ПуФФынка_мисс• 01 ноября 2022
Шефиня сказала чоловікові - працюй тазом
Доброго вечора.
Керівничка мого чоловіка натякнула, що якщо він потребує, щоб його зарплатню переглянули - хай працює тазом. Вона розлучена. Має дітей. Вік 47-50. Хтива. Знає, що підлеглий має родину. Так, він видний, гарно виглядає і сумлінно працює. Вона натякала йому в офісі без свідків і не раз. Перший раз це сталося так: вона покликала його в офіс і наказала зачинити двері. Під час бесіди навмисно кинула ручку і попрохала підняти його. Він нахилився повільно і вона сказала - працюй тазом. Чоловік не приділив уваги. Потім це првторювалось в інших обставинах і ніби ссилалось на той "жарт". Потім коли чоловік попрохав переглянути свою заробітню плату - вона губами без слів сказала - працюй тазом.
Як мені себе повести. Гроші нам потрібні. Дозволити чоловікові піти на її умови?
Луноликая Вика• 01 ноября 2022
Тріль... Ніколи не повірю, що вам чоловік все це розповів, а ви ще й поради у нас питаєте.
КлараЦеткин• 01 ноября 2022
Можно ее так же послать,в шутку
А ваш видать как рыба улыбается,меня бы это больше насторожило
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Удалено администрацией...
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
Можно ее так же послать,в шутку
Але він мені розповів
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Я такой белеберды давно не читала
Вибачте
Зарядка для хачапури• 01 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Але він мені розповів
Благословение на потрахушки попросил?
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Благословение на потрахушки попросил?
Аж ніяк.
Ми обговорювали, що він попрохає про перегляд заробіньої платні
Где тут 0?• 01 ноября 2022
Это шеф намекнула НА другое! Что бы он был более подвижным на работе!
Не нужно приписывать ему красоту и интим
Боевая• 01 ноября 2022
Нормальний чоловік шукав би роботу з адекватним керівництвом. Це приниження.
Ms. Iphone• 01 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
а может, действительно, муж автора - бог красоты?
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляНоу коммент
Оригинальненько. А то уже вовсе разучились придумывать здесь..
Я могу и геем и натуралом
Мания-Величия• 01 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Але він мені розповів
Балабол,ціну собі набиває.Треба він керівнику.
IQ 80• 01 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
чоловікам можна завдовільняти і 10 самок одночасно, не бачу проблеми
таз сломается.
об голову 😁
Луноликая Вика• 01 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Удалено администрацией...
Тоді не варто і радитися. Вибір ви вже зробили
західний_діалект• 01 ноября 2022
Автор, это вашему мужу при сдаче спермы медсестра предложила помощь?
Стиль один в один.
Путающаяся• 01 ноября 2022
Он вам это рассказал,сам решить не может?
Тут два варианта,либо игнорить либо увольняется
Есть ещё несколько:собрать базу и вывалить владельцам или в ютуб и суд) либо взять сучку за шкирку и добренько тряхнуть)
Либо хреново трахнуть либо найти того кто ее поимеет и она на мужа забьет
Выбирайте) может быть тьма вариков)
Петя-петушок• 01 ноября 2022
Ти ба, яка гладка троляка
Йди крпще, своїм тазом попрацюй, сідниці підкачай.
Петя-петушок• 01 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Я могу и геем и натуралом
А, це Голубая Луна рєзвиццо. Ніяк тебе не забанять
ПуФФынка_мисс
• 01 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ти ба, яка гладка троляка
У меня каждый день тренировки
Попа как орех
Файна цьоця• 01 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Хай ваш Аполон пошукає іншу роботу, без хтивих начальниць ))
І ще, менше ляпає язиком)