Оно само купилось• 05 ноября 2022
Що Бог від мене хоче? Що Йому треба?
У мене віруюча мама, але просто привчила молитись зранку і ввечері і все, але я завжди мала зв‘язок з Богом, в думках спілкувалась з ним. Вообщєм у підлітковому віці мені ніби почали відкриватись духовні очі, я відмовилась поступово від алкоголю, цигарок та наркотиків і сексу з перемінним успіхом)) І в житті все почало йти по дупі, купа випробувань...в 16 років мені взагалі здалось що на мене зійшов Святий Дух(не жартую). Якщо я згрішу хоч раз, Бог мене обов´язково наказує, деколи дуже жорстоко, тому я Його слухаюсь і боюсь. Моїх віруючих родичів всеодно не так, і вони деколи можуть і згрішити і не паритись, я завжди хвилююсь, живу у страху. Цього року я декілька разів напилась, чого не робила уже багато років, то рік був жахливий просто. Я лінива, мені важко ходити у церкву щонеділі і читати довгі молитви, і я не знаю що Бог від мене хоче я всеодно не можу удосконалитись як потрібно. Я слабачка. Але я відчуваю строгий Його контроль у своєму житті...що робити???? І це добре чи погано?
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А що є гріх? Свинину їсти - гріх, а мати трьох дружин - не гріх за біблією
Тому, самі обирайте, що для вас гріх. Взагалі, всі заповіді були написані аби якось впорядкувати життя людей, а в ті часи то можна було зробити лише через страх.
Про трьох дружин і свинину де ви взяли? Напишіть місце
Бойцовская• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну так, страху не має бути, страх має бути перед гріхом а не перед Богом.
Как это - не должно быть страха перед Богом? Это сама основа, незыблемая и древняя. Трепет и ужас перед Создателем и Законодателем, перед Которым каждый человек, в свое время, даст отчет. Не боится только тупой или невежда.
Оно само купилось
• 05 ноября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Треба почати з основного. Ви ´віруюча´, допустимо.
Вас все влаштовує?
В якого саме Бога ви вибрали вірити?
Що саме вас не влаштовує у вибраній релігії?
Чому ви вибрали саме цю релігію?
Чи є релігія, де вас буде це влаштовувати?
Чому ви не вибрали цю релігію?
Вас все влаштовує?
В якого саме Бога ви вибрали вірити?
Чому ви вибрали саме цю релігію?
Чому ви не вибрали цю релігію?
Так, мене це влаштовує і я відчуваю ніби я знайшла найдорожчий діамант, який є мало у кого. Я відчуваю спокій навіть перед смертю і сподіваюсь що мене впустять в рай. Я православна і рахую що тільки ця віра правильна. Не влаштовує те, що світ несправедливий і мені дуже шкода деяких людей, не можу зрозуміти чому так.
Творог для розжига• 05 ноября 2022
Вам хтось нав’язав такий комплекс, якась психо травма у вас відбулася. Вам могла у дитинстві щось таке казати мама, що дуже вплинуло на вашу підсвідомість, типу як колись з мене мама сміялася як я танцюю в дитинстві, а потім мені було страшно щось розпочинати, бо хтось знову скаже, що то погано. Вам краще до психолога.
Бог перш за все люблячий Бог. Він не прагне Вас наказати і не радіє з того. Він дає людині багато можливостей для виправлення,але не змушує,а лише радить в Біблії,як правильно жити,щоб бути Його дитиною і виконати Його волю.
Самі своїми силами не зможете уникати гріха,тому потрібно просити Його допомоги уберегти та боротися з тими спокусами,з якими Вам важко і здається,неможливо боротися.Він,як люблячий Батько,завжди поруч ,щоб допомогти,а не покарати.Він дивиться на серце і на щирість Вашу.Прговоріть з Ним в молитві,просіть показати,ккди і як Вам рухатися і Він обов´язково вкаже шлях.
Ответ дляБойцовская
Бога нет?)) А гормональный баланс, строение глаза, нейронные связи, ДНК да и все устройство человека, живых организмов, планет, вселенных это все само?)) Вы как слепой котенок в своей безграмотности. Вижу, буквы в слова научились складывать, но умный человек знания получает, а не незнанием хвастается. Начните читать. Смотреть. И думать, в конце концов!
Серьезно? Тоесть это все из глины слепили и женщину из ребра мужчины? Вы в это верите?
А динозавры почему в Библии не указаны?
Почему сейчас бог не является людям или ангелы? Раньше постоянно это было
Если я прийду к священнику и скажу что ко мне ангел явился то священник мне не поверит
На ваш вопрос ответ эволюция
А динозавры почему в Библии не указаны?
На ваш вопрос ответ эволюция
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні, ми і зараз живемо під Богом і нічого не змінилось у заповідях. Курити, бухати, секс до шлюбу, це люди вважають нормою, але для Бога це страшний гріх
Вибач, але ви напевно не дуже знаєте давню історію. Всі ці заповіді в свій час мали більше практичного значення, ніж духовного. Та як було давніх людей змусити виконувати ці практичні настанови? Тільки через залякування божою карою.
Леди Г• 06 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Вот из-за кого война, по-моему что вы напились)
Автор, вы визуализируете проблемы, Бога как такового нет, это все манипуляции людьми
Ви не боітеся таке писати?
Винник• 06 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Вітру нема, то все вигадали. А те, що дує, то не вітер. То щось інше. Отак і заперечувати існування Бога
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні, я пробувала легкі пару разів
Навіщо?
Бойцовская• 06 ноября 2022
Ответ дляМиззери
А динозавры почему в Библии не указаны?
На ваш вопрос ответ эволюция
А динозавры почему в Библии не указаны?
На ваш вопрос ответ эволюция
Человек в раскладке таблица Менделеева. Вы не в курсе наверное, так вот вам и новый посыл - вакуум заполнить. ЭВОЛЮЦИЯ?!)) Это самая тупая теория, которой никто не верит, а тупых в нее верить (ВЕРИТЬ!) заставили. Тупые не думаю, не анализируют, они покорно поглощают то, что им навалили. Эволюция)) Эволюция рождает плесень, ржавчину, гниение, но никак не такой точный порядок. ДУМАТЬ начните, а не шлак поглощать бездумно.
Проработник• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так
Дивіться, я теж православна. Намагаюсь ходити кожну неділю, але не завжди виходить. Часто спілкуюсь з духовним батьком, в нього ж і сповідуюсь.
Окрім цього я психотерапевт. І у своїй церкві також проводила волонтерськи прийоми.
І от шо я Вам скажу. Ваша ситуація дійсно не через Бога. Так, ви віруюча, ви молодець.
Але те про що ви пишете - це правда до психотерапевта.
Зараз спробую трохи пояснити, змішаю і слова отця Онуфрія, і своє професійне. Якщо шо, запитаєте.
В Вас простежується розрив особистості, бо Ви пишете про те що теж хочете тусити, але щоб Вам за це нічого не було. Але там же ви пишете що ви боїтесь. Боїтесь не за свою душу, а покарання. Піклуєтесь не про душу, не кажете про рай, а лише про те що Вам насправді хотілося б радіти життю (пишу радіти життю, бо підозрюю що справа не у гріховних тусах, а саме у радості), але не можете бо Вас карає Господь.
Господь - любить дітей своіх, і точно не хоче страждань, навіть випробування посилає для кращого в майбутньому. (Це вже читала Онуфрія). А от те, що більш ніж любов до Нього і любов від Нього, ви відчуваєте страх - не є нормальним з точки зору вашого ментального здоров’я.
Окрім того, що варто піти поговорити про це з отцем у церкві, обов’язково знайдіть психотерапевта. Є безліч православних, які не будуть казати що Бога нема.
Чому? Тому що окрім того, що є Божа кара, є власна, самокара так би мовити) там, де вже не Бог вас наказує, а Ваша підсвідомість, вона і робить вам таке, ви підсвідомо робите вибір такий, який призведе до страждань. Це може бути з будь-якої причини, якось в дитинстві залякали, просто чутлива людина і прочитали щось не так як можна було, проекція батьків, власне неприйняття себе (хоча б тому що ви не приймаєте своє бажання радіти життю, наче права немаєте, інакше покарання), асоціація радості з поганими звичками тощо.
.*а ще не ходіть до московської церкви, там було таке, бачила, як навмисне якось інтерпретують Святе, Біблію, Життя святих в такому вигляді, наче взагалі можна лише терпіти страждати і мовчати)
Винник• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Легше не думати і заперечувати.
Намакушка• 06 ноября 2022
Вам нужно к психиатру. И я не шучу. Симптомы нехорошие и дальше будет только хуже.
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
А що таке Бог? Що створило всі дива, які ви перелічили?
Ответ дляОно само купилось
Не маю такої потреби, маю знайомого хорошого психіатра, але у нас з ним зовсім інші стосунки. Думаю він би побачив відхилення )
Ні, не побачив би, а якщо б побачив, то не факт, що сказав. Взагалі психіатри, то звичайні люди, які не завжди працюють, та які не мають права лікувати знайомих, зазноб та родичів.
Ваша потреба -- зняти напругу яку ви зараз відчуваєте. Але ви навіть не лягли у сторону вирішення цієї проблеми, а продовжуєте порушувати одну з заповідей поліруюче своє его.
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну так не судіть інших людей, живіть своїм життям. Які проблеми? Зовсім не розумію у чому суть вашої проблеми. Ви ніби думаєте, що всі мають грішити, чи всі не мають, не зрозуміло. Просто пам’ятайте, що всі будуть відповідати перед Богом і живіть так, як ваша совість і душа вам дозволяють. Нащо на інших дивитися?
Ответ дляБойцовская
Это мне пишет человек который верит что Еву слепили из ребра Адама?
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляВинник
Ви звісно в курсі, що наприкінці життя Ніцше шукав Господа, спалив свої праці і в кінці кінці збожеволів?
та я ж не пишу, шо він святий. він зробив вклад.
і я пишу, шо пошук бога, отого такого шо ’словамі не пєрєдать’ він продовжується. але вже відділено від маніпулюючої церкви, яка людину більше обмежує, ніж дає свободи.
бляха, а прікіньте, знайти ТОГО бога. я б теж з розуму зішла! всім нам до цього повзти і повзти ще тищу років, звісно, якшо виживем))))
Акуна_Матата• 06 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Авторе, почитайте книгу Ю. Харарі ´Sapiens. Коротка історія людства´. І вас трохи попустить на тему релігії. Бо тих релігій було і буде на землі. Наша здатність фантазувати народжує різні вірування з давніх давен. У вас трохи якийсь читається нервовий розлад. Візьміть у свої руки свою долю і не шукайте ´винних´. Ваше ментальне здоров´я потребує зараз спокою і відсторонення від догм.
Нехай все у вас буде добре.
Нашли кого читать. Харари так далек от Бога, насколько далёким можно быть.
Дона Ко Ко• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Тобто те що я дуже близька з Богом і наприклад якщо зраджу чоловіку і потім реально будуть проблеми у житті то це брєд? А як Бог карав Давида, Соломона і тд?
Як можна боятись того, з кім дуже близький?
ХвостПистолетом• 06 ноября 2022
Автор, своим страхом согрешить вы сами притягивает к себе ’наказания’. Не зря говорят, что бумеранг прилетает только к тем,кто в него верит. Это объясняет факт того, что прожженному злодею все сходит с рук, а порядочному человеку приходит ’ответка’ даже за малейшую ошибку. Так и с вами - вы своим чувством вины и страха создаете энергетику, притягивающую ’возмездие’. Я присоединюсь ко многим из этой темы - вам бы к специалисту плюс пересмотреть свое отношение к вере, сделать его менее фанатичным.
Винник• 06 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Ветер наукой доказан и видны его последствия
Есть ли доказательство Бога точное? Может я пропустила
Та те, що ви живете, думаєте, то вже доказ, що Бог є. Це є наслідок Божої дії і любові
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляВинник
Біблія - це юдейське писання, засноване на звичаях і порядках життя юдеїв. А вони не їдять свинину, для них нормально в ті часи було мати не одну дружину. Це ж логічно. Ще скажіть,що Ісус не юдей, не обрізаний, і не жив за законом Тори.
Оно само купилось
• 06 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Нехай все у вас буде добре.
Так я б з радістю, але я розумію що це правда, це не моя хвора фантазія, а це сурова реальність:(
Бойцовская• 06 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Страх Господній - це не страх покарання.
И наказания включительно. И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить; а БОЙТЕСЬ более Того, Кто может и душу и тело погубить в геене. (НРП Того, Кто может бросить в ад на погибель и душу, и тело).
Посудомойка• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Цікаво, спочатку церковники заперечували всі наукові відкриття, палили вчених та їх книги на багаттях, піддавали їх анафемам та погрожували страшним судом, а тепер вирішили привласнити всі їхні досягнення богу і собі. Нє, ну, а шо?