Оно само купилось• 05 ноября 2022

Що Бог від мене хоче? Що Йому треба?

У мене віруюча мама, але просто привчила молитись зранку і ввечері і все, але я завжди мала зв‘язок з Богом, в думках спілкувалась з ним. Вообщєм у підлітковому віці мені ніби почали відкриватись духовні очі, я відмовилась поступово від алкоголю, цигарок та наркотиків і сексу з перемінним успіхом)) І в житті все почало йти по дупі, купа випробувань...в 16 років мені взагалі здалось що на мене зійшов Святий Дух(не жартую). Якщо я згрішу хоч раз, Бог мене обов´язково наказує, деколи дуже жорстоко, тому я Його слухаюсь і боюсь. Моїх віруючих родичів всеодно не так, і вони деколи можуть і згрішити і не паритись, я завжди хвилююсь, живу у страху. Цього року я декілька разів напилась, чого не робила уже багато років, то рік був жахливий просто. Я лінива, мені важко ходити у церкву щонеділі і читати довгі молитви, і я не знаю що Бог від мене хоче я всеодно не можу удосконалитись як потрібно. Я слабачка. Але я відчуваю строгий Його контроль у своєму житті...що робити???? І це добре чи погано?
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляВинник
Існує)
В тім-то і весь сенс віри, що Бога не існує, існує віра в нього.
Люблю Поумничать• 05 ноября 2022
Ответ дляВинник
Існує)
Для вас так... Бо ви вірите в цю казку. Для мене ні.
автор Оно само купилось • 05 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Вы очень агрессивны.
Это как соотностся с верой?
В чому проявляється моя агресія?
ksusha1155• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Бог з великої літери і я відчуваю різницю між психіатрією і справжньою вірою. А вам раджу теж задуматись над своїм духовним життям
Який гарний віруючий тролик
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так, ми просто самі по собі з‘явились
Це все хімія і фізика.
Красавица писяная• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Тобто те що я дуже близька з Богом і наприклад якщо зраджу чоловіку і потім реально будуть проблеми у житті то це брєд? А як Бог карав Давида, Соломона і тд?
Якщо ви дуже близька з Богом,то чому боїтесь його? Чому чекаєте покарання від такого ’найближчого’?
Йдіть до психолога, знайдете багато цікавих відповідей)
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Це все хімія і фізика.
Занадто складна тоді, як може бути створена особистість якимось предметом ?
жижифреймут• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
А чому тоді немає наслідків у інших? Образливо трохи
Вам образливо що Бог не карає інших? У всіх є труднощі. Мені здається у Вас забагато вільного часу’ все пороки от безделья’
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Саме цей ваш допис і доводить, що ви не вірите в Бога. Ви прагнете рівності і справедливості. А це немає ніякого стосунку з Богом.
Ответ дляКрасавица писяная
А ви Біблію читали?) Там доречі пише що перший крок до мудрості це страх Господній)
Ответ дляжижифреймут
Ні, я хочу щоб усі були щасливі, навіть Путін)) Просто хочу щоб люди були не злі
Катька Пушкарева• 05 ноября 2022
Надеюсь, что тролль. В другом случае все очень печально.
За помощью к специалисту не пойдет
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ні, я неправильно написала. Я не хочу щоб інші страждали, я хочу теж тусити і щоб все було ок. Мені важко даються саме заповіді про пости, відмова від клубів і такого життя, від задоволень
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Що таке особистість? Неандертальці - особистості? Австралопітек - особистість? Гомоеректус - особистість?!
жижифреймут• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Це від вас не залежить. Ви можете тільки сама постаратися не бути злою от і все що від вас залежить
Ответ дляКатька Пушкарева
За помощью к специалисту не пойдет
Уже біжу
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Люди - це особистості.
boringmovie• 05 ноября 2022
Ответ дляТантрический кекс
А куди він дівся, що ви маєте на увазі?
ще у 1880х роках Ніцше напісав, шо БОГ помер.

і саме розуміння цього дуже сильно продвинуло людство у саморозвитку. і взагалі бачення світу і людини в ньому змінилось. трошки пізніше був прорив у психотерапії. те, що раніше виконували священники, зараз роблять психологи.

духовний розвитой і пошук бога продовжується. але різниця в тому, шо бог перестав бути требовательним і карательним мужчіной. змістився фокус з залякування людини до розуміння. до розуміння психологічнх і фізичних процесів і як вони одне на одного впливають.

той бог перестав бути гарантом. нема сенсу його слухатись або не слухатись і чекати ’покарання’. є сенс намагатись розуміти життя в якому людина є людиною, а не обьектом маніпулювання.

почитайте шось сучасне - ніцше, фрейд, юнг.
Tammy21• 05 ноября 2022
Вам дійсно потрібен такий бог, який вас лупить за те, що ви ’не дотягуєте’?
Пс. К психіатру. Я не жартую. Ваша міфологія вже вийшла з берегів та знижує якість життя.
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
То що вам заважає? Вам хочеться скинути відповідальність з себе на Бога.
Ответ дляTammy21
Ну звичайно, якщо людина високодуховна то у це важко повірити. Розумію
Бяки-козяки• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Тобто віруюча людина це психічно хвора, так?
Вы не верущая, а неуравновешенная.
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Як що заважає, якщо це заборонено і називається гріхом
Проработник• 05 ноября 2022
Так ну я сподіваюсь, ви не троль.
Ви православна?
Интеллектуальные оладьи• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Люди - це особистості.
Тобто, неандерталець - не людина? То коли Боже створіння стає особистістю?
Бяки-козяки• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Что плохого в клубах, если вы оттуда не на четвереньках выползаете?
жижифреймут• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну ок. Якщо ви новоначальна , то можете просто відмовитися від м´яса в піст, чи від цигарок чи від чого є залежність, не все й одразу бо користі не буде. Будь, кий священик скаже, що не можна починати піст не по силах, тільки ’ надірветеся.
’. А тусити що гріх? Радість-- не гріх , співати, танцювати не гріх,от униніє-- то вже смертний гріх. Дивлячись що ви маєте на увазі під тусовками, якщо оргії , наркотики і т.д. ,то навіть не віруючі скажуть що це не ок.
Борисфенка• 05 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Я не зраджую чоловіку зовсім не тому, що боюся якоїсь кари божої.
А ви боїтеся. І раптом саме через це оголошуєте себе високодуховною?
Хтось грому боїться чи собак, це їх духовність також підвищує?
Винник• 05 ноября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Бога немає. Змиріться з цим і живіть далі.
Бог є, як би ви не заперечували. Змиріться з цим, а краще помиріться з Ним
Ответ дляПроработник
Так ну я сподіваюсь, ви не троль.
Ви православна?
Так