Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
Ответ дляJulil1103
На сейчас этого для взятия городов мало и наши готовы совсем не как в феврале. Они Бахмут самой мощной группировкой 4 месяц штурмуют, а тут военный пишет - просто выедьте , прогуляйте немного и вернётесь. Бред
Це якось рятує мирних?
Ви бачили у що перетворився Бахмут? :(
Не розумію вашої безпечності.
Ви бачили у що перетворився Бахмут? :(
Не розумію вашої безпечності.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляviika65
у меня не получилось. как?
отут скачуєте і устанавлюєте.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляChernobai
А что они 23 писали у себя? И ранее?
та зайдіть і подивіться. канал вони створили 20го. 23 і раніше вони писали про пересування воєнної техніки по білорашкі.
Никак не реагирую на всех этих экспертов. В начале войны нам рассказывали, что ракеты вот-вот у раши закончатся. Потом летом пугали наступлениями, взрывом аэс, армагеддон обещали на День независимости и дат ужасов было дофига. Никто нихрена не знает. Будем реагировать по ходу пьесы.
Ответ дляamoa
Офіційні джерела перед 24.02 мовчали як риби. Але деякі люди точно знали про початок війни і виїхали завчасно цілими сім´ями.
Нещодавно кум зізнався, що його сину сказали 16 лютого, ’не прості’ люди. Вони всі зібрали речі і виїхали на Закарпаття. А нам всім казали тоді, що їдуть відпочивати....
Ответ дляsobacura
І у нас так само. Двоюрідна сестра чоловіка вивезла всю дітей повнолітніх до початку війни. А легенда така наче просто поїхали відпочівати. Серед лютого в Хорватію, ага, наче там сезон як в Єгипті.
Ответ дляsobacura
от такі куми, взагалі, пришла зараз до висновку, що кожни, більшисть, тільки за себе..