Що для вас входить в мінімальний набір одягу?
Зараз багато сімей живе на валізах. Тож варіант купувати 3 зимові курточки і 3 осінніх пальта мало кому підходить.
Але ж хочеться нормально виглядати. А не спортивний костюм на всі випадки життя. Хочеться класичний стильний вигляд. в демісезон.
А ще потрібен одяг для дому. Чи в магазин сходити.
Що порадите купити? Взуття і аксесуари теж потрібні. якщо потрібні
Kusalochka• 03 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Вместо приевшегося всем спортивного костюма такой себе заказала. И в пир и в мир, как говорится. Пока не получила, правда. Качество обслуживания на сайте оставляет желать лучшего
Прикольный
Kusalochka• 03 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
А какие там брюки?
Санька-4b93• 03 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
А какие там брюки?
У этого конкретно суженные, есть ещё с костюмы с широкими, мне не нравятся и не идут. А вообще там хороший выбор костюмов, многое понравилось, сами посмотрите
Kusalochka• 03 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Спасибо 💋
Мама Чели• 03 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Скільки разів не заходила у Vovk, то нічого жодного разу не купила. У вівторок заходила, потрібно було обновити штани. Всього 3 моделі було і на мені вони не сидять. Напевно не мої лекала
Белая котичка• 03 ноября 2022
Особисто мені складно з мінімумом одягу, потрібні дублі речей.
Якщо не потрібно офісного стилю, то для мене мінімум на осінь/зиму - 2 пари джинсів, тепле худі з капюшоном, світшот, фліска, кросівки/черевики, куртка/пуховик, 2-3 футболки. 2-3 набори домашнього одягу, 2-3 піжами.
Якщо на вихід, то потрібно ще додати піджак, штани, водолазки, светр, пальто, чоботи.
Взуття практично завжди без дублів.
Футболки-водолазки-світшоти-піжами зазвичай маю в великій кількості ’про запас’, але помітила, що 2-3 одиниці вистачає.
Але залежить як швидко сохнуть речі- зараз сонячна осінь, в мене південна сторона і прання вивішую за балкон, за день висихає. Якщо дощ, то речі по 2-3 дні сохнуть.
Взуття практично завжди без дублів.
Мама Чели• 03 ноября 2022
Ответ дляmavka.cy
я рідко планую виходити в класичному вигляду. Основне це спортивний стиль для походу в магазин чи прогулянки. А ще частіше - робота і навчання з дому
В мене інша ситуація, я вже кожного дня виїжджаю на роботу і мені потрібен офісний варіант. Для прогулянок в мене 4 пари джинсів, 2 спорт костюми, 2 толстовки
Санька-4b93• 03 ноября 2022
Ответ дляМама Чели
Я в интернете заказывала. На сайте выбор нормальный, но долго отправляют. Объясняют тем, что по магазинам собирают.
Мама Чели• 03 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
У нас в Дніпрі раніше було 2 магазини, один поменше і другий доволі великий. Я якось суконь 10 переміряла і не сидять вони на мені. Можливо через маленький зріст. Можливо просто не мої лекала. Ось у вівторок міряла чорні штани, менший розмір тісно, наступний розмір на попі парашут