Дама с заначкой• 03 ноября 2022
Дівчата допоможіть будь ласка з ідеєю
Різдвяна виставка присвячена Україні, що можна зробити своїми руками, приготувати, хенд мейд і тд.
Дама с заначкой
• 03 ноября 2022
Ответ дляСмурфетта
Патрiотичнi ялинковi прикраси
Гарна ідея, краще щоб це було недорого щоб людям не жалко було витратити гроші
Репетиторша• 03 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Шикарна ідея ! Нашийте з фетру, це відносно недорого було колись і максимально легко. Не знаю, як з цінами зараз...
Дружная семейка• 03 ноября 2022
Магнітики ручного розпису. Класно і недорого на маленьких пласинках дерев´яних. Не знаю як пояснити -типу зруб гілочки.
Дама с заначкой
• 03 ноября 2022
Ответ дляДружная семейка
Зрозуміла, дякую
Мудробаба• 03 ноября 2022
Можно лёгенький тортик. Бисквит, пропитка, кусочки любимого фрукта, белковый крем. Цвета национальные)
IQ 80• 03 ноября 2022
Свічки прикрашені тематичним декором. Можливо, тканинні серветки на стіл з простим вишитим узором.