Единорог_помог• 05 ноября 2022
Чому я не можу припинити порівнювати себе з іншими?
Це стосується не лише в досягненнях матеріальних, а саме в зовнішності і комплексую дуже! Що робити?
Мамаша в бигудях• 05 ноября 2022
Я внешность не сравниваю, а вот мат. сторона и достижения меня очень интересуют ...и да сравниваю.
А что именно вас беспокоит ?
Единорог_помог
• 05 ноября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
А что именно вас беспокоит ?
Ну якщо я бачу яскраву красиву дівчину мене відразу бісить і я починаю себе зрівнювати і розуміти ну я програю і все гублюсь дуже
Мамаша в бигудях• 05 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Даже не знаю я люблю красивых, смотрю и наслаждаюсь.
Ну и что что я не такая, я тоже себя очень красивой чувствую пока в зеркало не смотрю все ок :)
Посудомойка• 05 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
А вы не сравнивайте результат, т.е. вас с кем-то, а сравните усилия, которые прилагаются для достижения такого результата. Может тогда вы поймете, что не достаточно вкладываетесь для такого результата как у других?)
Единорог_помог
• 05 ноября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Станьте гарною. Все.
Так просто? А як?))(
СпайдерВумен• 05 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Так просто? А як?))(
Визначтеся для себе, що для вас означає ’гарна’. І дійте. Гарна посмішка, постава, мова, поведінка, душа?
Единорог_помог
• 05 ноября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Так
Але мені здається що на це роки підуть щоб такою стати
СпайдерВумен• 05 ноября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Так
Запустіть процес, а там видно буде. Завжди є варіант новорічного бажання) а раптом вам пощастить)