бізнестравел• 04 ноября 2022

Ох.. Эта война не закончится, девочки

завтра..НО! ОБЯЗАТЕЛЬНО НАШЕЙ ПОБЕДОЙ!этих крепостных мы уже успешно нагибаем)).СЛАВА ВСУ! и..погнали 10 хороших новин 3 листопада

👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Макіївка, Невське і Білогорівка Луганської області; Верхньокамʼянське, Спірне, Бахмут, Майорськ, Первомайське, Новомихайлівка, Водяне, Павлівка та Пречистівка на Донеччині. Авіація зачистила від руснявої плісняви вісім скупчень і чотири позиції ППО. Ракетники і артилерія відзначили своє професійне свято роZZZ’їбавши три скупчення вошивих, два скупчення зброї і техніки і два склади боєприпасів.
До російської пакетної армії приєдналося 730 нових тушок.
А, і ще непереможна українська армія звільнила село Мала Сейдеминуха на Херсонщині

👉🏻39 чмобіків на Луганщині втекли від обстрілу у ліс і вже два тижні живуть там, пьють воду з калюжі, на ніч гасять костри, щоби на них не вийшли. І бояться повертатися на росію, бо там їх оголосять дезертирами і посадять на 10 років.
Але думаю, що потеряшкам нічого боятися, родіна їх не посаде. Просто надає піZZZдюлін і відправить назад на фронт, щоби наступного разу повернулися вже як нормальні росіяни, у мішках.

👉🏻Парламент Болгарії нарешті проголосував за надання військової допомоги Україні. Поки не відомо якої, але оцініть масштаб звершення. На болотах вже виють про братушок-зрадників і обіцяють суворо помститися.
Кругом, кругом одні врагі😂

👉🏻З полону повернулися ще 107 наших героїв: ЗСУ, ВМС, ТРО, Нацгвардія, «Азов», Нацполіція, прикордонники, держслужба транспорту. 74 з них – оборонці «Азовсталі»

👉🏻Лапті у Голій Пристані на Херсонщині нарешті отримали Хаймарси, але є нюанс)))))))))))))
Будівля, у якій вони влаштували собі адміністрацію, перетворилася на поки що нікуя не живописні руїни. Епіцентром став кабінет «голови місцевої адміністрації» Геннадія Недялкова. Є така чутка, що під час прильоту у будівлі була енна кількість руснявих офіцерів, які прискакали туди на нараду.

👉🏻Рада підтримала за основу законопроект, яким військовим під час воєнного стану дозволено брати відпустку на 10 днів без пояснення причин. Нагадаю, що поки що у відпустку можна тільки з особливо поважної причини

👉🏻 У Мелітополі бавовна завітала на велику базу лаптів, яку вони облаштували собі на підприємстві «Рефма»: штаб ФСБ і ангар, повний техніки. Як наслідок, зруйновано три верхні поверхи офісної будівлі і пошкоджено ангар, де було 80 бойових машин.

👉🏻 Наша постійна рубрика «шо там у Бєлгороді». А у терпило-Бєлгороді – евакуація, лапті тікають у Тульську область. Знаючи карму бєлгородців, у Тульській області напряглися 😈белгород вже треба перейменувать на Былгород

👉🏻Тим часом губернатор Орловської області заявив, що чмобікам та їхнім родинам на потрібні виплати, бо чмобікі все одно вже смертники на фронті і нічого не зможуть там купити, а їхні родини все одно вже налаштувалися на ладу-200 і поминки нічого не зможуть їм привезти

👉🏻Русня не може зрозуміти, як це так сталося, що бомблять вони нас, а блекаут у них. Сьогодні на нараді міністрів з Путіним, яка проходила по селектору, замість двох міністрів на екранах були чорні квадратики, бо вони сиділи без світла. Електрику рубануло у всіх трьох вежах «Москви-сіті», де розташовані міністерства. Саме ржачне, що у тому числі – мінзв’язку.
Джерела повідомляють, що без світла сиділи кілька кварталів.
автор бізнестравел • 04 ноября 2022
Удалено администрацией...

Ferty-f6d4• 04 ноября 2022
Удалено администрацией...
Anna_Graas• 04 ноября 2022
Сегодня 4 число. К чему вчерашние новости?
ok1904• 04 ноября 2022
Воно то так, але Ви ж розумієте, що часткова мобілізація... Це багато не лише гарматного мяса, але залучення нормальних військових, які реально відслужили і вміють тримати автомат, чмобіки довго не живуть, але не лише чмобікві мобілізували. Звичайно встоїмо, витримаємо, ми міцні, але ворог сильний теж
KateFrosty• 04 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
Удалено администрацией...
У меня живут и я радуюсь. Потому что они вата и «невсетакоднозначно»
автор бізнестравел • 04 ноября 2022
👉🏻Мєлодрама в Ульянівську. Чмобікі з Чувашії на полігоні стали возмущатися, чого це уряд їм пообіцяв одноразову виплату у 300 тисяч рублів, а тепер не платить. У відповідь співробітниця військкомату (ні дать ні взять, тотемна тварина Суровікіна) заявила, що це просто був законопроект, який не пройшов, тож вони всі можуть іти накуй а потом в казарму.
Але почувати себе лохами неприятно, тому чмобікі заявили, що у такому разі ні у яку Україну вони не їхатимуть. Керівництво військової частини у відповідь скасувало стрільби і опечатало кімнату зі зброєю. Протест подавила росгвардія
Veronikca• 04 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
Удалено администрацией...
У нас живут в Белгороде родные. Уже уехали в другой город после первого же прилета. Все равно Харьков, Николаев, Мариуполь ( и многие другие города) жалко намного больше. В Белгороде нет таких разрушений и смертей даже близко. Даже рядом не стояли.

MazzaFakka• 04 ноября 2022
Ответ дляAnna_Graas
ахаха, так вот кто во всех темах пишет ’к чему тут это?’ , ’зачем вы сюда это тащите?’ и тп
rybka21• 04 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
Удалено администрацией...
Ну Харків таке місто...особливе.
Там навіть гравітація не така, як усюди, бо хаймарси застрибують на другий поверх офісної будівлі
Qorianka• 04 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
Удалено администрацией...
От родственников, живущих в России, по мнению советчиц сейчас нужно отказаться и навсегда вычеркнуть из жизни
Olga Zelenyak• 04 ноября 2022
Ответ дляQorianka
Нет, слушать, как скоро они все таки захватят Киев и улыбаться.
А ещё очень им сочувствовать, им ведь так тяжело.
автор бізнестравел • 04 ноября 2022
пора домой! Так сладок был голос твой. Пора домой! Вези меня водитель немой.
МашаNew• 04 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
Удалено администрацией...
Be_me• 04 ноября 2022
Ну Ви даєте, так тему називати))Вже думала, Вам аккаунт на Порадниці зламали)
ok1904• 04 ноября 2022
Щось буде хороше.
Просто так Салліван в Київ не приїхав би
Помощник президента по нацбезопасности Джейк Салливан встретился с президентом Украины Владимиром Зеленским, главой офиса президента Андреем Ермаком, министром обороны Резниковым и другими сегодня в Киеве, чтобы подчеркнуть непоколебимую поддержку Соединенными Штатами Украины и ее народа», - говорится в сообщении.

По данным пресс-службы Белого дома, Салливан также подтвердил продолжение оказания экономической и гуманитарной помощи Украине
Dolce.Vita• 04 ноября 2022
Умеете вы суету заголовком навести
Nat-li• 04 ноября 2022
Ответ дляQorianka
Нет, давайте им посочувствуем и предложим свою помощь. Может вместо них на демонстрации против войны выйти?
olgabaluta• 04 ноября 2022
Автор, простите за вопрос не по теме. Вы вообще работаете? 😌
автор бізнестравел • 04 ноября 2022
Мы – вторая армия мира, мы – сила, мы – мощь, мы – ньютон, мы – джоуль, сейчас мы это всем покажем, ночью напав на страну, которая втрое меньше, мышьбраться -только вы им оружия не давайте, и денег, и советов, и руки свяжите, а не то мы уморим голодом Эфиопию. Выполните наши требования, или мы уничтожим планету ядерными бомбами. ...))))ага хорошо вы русня пицюном по губах получили и это НАТО еще не пришло..

автор бізнестравел • 04 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
вам нужно помочь деньгами?напишите мне в личку.
Nat-li• 04 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Удалено администрацией...
olgabaluta• 04 ноября 2022
Ответ дляQorianka
Естественно. Я так и сделала, ещё и пожелала им сд#хнуть. На всякий случай, от украинских родственников тоже отказалась).
iroman• 04 ноября 2022
Ответ дляAnna_Graas
Видимо новые новости еще не выложили вконтакте, откуда автор любит тащить всё сюда)
olgabaluta• 04 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
Милая, Вы столько не зарабатываете! 😛
iroman• 04 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
MazzaFakka• 04 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Удалено администрацией...
Вы сомневаетесь, что у тех кто разбомбил завод Тесла в Харькове есть интеллект?
автор бізнестравел • 04 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
Милая, Вы столько не зарабатываете! 😛
а вы уверены ?если нужна помощь-пишите
olgabaluta• 04 ноября 2022
Ответ дляiroman
Удалено администрацией...
Janna2525• 04 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
Удалено администрацией...
Где там уточните?
ok1904• 04 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Вони якісь недолугі, зазомбовані, невже свій інтелект так дешево продають, адже те, що вони заробляють можна заробити в інших галузях народного господарства, більш правилтним шляхом. і не нівечити чужу країну