Марафетчица• 04 ноября 2022

Які саме прививки провокують (можливо) Аутизм?

Знаю, що це не доказано, але все-таки. У мого старшого сина зпр, був спектр аутизму, але убрали. В чому причина ніхто не знає, як варіант щеплення. Зараз донці 18місяців пора робити інфанрікс іпв, хіб. Задумалась, яке щеплення не варто робити? Чесно, уже боюсь
Админко• 04 ноября 2022
Какие прививки атрофирают мозг во взрослом возрасте?
Каяспер• 04 ноября 2022
Ответ дляАдминко
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляКаяспер
Не знаю, я думала ви напишете. Вам видніше
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляАдминко
Вам видніше
ЖонДуан• 04 ноября 2022
Какая дичь. Сколько можно уже вместо врачей слушать не образованных мамок на площадках?
Админко• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Вам видніше
Что вам говорить? Вы же верите в свое и просто ищете подтверждение. Только с вами никто не согласен.
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Перший раз про шкоду щеплення я почула від зав.відділення псих.больниці, другий раз він невролога. ’Дичь’ це сліпо вірити всьому що вішають нам на вуха
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляАдминко
Ви впевнені в цьому?
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Шкода, що не можна закрити тему. Бо тут, розвели срач, як завжди. Матері в яких не було хворих дітей ніколи не зрозуміють тих в кого вони є.
ЖонДуан• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Ну удачи вам, не верьте) с менингитом, дифтерией или столбняком у ребенка тоже к зав психушки пойдете?
Не обижаюсь• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
А ви в курсі що після щеплення деякі діти взагалі перестають розмовляти?
Конкретно после какой прививки? Есть документальные подтверждения? Это серьёзное заявление хочу изучить
Белоснежко• 04 ноября 2022
КПК и коклюшній компонент в АКДС
Веснушка• 04 ноября 2022
От АКДС умер наш ребенок в год и семь, Киев
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Чесно, просто нема слів. Хоча ні слів багато..... Ну ви і...
Белоснежко• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Може і так. Скільки всього наслухаєшся, що вже не знаєш як краще.
не делайте до 3 лет, тогда уже понятно -ребенок норма или нет
Белоснежко• 04 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Солі ртуті, це консервант, у здорової людини виводиться разом з сечею. Але якщо є якесь порушення, то все це накопичується і являється причиною ще більших проблем. Але самі по собі щеплення не провокують порушеннь.
вот именно нарушена система детокса, проницаемій гєб - делают прививки вредніми для детей с отклонениями в развитии, но в 2 месяца еще не понятно что с ребенком
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Напевно так і зроблю. До 3 не буду робити
Каяспер• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
У нас ще є тема конячка - гмо їжа, яка є невід´ємною частиною раціону
Та й взагалі їжа, яка вирощується з енною кількістю хімії
Куди тим вакцинам до цього братися
+ постійне споживання алко,
Етикетки без гмо - це лише етикетки, не більше
Якщо, то я практикою в агро темі, тому, на жаль, сумно це все
Однозначно• 04 ноября 2022
У подруги дочка после АКДС. Была очень развитым ребенком, а сейчас за голову хватаются, не знают как реанимировать.
Невидимка Майя• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Мені цікаво, ті хто пише що нема ніякої. Ви читали научні роботи, цікавились цим питанням бо у вас хвора дитина, чи вам просто захотілось так написати???? Якщо навіть лікарі таке допускають
Из близких случав:
Племянница мужа, в садике сделали прививку(не знаю какую) ,отказали ноги полностью, год ребенок не ходил вообще.Потом еще год заново учился.

Подруга
Первый ребенок,сделала бцж в роддоме, ребенок отстает в развитии.
Второй ребенок не привит-развивается хорошо.Может совпадение, а может и нет.
Каяспер• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Своїм дітям всі основні вакцини роблю + щорічно від грипу вся сім´я, все норм
І ми вже з чоловіком більше 10 років без краплі алко (зверніть увагу, що обмеження для вакцинації дорослим не вживати хоча б 2 тижні, хм, тільки ніхто не акцентує офіційно такі особливості),
Мало того минулого року непланова вагітність сталася: в орієнтовний день зачаття зробили першу від корони(я і чоловік), у місяць вагітності зробили другу, потім як стало відомо, що вагітна - після всієї паніки в змі я була на стрьомі всю вагітність, але вагітність минула норм, родила сама норм дитину, доношену, розвивається норм, 7 місяців на гв,

Не все однозначно в нашому світі: я розумію колись.... у минулому столітті сестра моєї бабусі померда від апендициту, бо їй пристріт молитвами вичитували..... але зараз йти на операцію без наркозу, бо там якісь побічки....
Невидимка Майя• 04 ноября 2022
Ой, еще есть близкий соучай,но то старый)
Подруге в школе сделали прививку, ей стало плохо с сердцем, отвезли в больницу, диагноз мерцательная аритмия.Сейчас постоянные экстрасистолы + мерцалка иногда, высокое давление.
ЛисАпедная• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Вже давно було спростування цих ’наукових’ робіт, які з´явились ще в кінці 90х. Але населення чомусь вхопилося за них.
Я лікар, ніякого зв´язку вакцинації з психічним розладом не бачу. Хоч би одне логічне пояснення було
Shipowner• 04 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
Соболезную...
Я_готова_ко_второму• 04 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Акдс и кпк тяжелые
Утренняя зорька• 04 ноября 2022
Знаю двух жінок - віруючі, категорично проти вакцинації, в обох по дитині з аутизмом...
автор Марафетчица • 04 ноября 2022
Ответ дляВеснушка
Співчуваю... Це дуже страшно
Басноплетка• 05 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Никто вам этого не скажет. Доказательств нет. Аутисты, дети с аутическим спекторм есть и до прививок и после. Любая болезнь может быть триггером начала любых сложных заболеваний. Вы не сможете найти от чего это началось никогда. И людей с РАС очень много.
А то есть и у с виду здорового человека может быть рас на самом деле? Могут ли с рас учиться в институте?
Докладная• 05 ноября 2022
Колись чекала прийому в інституті ендокринології і звернула увагу на дуже слабеньких діток, які були в холі з медсестрою. Вони були схожі на тих у кого ДЦП. Коли зайшла на прийом до лікаря, то запитала чого їх так багато і що з ними, то почула, що їм вкололи неякісну індійську вакцину. Через це у них розвинувся діабет.За порадою лікаря треба купувати вакцину самому і європейську і не довіряти поліклінікам.Страждають діти через безвідповідальних чиновників -хабарників. От і все.
мадамГрицацуева• 05 ноября 2022
Ответ дляБасноплетка
Да, конечно. РАС бывает в легкой форме. Все мы почти с РАС)). Конечно, могут. Это не отсталые люди. Почитайте что входит в РАС.