Однозначно• 06 ноября 2022

Шлуночкові екстрасистоли

Кожного дня відчуваю перебої в серці, холтер зафіксував 10 шлуночкових екстрасистол. Лікар каже, що лікують, коли їх в декілька разів більше. Але почуваю себе дискомфортно, здається, що серце зупиняється, не вистачає повітря. В кого є екстрасистоли? Що допомагає зменшити їх кількість, або взагалі позбутись?
автор Однозначно • 06 ноября 2022
А ще й тахікардія постійна. Виписали біфрен, але це ж не доказові ліки, не відчуваю зовсім результату

Я тут с краю постою• 06 ноября 2022
Смените кардиолога . Д@@ак дохтур.. И щитовидку проверьте.
автор Однозначно • 06 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Щитовидка в нормі і гормони теж. Нормальних кардіологів не знайти, хіба що в інше місто їхати
Телепузик• 06 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
Там має бути норм лікування.
Мені прописували від тахікардії , уколи , крапельниці і багато іншого.
месяцкие• 06 ноября 2022
Аритмолог займається аритміями,мама багато років іздить.
СКИБИДЫШь• 06 ноября 2022
У меня были экстрасистолы, много, как-то сами по себе прошли
Блинчик Мой• 06 ноября 2022
Мне тоже также аритмолог говорил. Лечат, когда больше 100
А какой у вас пульс?
Злюка-закусюка• 06 ноября 2022
У меня было намного больше, все убрал панангин. Пила его потом ещё наверное полгода, пока совсем не исчезли.
Красота неземная• 06 ноября 2022
Если кардиологи не видят патологии, тогда лечить тревожное расстройство у психолога или психотерапевта.

из_под_тишка• 06 ноября 2022
Так само було, мало екстрасистол, кардіолог сказав що це норма. Просто хтось їх відчуває як ми, а хтось не такий чутливий
Пописанная парта• 06 ноября 2022
Это очень мало. Скорее вы просто чувствительны к ним. Надо в этом направлении работать
СкрипяСердцем• 06 ноября 2022
А не говорил врач больше ходить
автор Однозначно • 06 ноября 2022
Ответ дляПописанная парта
Розумію, що мало, але дуже лякають. Холтер ще показав вночі дві паузи (сінутріальна блокада 2 ступені 1 типу) лікар сказала, що й у здорових людей буває ця блокада. І я не розумію чи то справді це норма, чи є якась патологія. Найбільше хвилюють екстрасистоли, бо я їх добре відчуваю. Можливо проконсультуюсь ще з одним кардіологом, а далі якщо все добре, то до психотерапевта, бо останнім часом багато нервую
ПушАпница• 06 ноября 2022
У меня одна или две в минуту. Я подозреваю что с сердцем что-то не так, иногда нехватка воздуха и всякое другое.
Но к врачу попасть......
Поэтому терплю.
автор Однозначно • 06 ноября 2022
Ответ дляПушАпница
Но к врачу попасть......
Поэтому терплю.
В 1 хв? Та ви що, це ж постійно
ПушАпница• 06 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
В 1 хв? Та ви що, це ж постійно
Ну да, а что делать
Раздражает то что сильные удары два шт а потом тишина и опять нормальное сердцебиение, и так по кругу.
Привыкаю жить с этим пока не попаду на приём к врачу.
Xвостокрутелка• 06 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
По екстрасистолам у Вас - норма. 10 екстрасистол неможливо відчувати.

Визначається, скільки екстрасистол за годину. У Вас ШЕ дуже мало. Відчуття екстрасистол суб´єктивний показник, лікарі орієнтуються на дані Холтерівського моніторування ЕКГ.

Норма до 200 шлуночкових і 200 надшлуночкових.
Бета-блокатор призначають десь з 500 екстрасистол шлуночкових, якщо людина їх відчуває. Антиаритмічний препарат призначають коли дуже часті шлуночкові екстрасистоли по класифікації по Лауну 2 кл.

За частотою шлуночкові екстрасистоли розподіляються: рідкі (до 5 екстрасистол на хвилину), середні (6-15 на хвилину), часті (понад 15 на хвилину).

Потребують уваги екстрасистоли по Лауну 3 кл. (полуморфні), 4 ст. - групові, парні, залпові по 3-5 імпульсів підряд, 5 групи - ранні; також коли є в анамнезі перенесений інфаркт або органічне захворювання серця.

У мене було 3355 шлуночкових екстрасистол, виписали лише бета-блокатор.

У нічні часи можливі блокади. Пульс сповільнюється, у декого до 40 і менше ударів. В епізодах значної брадикардії може бути і блокада.
Повинно бути вказано тривалість блокади і межі у дужках.

На ЕКГ колись в заключенні було написано про блокаду?

Тахікардія, якщо вона виражена може супроводжуватися запамороченням, відчуттям нестачі повітря, стискаючим болем або дискомфортом в області серця.

Чи була у Вас на Холтері ЕКГ синусова дихальна аритмія?
Xвостокрутелка• 06 ноября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
А какой у вас пульс?
Прийнятою нормою вважається до 200 шлуночкових і до 200 надшлуночкових екстрасистол.
Люба кількість екстрасистол підлягає лікуванню, якщо є в анамнезі перенесений інфаркт або органічне захворювання серця.
Бета-блокатор призначають, якщо 500 шлуночкових екстрасистол. Якщо поплакатися, що погано переносяться, то з меншою кількістю.

У мене було 3355 екстрасистол і 304 надшлуночкових, призначали бета-блокатор, тому що мало екстрасистол.

Щодо тахікардії, теж призначали бета-блокатор. У мене колись була тривалий період тахікардія до 140 уд./хв. (по тонометру і ЕКГ звичайному). Причина - міокардит і підвищений Т4. Навіть вилікувавши міокардит і нормалізувавши Т4, ще декілька років тахікардія була до 130 уд./хв.
Блинчик Мой• 06 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка

А у вас в покое 130 была?
Как вы себя чувствовали при этом? У меня диагноз пароксизмальная тахикадия. Делеала абляцию, но после нее как-то хуже стало. Без физ нагрузок пульс 130 стал. Если по ступенькам поднималась, то 150. Но таких сильных приступов нет, как были. Аритмолог сказал никаких таблеток не нужно питть, это не опасно. Нужна повторная операция. Но без таблеток просто нереално нормально мне жить с пульсом 130. Сейчас конкор начала принимать, до конца месяца. Может получится стабилизировать, а так опять абляция наверное

Xвостокрутелка• 06 ноября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
А у вас в покое 130 была?
Так, було. Це було в період до і після міокардиту, а потім виявили Т4 вдвічі підвищеним. Міокардит вилікувався, Т4 нормалізувала, але тахікардія зберігалася ще десь 6 років. У мене звичайна синусова тахікардія по ЕКГ. Запаморочення були, стискаючий біль в серці, відчуття нестачі повітря.

Приймала різні препарати бета-блокатори - Егілок Ретард, Корвітол, Бетак, Конкор, Атенолол, вже всі не пам´ятаю.

Атенолол призначають при порушення серцевого ритму (пароксизмальна суправентрикулярна тахікардія, аритмія, синусова тахікардія, профілактика надшлуночкової тахікардії, мерехтіння і тріпотіння передсердь; вентрикулярні (шлуночкові) аритмії, у тому числі спричинені підвищеним фізичним навантаженням, прийомом симпатоміметичних засобів; профілактика шлуночкової тахікардії і мерехтіння шлуночків) і інші показання https://tabletki.ua/uk/Атенолол/

Проконсультуйтеся у аритмолога-кардіохірурга у фейсбук https://www.facebook.com/ProrokSergii через приватне повідомлення.
sky-labs• 06 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
Магний и животные жиры.
Не знаю насколько это для вас ’доказательно’, но работает.
Научную базу под эти два компонента расписывать не буду.
sky-labs• 06 ноября 2022
Ответ дляПушАпница
Ну да, а что делать
Выше написала, вам это тоже подойдет
sky-labs• 06 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка

Почувствовать можно и одну экстрасистолу, дело не в количестве, а в том что это не нормальное состояние сердца и автора это обоснованно беспокоит.
Xвостокрутелка• 07 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
Чому тоді не призначають лікування при малій кількості екстрасистол, кількість яких входить у межі норми?
Для чого в кардіології прийняли кількість екстрасистол, які вважаються нормою?

У мене було 3355 шлуночкових екстрасистол і 304 надшлуночкових. Призначили лише бета-блокатор. Для призначення антиаритмічного препарату ця кількість екстрасистол є маленькою. Так, відчувався сильний поштовх, запаморочення, відчуття стискання у серці, відчуття нестачі повітря. В нічний час більш виражено відчуваються симптоми і перебої. Але 3355 шлучночкових естрасистол - це лише 2,9% від кількості всіх екстрасистол, а 304 надшлуночкових - це лише 0,3%. Я консультувалася по своїм даним Холтеру ЕКГ з кардіологом і аритмологом, сказали що немає нічого страшного. Зуміла зменшити кількість екстрасистол до мінімуму, і ось знову почали з´являтися...

Все залежить від кількості екстрасистол, які вони по класифікації по Лауну, чи є органічні захворювання серця або інфаркт в анамнезі.
sky-labs• 07 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка

Вы считаете эти препараты лечением? :)
Отмените их прием и посмотрите какой период продержится эффект без ’лечения’.
Xвостокрутелка• 07 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
Вы считаете эти препараты лечением? :)
Бета-блокатори призначали з іншої причини - тахікардія + гіпертонія. Приймала тривало, більше 10 років. Тепер приймаю лише коли тахікардія 100 і більше. Мені бета-блокатори допомогли зняти виражену тахікардію і АТ знижують. Дозування сама змінюю. При пульсі 90-100 Кратал.
Наприклад, Бетак, призначають при артеріальній гіпертензії і для профілактики нападів стенокардії напруження, а також і пульс знижує.
Від екстрасистолії купувала фітовитяжку Екстрасистолик. Відмінила каву. Аутотренінг. Звела до мінімуму екстрасистоли, було в 2021 р. лише трішечки передсердних екстрасистол на фоні постійної міжпередсердної блокади. Перенервувала, почали знову з´являтися. Але то таке.
На даний період у мене самолікування. Сама собі призначаю і відміняю препарати.
sky-labs• 07 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Исключите невроз (показана психотерапия), любую аллергию.
Xвостокрутелка• 07 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
У мене тахікардія виражена була пов´язана з міокардитом (міокардитичний кардіосклероз в діагнозі). Потім виявила вдвічі підвищеним Т4.
Гіпертонія з 24 років, є причини виникнення.
Є і інші проблемки зі здоров´ям.

Раз-два за рік перенервувати, якщо була причина, то це по Вашому вже невроз?

Перед тим, як пропонувати психотерапію, потрібно розібратися, чи взагалі потрібна вона.

Алергія є.
sky-labs• 07 ноября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Є і інші проблемки зі здоров´ям.

Алергія є.
Я пишу то что нужно еще учесть бля лечения, а уж подходит это именно вам или нет решаете вы.
Аллергия и дисбаланс вегетатики всегда ходят рядом. Стимуляция сердца осуществляется вегетативной нервной системой.
Но это не значит что если будете пить антигистаминные то сразу избавитесь от аритмии.
Xвостокрутелка• 07 ноября 2022
Ответ дляsky-labs
Взагалі спокійно до гіпертонії і аритмії відношуся. Справляюся.
Не вживаю взагалі продукти, які викликають алергію чи негативно впливають на ШКТ (виявляю і з раціону можливо і назавжди).