй дитині, я змогла добитися регулярних виплат з людини, яка постійно змінювала роботи. І без моєї участі на нього наклали арешт на майно (про яке я не знала).
І при моєму заробітку до війни до 10 тисяч аліменти 2,5 тисячі були вагомі, при тому що щомісячно витрачаю 2 тис. грн на лікування дитини.
П. С. Зараз з батьком дитини в нормальних відносинах
АфродитаПетровна
• 01 ноября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Здравствуйте, слишком много сообщений, что все не перечитать, скажите пожалуйста вы можете объяснить, что можно сделать в моем случае?
Кукусик• 01 ноября 2022
Ответ дляКоролева спама
Так і батько дитини їй не подзвонив і не поговорив по-людськи що дитина в цьому місяці повністю на утриманні у мами.
Чому ви так енергійно відстоюєте права батька не утримувати дитину в цій темі? Ви друга дружина такого самого батька? Чи мати? А хто окрім мами захистить дитину?
Королева спама• 01 ноября 2022
Ответ дляКукусик
Может он говорить не может. У меня колега пару месяцев плевалась, что бывший муж-тварь , трубку не берет, алименты не платит. А его и в живых не было.
Я не отставаю, меня удивляет автор, которая притащила это на советчицу, но не позвонила отцу ребенка
Королева спама• 01 ноября 2022
Ответ дляКукусик
.
Ответ дляСвоего не предлагать
У меня совершенно иная позиция :)
Ответ дляКукусик
Моделируем ситуацию: падает балкон на отца ребенка, имущества нет, в наследство 0, официально не работал -пенсия по потере кормильца 0. Какие должны быть действия мамы?
Кудряшка Сью• 01 ноября 2022
Ответ дляМотылек
Дитина має від співчуття перестати їсти і рости на рік.А для чоловіків є варіант заробити зараз
То Ви писали десь то про чоловіків, бо ті хто переводять 500- 2500 грн зараз, то сморід(( то не чоловік. І хай мені їхні дамочки-мамочки- жінки не кажуть ,що немає роботи!! Зараз в ЗСУ хай ідуть, а не яйця труть колосвоїх жінок! Він жрати хоче! А дитина хай голодна сидить!?
Кудряшка Сью• 01 ноября 2022
Ответ дляМотылек
Мама і годує дитину. Чи ви думаєте за 500 гривень вона існує? А тато чомусь не при ділах.
наші жінки або терпіли по життю, або вважають народила для себе! і добре!
Поддакиваю иногДА• 01 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Оденут и обуют
Не надо вот это ляла. А с первой зп окупит все. Зато ребенок не будет голодать, если ничем не может больше заработать папаша. А ребёнка обязан финансово обеспечивать и принмать участие в воспиании и проблемах всех.
Кудряшка Сью• 01 ноября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
да вы что) родители имеют равные права и обязанности. точка. только в постсовке почему-то ребенку одна мама должна все обеспечить и не ныть, мужики святые
тьфу
меняйте в голове устои. ребенка отдавать отцу на столько же времени, сколько он живет с мамой. делать все расходы пополам. а лучше пусть мужик сам свое потомтсво обеспечивает, так намного правильнее.
тьфу
Я свому в лютому віддала на 2 тижні!! Хай мене Бог простить! Малому 10 років. Вона- жінка його теперешня дуже хотіла з моїм сином років 5 подружитися,до речі колишній і кинув нас заради неї. Потім і гроші знайшлися нам будинок в Мукачево пів року арендувати, і дуже справно день в день переводить такі суми, що я й не знаю- де він їх бере) Але малий зрозумів, що з ними він жити не хоче і вів себе вкрай погано, сам таку тактику собі придумав.