Марафетчица• 04 ноября 2022
Які саме прививки провокують (можливо) Аутизм?
Знаю, що це не доказано, але все-таки. У мого старшого сина зпр, був спектр аутизму, але убрали. В чому причина ніхто не знає, як варіант щеплення. Зараз донці 18місяців пора робити інфанрікс іпв, хіб. Задумалась, яке щеплення не варто робити? Чесно, уже боюсь
Кто крайний?• 04 ноября 2022
Усі щеплення - це втручання в імунну систему людини. Робити чи не робити дитині щеплення - це лише свідомий вибір її батьків.
Алина-1240• 04 ноября 2022
Есть такая теория,но она не доказанна.если от них и бывает,то только у тех,у кого какое то нарушение есть.а так причина возникновения не известна
Нехай щастить• 04 ноября 2022
Я тоже такое слышала,подруга рассказывала что у племянника аутизм проявился после какой то прививки. До этого ребенок был нормальный,разговаривал,а после очень тяжёлый,не разговаривает
Незламна Україна• 04 ноября 2022
После прививки перестала полностью разговаривать,до сих пор не найдено причина
Марафетчица
• 04 ноября 2022
Мені цікаво, ті хто пише що нема ніякої. Ви читали научні роботи, цікавились цим питанням бо у вас хвора дитина, чи вам просто захотілось так написати???? Якщо навіть лікарі таке допускають
Марафетчица
• 04 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Вы в курсе ж что есть аутисты вообще без прививок?
А ви в курсі що після щеплення деякі діти взагалі перестають розмовляти?
Платье Длинное бальное• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Ви погано маскуєтесь
Марафетчица
• 04 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ви погано маскуєтесь
Ви про що?
Платье Длинное бальное• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Ви про що?
Ну ви ж антивакс і тему створили відомо для чого
Мадам Подлинник• 04 ноября 2022
Акдс, кпк
У родственника ребенок в развитии остановился, после прививки в 5 лет. Они делали не по графику, поэтому не скажу какая прививка. Сделали ради садика, иначе не брали. До нее был нормальный ребенок. Сейчас ему 15, развитие так и осталось на 5 лет, дали инвалидность. Ни сада, ни школы, читать-писать не может.
Марафетчица
• 04 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ви зараз сірйозно? Ми робили всі щеплення до 18м, майже всі купували. Моє питання ніяк не пов´язане з тим що я проти. Я запитала яка саме вакцина провокувала такі побічні дії. Якщо у вас здорові діти, я за вас рада. Ви мене ніколи не зрозумієте
Отжигающая• 04 ноября 2022
Ответ дляНехай щастить
У меня у ребёнка был откат, это то, что описывает Ваша подруга, в том возрасте когда делают кпк, 1.6 года.
Это особенность аутизма, не вакцины, откаты(((
У меня ребенок без единой прививки.
Это очень страшно.
У меня ребенок без единой прививки.
Это очень страшно.
У кого такое было• 04 ноября 2022
Впливають. Після щеплення у однокласниці моєї доньки трапилася біда, в картці одразу дивом зникла інформація про щеплення. Дитину витягнули, але наслідки є.
Але вам про це ніхто не скаже, тому що прививки-це також бізнес, який контролюються верхівкою , невже чудо- корона, не навела на ці думки, що це всесвітній розвод.
Кому там слова не давали• 04 ноября 2022
Ответ дляСегодня на диете
Вакцинація тут ні до чого
З чого така впевненість?Я маю іншу інформацію.
Ніхто не буде проводити дослідження,аби показати вам залежність аутизму від щеплення. Ви уявляєте як зруйнується міф,та луснуть гаманці володарів фарми.
Мочалкин блюз• 04 ноября 2022
Автор, у моего старшего было как у вас
Врач сказала, причина - прививки
Ему не нужно было делать, как уже выяснилось позже
Второму и третьему - я делала прививки
Все ок, слава Богу
С чем это связано? Не ясно
Одному ок, второму не ок
Врач сказала, причина - прививки
Второму и третьему - я делала прививки
Все ок, слава Богу
С чем это связано? Не ясно
Одному ок, второму не ок
мистерЛяпсус• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Да. Но какое это отношение имеет к аутизму?
У моих знакомых после АКДС ребенок с уо. Но не аутизм.
Басноплетка• 04 ноября 2022
А я вот боюсь делать во взрослом возрасте прививки. Врач в Германии рекомендует каждые 10 лет повторять прививки от кори, ветрянки. Боюсь осложнений.
Сосиска_Втесте• 04 ноября 2022
Посмотрите фильм ’Отвакцинены’. Меня поразили видео из домашних архивов, в которых дети бегаю и разговаривают, а потом после КПК превращаются почти в овощей. Но ничего не доказано. Скорее всего прививка является триггером, который запускает неизвестные механизмы в нашем организме. Но такой сбой мог бы случиться и в следствии вируса или сильного стресса, а может и не случиться до конца жизни...
Дружная семейка• 04 ноября 2022
Автор ,всі ці щеплення це реальні хвороби ,якими раніше хворіли люди .просто після деякий хвороб виживали не всі . Тому за вашими роздумами можна сказати ,що ’кір провокує аутизм або правець провокує аутизм ’
Звучить безглуздо правда ?
В мене двоє дітей .
Перша дитина недоношена .почали сщеплювати після року . Тоді ще і брак вакцин був .
В нас зпр був .зараз вже все гаразд .
Друга дитина народилась вчасно .отримала дві вакцини ще в пологовому .все кололи по графіку і навіть додатково від вітрянки і пневмококу .дитина почала розмовляти ще до року .проблем ніяких .тому забудьте всіг ці казки про вакцини .
Діти в мене дуже схожі є деякі особливості розвитку внутрішніх органів ,так у них вони однакові
Звучить безглуздо правда ?
В мене двоє дітей .
В нас зпр був .зараз вже все гаразд .
Ужгород• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Читала. З´язку немає
Вам хочеться звинувачувати щеплення - справа ваша. Реальність інша.
Домовенок Зюзя• 04 ноября 2022
Ответ дляДружная семейка
Звучить безглуздо правда ?
В мене двоє дітей .
В нас зпр був .зараз вже все гаразд .
Звучить безглуздо правда ?
В мене двоє дітей .
В нас зпр був .зараз вже все гаразд .
Нельзя судить по вашему ребенку или ребенку вашей подруги. Каждый организм индивидуален. Никто не знает, как та или иная прививка подействует на организм ребенка.
мадамГрицацуева• 04 ноября 2022
Никто вам этого не скажет. Доказательств нет. Аутисты, дети с аутическим спекторм есть и до прививок и после. Любая болезнь может быть триггером начала любых сложных заболеваний. Вы не сможете найти от чего это началось никогда. И людей с РАС очень много.