АБВГДейка• 03 ноября 2022

Юристи, підскажіть будь ласка по розділення житла.

Була сім’я - мати, батько та дитина, які придбали квартиру в шлюбі та оформили порівно на кожного члена сім’ї.
Згодом сім’я розпалась, суд розділив ту квартиру на кожного члена колишньої сім’ї по частині.
Пройшов час. Мати вийшла заміж, батько одружився. Кожен створив нову родину.
Питання до юристів, якщо щось трапляється з батьком або з матір‘ю, частка долі в квартирі автоматично першочергово переходить до їх нових дружин/чоловіків, чи все-таки першочергове право наслідування має дитина, котра і так мала частку в тому домі? Шлюбного договору ніхто не вкладав.
НуКаНаКа• 03 ноября 2022
Доля делится между живым супругом и ребенком

Барышня кисельная!• 03 ноября 2022
Другий з подружжя, всі діти і батьки - це перша черга спадкування
Цветик-семицветик• 03 ноября 2022
По закону на спадок претендуют в рівних частках дружина/чоловік, всі діти та живі батьки.
Незалежно від того, хто має які части в квартирі
Гербария• 03 ноября 2022
Чтобы наверняка ребенку досталось нужно завеание писать
автор АБВГДейка • 03 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Дружина /чоловік претендують в рівних частках, навіть якщо саме те житло будо придбано не за їх так скажемо каденції, а у колишньому шлюбі?
автор АБВГДейка • 03 ноября 2022
Ответ дляГербария
Зрозуміло
НаливайКа• 03 ноября 2022
Частина померлого поділиться між його новою дружиною, дитиною( дітьми) та батьками, якщо такі живі.
rybka21• 03 ноября 2022
Незрозуміло, що ділив суд, якщо покупка була в рівних частках
ВЫВсеВрете• 03 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Так.

rybka21• 03 ноября 2022
Стосовно питання що кому переходить, то існує спадкування за законом та за заповітом, і це ніяк не стосується того, в кого з спадкоємців шось було чи не було
автор АБВГДейка • 03 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Дружина хотіла більше хапнути, бо вона з дитиною, суд призначив їй більшу кімнату.
Бойцовская• 03 ноября 2022
Нахрена такое делать при покупке? Я понимаю когда приватизация раньше была. А сейчас ? Чтоб потом иметь гемор при разделе имущества или при продаже?
автор АБВГДейка • 03 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Що саме, оформлення в рівних частках? Вони купували ту квартиру ще в 90-ті роки.
rybka21• 03 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
То мова йде про порядок користування, а не про розділ.
Частки ж залишились рівними?
Та ви пишете, що й дитина власник, то хто до кого позивався в суді?
Нога на ногу• 03 ноября 2022
Перейде до спадкоємця за заповітом. Якщо заповіту не буде, буде спадкування за законом по чергам. Перша черга - в рівних частках
діти, батьки, другий з подружжя (скажімо так, дійсного на час смерті подружжя)
автор АБВГДейка • 03 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Частки ж залишились рівними?
Я не знаю якщо чесно, не розумію їх логіку, мабуть мати думала що може так більше розділити для себе щось.