пышка_мышка• 04 ноября 2022
Репетитор Позняки Наукова зміна
В мыслях есть пробовать поступать в Наукову зміну. Посоветуйте репетитора в окрестностях, который может подготовить ребёнка
ОченьПриятно-Царь• 05 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Я рассматриваю ее, т.к ребенку очень нравится логика и все, что с этим связано. Любит заковыристые задания. И основная причина в том,что мы впо, ребенку некомфортно в новом классе, не нравится учитель, слаженый коллектив уже с детьми только новенькими общается, а там все новенькие будут в 5м классе. Возможно там будет ребенку лучше. И банальную математику НУШ просто не переваривает. Скучно.
В любом случае, даже если не поступит, можете прийти на следующий год, без экщаменов. Я как тт разговриваоа с мамой девочки из скандинавки, которая перевеоаст в 8 класс. Как уверяоа мама без взяток. При этом из репетиторов у дочери только англ, а училась по ее словам она слабо, и это в слабой скандинавке.
У меня ребенок в лицее, где так же набор с 5 го и большой конкурс. Но уже во второи семестпе 5го и в 6 ом к нам переводились уже без экзаменов слабые, как потом оказалось, дети. Ничего, тянут.
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКульт Інтелекту
Мушу Вас трохи розчарувати - в НЗ перші три роки вивчають математику за звичайною шкільною програмою. Поглиблено починають вчити математику лише з 8-го класу, після розподілу по профілях навчання. Якщо Вашій дитині подобається математика, раджу 208 ліцей. Там з 5-го класу йде поглиблене вивчення за власною програмою. Також в них є олімпіадний клас, куди відбирають учнів, які показали найвищі результати.
Можливо я собі щось нафантазувала через приклади їх вступних іспитів. Там саме те, що дитина любить. зараз навчається в 315 та чомусь майже немає задач. Але багато прикладів, а рахувати не любить )) любить задачі. Тому важко сказати чи подобається математика, подобається логіка. Ми додаткого займаємося за програмою росток вдома. Ця програма їй цікава. А нуш ні.
ОченьПриятно-Царь• 05 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Не переживайте, всего достаточно. Им задают дз по 50 задач, прравда, можно сразу ответ писать.
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Это интересно )) у вас случайно нет примеров задач для 5го класса? Показала бы ребенку ))
ОченьПриятно-Царь• 05 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Нет, к сожалению, ребеок не там занимается, а мама уже года 3 не работает. Просто сейчас у нас в шкоое математика по углубленной программе. При этом например новая тема, берется какая то сложнейшая задача и целый урок решает учитеоь у доски. В итоге у большинства миллион вопррсов и без репетитора никак. Вот мама и говорит, насколько правильно это построено в НЗ, когда от простого к сложному дети решают сотнями задачи, набираясь опыта и усваивая материал.
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
В, общем, будем пробовать. Я тоже считаю, что задачи детям нужны, это развивает мозг. У нас в предыдущей школе был супер учитель и плюс логика в расписании. Детям было интересно. А сейчас пример на примере. Только и делают, что примеры решают. Причем в классе несколько человек решают их очень быстро. Успели остальные или нет вообще никого не интересует. У меня ребенок считает медленно
Это основная проблема. Хотя задачи решает всегда в первых рядах... вот я и думала репетитора, что подтянул в слабых местах. А там уже если поступит, то хорошо, а если нет, то и делать значит там нечего нам.
Культ Інтелекту• 05 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
В будь-якому разі, це краща школа району як за підбором вчителів так і за вибіркою учнів. Також атмосфера там панує, яка максимально сприяє й заохочує до навчання. Більшість батьків, які звертались до мене стосовно підготовки до вступу, саме це спонукало до вибору хорошого ліцею, бо в старій школі були або неадекватні вчителі, які кричали й принижували дітей, або учні, які зривають уроки та булять однокласників.
Щодо програми НУШ чи іншої, тут все дуже залежить від вчителя. З математики є дуже цікаві підручники по НУШ, де багато задач й вправ на логіку. Також, можна віддати дитину на додатковий гурток олімпіадної математики та логіки, типу Цифри чи Кванти або Симплекса.
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКульт Інтелекту
Дуже дякую за корисну інформацію 😊 так, згодна, що все залежить від вчителя. В старій школі нам з цим дуже пощастило, навіть враховуючи те, що займались по нуш.
Мадам БрЮшкина• 05 ноября 2022
Ответ дляНоу коммент
Автор, не верю, что дети сами могут поступить в Наукову змину, советую вам искать педагогов из НЗ или выходить сразу на руководство и решать вопрос ’по другому’ Задания очень сложные, дается очень мало времени, ну и даже если все звезды сойдутся и у вас мега умный ребенок и все выполнит не факт, что возьмут.
Ми поступали в наукову зміну після 4 класу самостійно. Тоді навіть думки не було брати репетиторів для вступу. Просто вибрали ще декілька ліцеїв, якщо сюди не поступимо. Але вступила, хоча і не самий ідеальний атестат мала. А наш однокласник не добрав бали, його не взяли. Зате він успішно вступив в Інтелект, який є набагато сильнішим ніж Наукова зміна.
Мадам БрЮшкина• 05 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Меня очень привлекает то, что уроки парами. Подскажите, есть ли время на кружки? Ребенок занимается спортом, бросать не планирует. Мне нравится,что из 8 уроков, делать нужно 4, например.
Так, 4, але об’єм домашнього завдання буде вдвічі більшим. Зручність хіба що в кількості книжок, яку необхідно було з собою носити. Але зараз це не актуально вже.
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Підкажіть, будьласка, в які ще ліцеї ви хотіли вступати? Ми тільки переїхали і я ще не знаю які ще хороші поблизу
пышка_мышка
• 05 ноября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
А скільки приблизно завдать +- з математики, наприклад, у 5 класі? Раніше задавали дитині багато. Зараз 3-4 приклади і все у новій школі
Віталіна мальвіна• 05 ноября 2022
Я знаю гарний сайт з репетиторами та курсами але онлайн, там нема офлайн занятть
Мадам БрЮшкина• 06 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Самим сильним і складним є Інтелект, там навчання для дуже розумних дітей. Якщо дитина не тягне, виключають без вагань. До речі, його я не розглядала навіть. Ще як варіант, в нас був Діалог і 315 школа. Але моя вже на третьому курсі ВНЗ, тобто давно це було.
Мадам БрЮшкина• 06 ноября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Ой, вже не пам’ятаю.