Ось така відповідь. Всі рівні , Шмигалю на розгляд...
Parasolechcka• 05 ноября 2022
канешна діток багатих треба ж берегти то нехай в кого грошей на рішаволо вистачило тікають, а інші гинуть, поім ті що втекли повернуться з поважним виглядом за спадком. Я вважаю, що найбільшу контрибуцію державі повинні сплачувати чоловіки, що за хабар покинули країну у цей час...
Ответ дляDashko007
Так дітей випустили б.
Так хто вчився тих випускали до початку навчального року. Ну може хтось замешкався і не встиг. Коли почали масово їхати ’ свіженькі студенти’ 40 річні, то й прикрили виїзд. Так що всі претензії до хитросраких, через яких тепер 18ти річні студенти не можуть їхати.
Ответ дляlaska_vo
А ті діти що поступили в цьому році?