Я_на_кожухе• 05 ноября 2022

Паспорт в чужих руках.

Влаштувалася на роботу.
Виділили шафку на замку, лишила там сумку. Одного одня, коли йшла дододу шафка була відкрита. Нічого не пропало, я подумала на свою неуважність + не дуже добре працює замок.
Через день вже все перевірила, добре закрила, але в шафці вже були відкриті двері, розкрита сумка, в тому числі і карманчик з паспортом :(. Виявляється, що двері можна сильно смикнути і вони відкриються.
Нічого не зникло, але я переживаю, що могли зробити фото поспарта.
Можуть взяти на мене якийсь кредит без моєї згоди? Чи для чого таке робити?
Це не керівництво, копії моїх документів мають.
oboeva• 05 ноября 2022
Нет кредит по копии взять не могут. Зачем у вас паспорт в шкафчике,и с кем вы работаете, с воришками?

Патриоточка• 05 ноября 2022
Не переймайтеся, Ваші данні і так у всіх реєстрах є) ми ВПО так номер коду, копії паспорту надавали на отримання допомоги і не переймаємось, кому він потрібен Ваш паспорт? В такий час данні на кожному шагу відкритті.
автор Я_на_кожухе • 05 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Паспорт ношу з собою в сумці. Зараз це необхідність.

Я тут перший тиждень, чи ці люди злодії - відповісти не можу.
Сама хочу зрозуміти хто і що шукав?
автор Я_на_кожухе • 05 ноября 2022
Ответ дляПатриоточка
То що шукали?
Гроші на місці. Я просто не ношу гаманець, а ніби брелок для карток і там кілька купюр. Може гаманець шукали?
Алина-1240• 05 ноября 2022
Никакого кредита никто взять не сможет.купите замочек на шкаф
Патриоточка• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
То що шукали?
Більше схоже на те, що гроші шукали
oboeva• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе

Сама хочу зрозуміти хто і що шукав?
Есть же Дия,отсканировать можно
english book• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
То що шукали?
Можна картки сфотографувати,якщо вони там були,і на деяких сайтах розраховуватися час від часу.На невеликі суми.
автор Я_на_кожухе • 05 ноября 2022
Ответ дляenglish book
Теж про це подумала :(
Треба йти міняти картку

english book• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Теж про це подумала :(
Треба йти міняти картку
Можна нічого не міняти,а в налаштуваннях карток виставити ліміти і заборони.
Наприклад заборонити на всіх картках інтернет платежі.
автор Я_на_кожухе • 05 ноября 2022
Ответ дляenglish book
Не можу. Якраз у вівторок потрібно робити онлайн замовлення.
Якщо зараз заблокую карту, то коли зможу нову відкрити?
Не можу в чаті привату добитись відповіді
english book• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
В додатку приват 24,відкриваєте собі віртуальну картку для інтернет платежів.Переводите туди гроші в додатку з іншої картки,або поповнюєте в терміналі,і робите спокійно замовлення онлайн.
Не треба нічого блокувати.В додатку є налаштування по кожній картці.Своїм картки можете самостійно встановити заборону на оплату в інтернет.Все.А так вони будуть працювати і в банкоматах,і в живих магазинах.А в інтернеті будете розраховуватися віртуальною.
Всі заборони і ліміти ви можете встановлювати і змінювати самостійно.За допомогою свого додатку.Скільки завгодно раз.