Дівчата привіт,дитина прокинулась зранку скаржилась на біль у вухі,є ще соплі які ми лікуємо,дала нурофен,біль пройшла,пішли до педіатра вуха чисті без запалення,отиту нема,але я набряк в ноздрі правій,якраз і вушко праве турбувало, вже переживаю що за біль якщо вушка чисті,в кого схожа ситуація була,подільться,переживаю,
ЛІКАР приписав отіпакс покапати на всяк випадок,можливо тільки начинпється і нічого не видно.
oh_my_dress• 04 ноября 2022
У дочки в 10 лет впервые увеличились аденоиды и из-за сильного отека и воспаления начался гнойный отит. Лор назначил антибиотик и обычный спрей в нос. Воспаление сошло, но из-за аденоидов жидкость не ушла из уха и упал слух. В итоге другой лор назначил надувать шарики носом и Назонекс в нос на 2 недели. Только после этого вернулся слух.
Ну и Отипакс обычно отоларингологи не назначают. Нужно в первую очередь лечить нос
___Nina___• 04 ноября 2022
Автор, то соплі через євстахієву трубу в ухо ’залилися’. Так часто у дітей буває. Приписують судинозвужуючі в ніс (щоб зняти набряк у носоглотці) та отіпакс у вуха (як антисептик та обезболення).
Ответ дляMeghalaya
Если нет отита, то ухо болит от соплей. Евстахиева труба воспалилась.
Чтобы снять боль в ухе - пшикайте или капайте сосудосуживающие средства в нос (эвказолин, називин и т.п.)
Дякую за відповідь,будем капати лікуватись)
Ответ для___Nina___
Дякую,нам так і приписали,називін та отіпакс,ще сироп синупрет
Ответ для___Nina___
Жаліється дитина на біль і у вусі і за вухом,і в районі голови віска,воно може туди віддавати?
Ответ дляMeghalaya
___Nina___• 04 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Так. Коли в мене був отит, то боліли навіть лоб і око..
Ответ для___Nina___
Але отиту нема,вуха чисті((соплі і закладеність в носі є
___Nina___• 04 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Почитайте про тубоотит, подивіться будову вуха, носоглотки і ви все зрозумієте. Цей отит не зі сторони зовнішнього вуха, а зі сторони носоглотки.