Как такое может быть?
Всегда брюнетка• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ну вот такая я,переживаю за всех,ничего с собой поделать не могу.
Всі переживають, але у вас це дуже емоційно, побережіть себе, пропийте щось заспокійливе.
Ответ дляВсегда брюнетка
Ну да, у одної вас рідня по всій Україні.
Блин девочки или мальчики,я ж не вам в личку пишу со своими соплями,ну не нравится тема,процдите мимо. Что ж вы меня в бан отсылаете,за что???
Ответ дляВсегда брюнетка
Та я уже обпилася теми успокоительными в начале войны в Киеве.надоело бабки тратить.
Ответ дляДжулияробертс
У нас вчора вночі була тривога з часу ночі до 4.30,я не витримала і заснула. Зараз знов те саме. Вже сил немає.
Ви на них не реагуйте, бо будете як я, щогодини вставати. Не треба так, психіка - це основа життєдіяльності.
Я тільки що вскочила під звук потяга.
Ответ дляZelenkа
Яка ви добра людина, так реагуєте по-доброму. Я б вже обклала смачно уями
Та отож такій хреновий я скорпіон.
Всі кажуть що скорпіони страшні люди,але мої друзі кажуть що я якійсь неправильний скорпіон.
Всегда брюнетка• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я вас в бан не посилала
Всегда брюнетка• 05 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Спробуйте може якісь інші пропити. Ну справді, не можна так сильно реагувати, ви ж себе до зриву доведете.
Ответ дляZelenkа
А карта тривог і не міняється, до речі
Міняється як та картинка у калейдоскопі.
Ответ дляviika65
елки, когда уже все, у меня глаза слипаются, хоть спички вставляй.
Та же фигня
Джулияробертс• 05 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Я тільки що вскочила під звук потяга.
Та я до певного часу заспокоїлась і вже не реагувала, але після того що сталось у нас у жовтні, здринаюсь від гучних звуків. Та й коли тривога, то не буджу дитину, вона в себе спить у кімнаті, тому спокійно спати не можу, хвилююсь до відбою і прислухаюсь.