Оно само купилось• 05 ноября 2022

Що Бог від мене хоче? Що Йому треба?

У мене віруюча мама, але просто привчила молитись зранку і ввечері і все, але я завжди мала зв‘язок з Богом, в думках спілкувалась з ним. Вообщєм у підлітковому віці мені ніби почали відкриватись духовні очі, я відмовилась поступово від алкоголю, цигарок та наркотиків і сексу з перемінним успіхом)) І в житті все почало йти по дупі, купа випробувань...в 16 років мені взагалі здалось що на мене зійшов Святий Дух(не жартую). Якщо я згрішу хоч раз, Бог мене обов´язково наказує, деколи дуже жорстоко, тому я Його слухаюсь і боюсь. Моїх віруючих родичів всеодно не так, і вони деколи можуть і згрішити і не паритись, я завжди хвилююсь, живу у страху. Цього року я декілька разів напилась, чого не робила уже багато років, то рік був жахливий просто. Я лінива, мені важко ходити у церкву щонеділі і читати довгі молитви, і я не знаю що Бог від мене хоче я всеодно не можу удосконалитись як потрібно. Я слабачка. Але я відчуваю строгий Його контроль у своєму житті...що робити???? І це добре чи погано?
автор Оно само купилось • 05 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Тобто, неандерталець - не людина? То коли Боже створіння стає особистістю?
Всі ми Божі створіння, але людина це як Божий образ, найвище створіння)
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Як що заважає, якщо це заборонено і називається гріхом
А що є гріх? Свинину їсти - гріх, а мати трьох дружин - не гріх за біблією
Тому, самі обирайте, що для вас гріх. Взагалі, всі заповіді були написані аби якось впорядкувати життя людей, а в ті часи то можна було зробити лише через страх.
Tammy21• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну звичайно, якщо людина високодуховна то у це важко повірити. Розумію
Який прекрасний приклад захисту через знецінювання.
Не важливо, що я вас високодуховну не зрозуміла, просто йдіть до спеціаліста, вони там усі просвящені, посвячені і духом наповнені по самі вуха. Реально, хоча б заради інтересу сходіть.
Секретница• 05 ноября 2022
Автор, жить в страхе это не про Бога, это другие силы, к сожалению…. Бог - это, любовь, сила, Вера в себя через Духа святого….
Ответ дляБяки-козяки
Что плохого в клубах, если вы оттуда не на четвереньках выползаете?
Сама атмосфера, те, що там без алко і знайомств з чоловіками впринципі немає чим зайнятись. Вульгарні люди
Сколько_мне_лет?• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Він хороший думаєте?
Автор, а Вы долго употребляли наркотики?
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
А чому тоді немає наслідків у інших? Образливо трохи
Ви живете своє життя, проходите свої уроки. Чому хтось на інвалідному візку? Чому в когось ДЦП чи ще щось? Бог має індивідуальний підхід до кожного. Ви не знаєте що в кого є чи нема. Наслідки можуть бути рідними і не завжди відразу. Зосередьтеся на своєму житті. Читайте Боже Слово.
Бяки-козяки• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Еще снобизмом попахивает.
Ответ дляжижифреймут
Ну ок. Якщо ви новоначальна , то можете просто відмовитися від м´яса в піст, чи від цигарок чи від чого є залежність, не все й одразу бо користі не буде. Будь, кий священик скаже, що не можна починати піст не по силах, тільки ’ надірветеся.
’. А тусити що гріх? Радість-- не гріх , співати, танцювати не гріх,от униніє-- то вже смертний гріх. Дивлячись що ви маєте на увазі під тусовками, якщо оргії , наркотики і т.д. ,то навіть не віруючі скажуть що це не ок.
Так, але я від природи люблю веселощі, випити і попалити, тому мені важко без цього трохи
жижифреймут• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так
То поговоріть зі священником. А то те як ви розмірковуєте -´ звичайні околоцерковні забобони.
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
В тім-то і весь сенс віри, що Бога не існує, існує віра в нього.
А атеїзм - то віра, що Його нема. Якщо ви доказуєте, що Бога нема, то самі в цьому сумніваєтеся.
Ответ дляБорисфенка
Я не зраджую чоловіку зовсім не тому, що боюся якоїсь кари божої.
А ви боїтеся. І раптом саме через це оголошуєте себе високодуховною?
Хтось грому боїться чи собак, це їх духовність також підвищує?
Ні, це вже страх з яким потрібно боротись(не Божий). Він не є корисним. А я не зраджую тільки із-за цього, так я люблю чоловіка, але мені здається могла б не стриматись
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляВинник
Бог є, як би ви не заперечували. Змиріться з цим, а краще помиріться з Ним
Бог - це віра, а віра якраз і існує для того, щоб пояснити те, про що невідомо, чи воно є. Це як з котом Шредінгера.
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ні, ми і зараз живемо під Богом і нічого не змінилось у заповідях. Курити, бухати, секс до шлюбу, це люди вважають нормою, але для Бога це страшний гріх
Бойцовская• 05 ноября 2022
Бог не ждет от вас того, чтобы вы стали при жизни святой. Вы начните читать Библию, в частности Новый Завет и вопросов станет меньше. У вас же какие-то стереотипы, набор следствий, которые вам (в начале ВАМ выдали за цель, а теперь вы не разбираетесь и ответственность в этом лежит на вас), опять таки, выдали за цель. Тот, у кого есть доступ к воде - пьет воду, а у того, у кого нет и дистиллированная уррина - Божья роса... Об уровнях просвещения, надеюсь, емко написала?
Стопясят раз обсуждала• 05 ноября 2022
Треба почати з основного. Ви ´віруюча´, допустимо.
Вас все влаштовує?
В якого саме Бога ви вибрали вірити?
Що саме вас не влаштовує у вибраній релігії?
Чому ви вибрали саме цю релігію?
Чи є релігія, де вас буде це влаштовувати?
Чому ви не вибрали цю релігію?
Strelka_007• 05 ноября 2022
Авторе, почитайте книгу Ю. Харарі ´Sapiens. Коротка історія людства´. І вас трохи попустить на тему релігії. Бо тих релігій було і буде на землі. Наша здатність фантазувати народжує різні вірування з давніх давен. У вас трохи якийсь читається нервовий розлад. Візьміть у свої руки свою долю і не шукайте ´винних´. Ваше ментальне здоров´я потребує зараз спокою і відсторонення від догм.
Нехай все у вас буде добре.
Ответ дляTammy21
Не маю такої потреби, маю знайомого хорошого психіатра, але у нас з ним зовсім інші стосунки. Думаю він би побачив відхилення )
Миззери• 05 ноября 2022
Вот из-за кого война, по-моему что вы напились)
Автор, вы визуализируете проблемы, Бога как такового нет, это все манипуляции людьми
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ісус перетворив воду на вино. Ви ж в це вірите? Значить, він не був проти вина, він був проти зловживання.
Ответ дляСекретница
Ну так, страху не має бути, страх має бути перед гріхом а не перед Богом.
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
ще у 1880х роках Ніцше напісав, шо БОГ помер.

і саме розуміння цього дуже сильно продвинуло людство у саморозвитку. і взагалі бачення світу і людини в ньому змінилось. трошки пізніше був прорив у психотерапії. те, що раніше виконували священники, зараз роблять психологи.

духовний розвитой і пошук бога продовжується. але різниця в тому, шо бог перестав бути требовательним і карательним мужчіной. змістився фокус з залякування людини до розуміння. до розуміння психологічнх і фізичних процесів і як вони одне на одного впливають.

той бог перестав бути гарантом. нема сенсу його слухатись або не слухатись і чекати ’покарання’. є сенс намагатись розуміти життя в якому людина є людиною, а не обьектом маніпулювання.

почитайте шось сучасне - ніцше, фрейд, юнг.
Ви звісно в курсі, що наприкінці життя Ніцше шукав Господа, спалив свої праці і в кінці кінці збожеволів?
Миззери• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Потому что другие не ждут за это наказание как вы, вы сами материализуете себе проблемы страхом
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ні, я пробувала легкі пару разів
Ответ дляВинник
Дякую!
Бойцовская• 05 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Бога нет?)) А гормональный баланс, строение глаза, нейронные связи, ДНК да и все устройство человека, живых организмов, планет, вселенных это все само?)) Вы как слепой котенок в своей безграмотности. Вижу, буквы в слова научились складывать, но умный человек знания получает, а не незнанием хвастается. Начните читать. Смотреть. И думать, в конце концов!
жижифреймут• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Розумію, головне не виходити з берегів і якщо хочете кинути палити то поступово. Головне ваше рішення, ваша воля. Суть в тому що не страсті керують вами а ви ними. Як казав апостол Павло, здається ’ все людині можна, але не все корисно’. І випити теж можна , головне не зловживати , це не гріх. Пам´ятаю, колись давно на сповіді сказала що пила вино,то батюшка тільки усміхнувся і сказав що це не гріх)). Може у вас священник занадто строгий, підіть в іншу церкву де вам буде комфортно.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ким заборонено?
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляВинник
Я не доводжу,що його нема, я не сперчаюсь з тими,хто вірить в Нього. Я кажу, про те,що Бог - це не те що є, це те, в що вірять. Всі вірять в краще майбутнє, хоча не у всіх воно є, але вірити можна. До прикладу.
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так
Богу не треба довгих молитов. А спілкування, стосунки з вами.