Патриоточка• Изменено 03 ноября 2022
Хто, живучи з батьками після 30 років,....
Хто, живучи з батьками, після 30 років все одно вийшов заміж.? Мене цікавлять реальні приклади. От ви чи розлучилися і повернулися назад, чи живете з батьками і ще взагалі не були заміжня , але вийшли заміж згодом. Мене запевнили, що доки я живу з батьками, чоловіка я не зустріну. Але не завжди є гроші щось знімати....
СМСница• 04 ноября 2022
Ответ дляПатриоточка
Ви думаєте я не читала. Я вже розчарувалася всьому. 50.26.90. Напам´ять знаю. На жаль. Не все псалми вирішують.
Це не є чарівна паличка, але знайте, що все може змінитися за тиждень. Мені це завжди говорила подруга і ця фраза просто виводила з себе. Бо якось я не вірила особливо в це. А потім так і сталося. Все чарівним способом закрутилася так швидко, що я не зрозуміла як)
Патриоточка
• 04 ноября 2022
Ответ дляСМСница
Ой. Мені нічого так в житті не давалося легко. Може комусь і допомагає. я вірила в 32 в 35.в 37.39..але ось вже 41. Чар як не було так і нема. Об´їздила купу монастирів.. всякі мощі. Потім їздила до бабок.потім астрологи з астрологічними картами. Нісого не змінилося навіть еа півграма. Казали коли і як читати молитви- натщесерце.на новий місяць.на повний місяць....далі читати молитви від різдва до водохрещі з відкритим вікном...тут одна діачина відписувала, що їй на дорозі просто бабця якась сказала так робити. Їй допомогло.а мені ні. А ви кажете псалми....вже стільки всього зроблено, що я вже ні у що не вврю, бо воно на мені не працює.
Нуждаюсь в общении• 10 ноября 2022
Ответ дляПатриоточка
Розвелась бо набрид гірше чорної редьки. Ледачий. Наглий. Слухав мамусю у всьому. Ні.то була моя помилка.
Були. В одного закохалася- виявилося, що рік гуляв зі мною і з бувшою дружиною. Нагородив заразою. 3 міс жерла АБ. 2 роки відходила.
Потім були відносини..ні те ні се. Зустрічі раз в місяць. Дуже себе любив і скупий до жаху. Хотів, щоб я до нього переїхала. Але там любові не було..йому просто треба була куховарка.яка би зустрічала би його з борщами. Ну і все.
Ви якась дивна. Вам 40 років, ніколи не мали нормального чоловіка вдома - а пишите що втомилися від самотності і що з мужиком в домі краще. Звідки ви це знаете, якщо ніколи в житті так не жили???
Якщо вже до 40 років прожили без нормального мужика, то що вам може не вистачати? Це ж ваш звичайний образ життя - ’без нормального мужика’.