КатюшаЖТ• 06 ноября 2022

На що натякає Маркус?

Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
На сейчас этого для взятия городов мало и наши готовы совсем не как в феврале. Они Бахмут самой мощной группировкой 4 месяц штурмуют, а тут военный пишет - просто выедьте , прогуляйте немного и вернётесь. Бред
Це якось рятує мирних?
Ви бачили у що перетворився Бахмут? :(
Не розумію вашої безпечності.
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Ми не бачили. Цікаво, де ви це бачили?
Кадировці розповсюдили відео, було в тг каналі.
Chernobai• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
ви шо ще про гаюн не чули? 😉
беларускі гаюн в телеграмі. вони гарно слідкують за всім шо в белорашке відбувається.
А что они 23 писали у себя? И ранее?
Julil1103• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Це якось рятує мирних?
Ви бачили у що перетворився Бахмут? :(
Не розумію вашої безпечності.
Я из Северодонецка и выехала спустя месяц месяц после начала штурма города и знаю, что и как происходит. То, что и как пишет этот Маркус бред
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
З білораши можуть бомбити без штурму.
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
То серьозно 🤔
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Да уж.
Julil1103• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
З білораши можуть бомбити без штурму.
А сейчас не бомбят. Цветы разбрасывают по стране
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляviika65
у меня не получилось. как?
https://telegram.org/?setln=uk отут скачуєте і устанавлюєте.
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Білоруси - ні. З території білорусії - так.
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляAnna83
Такая же информация по северным областям Украины.
Как это и по северным областям Украины? А из Беларуси на какие области собрались нападать?
Svet-Oks• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
З білораши можуть бомбити без штурму.
Так а вони що робили до цього ?
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Цікаво, звідки та ’інформація’.
Чи теж кадировці розповсюдили відео на тг каналі
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляChernobai
А что они 23 писали у себя? И ранее?
та зайдіть і подивіться. канал вони створили 20го. 23 і раніше вони писали про пересування воєнної техніки по білорашкі.
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляSvet-Oks
Так а вони що робили до цього ?
Ще нічого. Нас бомбили рашисти. Мова йде про наступ або обстріл білорусів.
Svet-Oks• 06 ноября 2022
Ответ дляNatalieP
І координати точні в цифрах одразу, будь ласка!
Ця інфо є в вільному доступі , в гуглі
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
нє нє. ви ставите собі на комп програму telegram. як поставите, то вже в ній (в програмі) в пошук напишете ’беларускі гаюн’ і побачите. обидва канали покаже.
Дякую!
Svet-Oks• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Да конечно! Ви серйозно?
Я не хочу писати про сліпо-глухонему націю білорусів ..
Напишу одне : є цілі блокпости саме блядорусів , які воюють за рашу
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляSvet-Oks
Да конечно! Ви серйозно?
Це всі знають.
Але саме фронту у нас з білорашою нема.
uma• 06 ноября 2022
Никак не реагирую на всех этих экспертов. В начале войны нам рассказывали, что ракеты вот-вот у раши закончатся. Потом летом пугали наступлениями, взрывом аэс, армагеддон обещали на День независимости и дат ужасов было дофига. Никто нихрена не знает. Будем реагировать по ходу пьесы.
Наивка• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Ви бачили скільки вже там кадировців? + білоруси + рашисти. Взяти Вараш вистачить.
Та ну вас! Я только себя убедила, что не пойдут туда! Теперь опять буду, как зомби ходить неделю
boringmovie• 06 ноября 2022
а тепер вже так
Svet-Oks• 06 ноября 2022
Я вам скажу так , що ми вже заї%ались боятися!
60 км від білораши.чогось впевненна , якщо ці ушльопки зайдуть - їм торба@!!
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляНаивка
Тримайте холодну голову. Ніхто не скаже ’завтра наступ’.
Ніхто.
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляamoa
Офіційні джерела перед 24.02 мовчали як риби. Але деякі люди точно знали про початок війни і виїхали завчасно цілими сім´ями.
Нещодавно кум зізнався, що його сину сказали 16 лютого, ’не прості’ люди. Вони всі зібрали речі і виїхали на Закарпаття. А нам всім казали тоді, що їдуть відпочивати....
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Бо там АЕС, що не зрозуміло?
Київ був потрібен перші 3 дні. Згадайте, що вони робили в Чорнобилі і зараз роблять в Херсоні. Буде теж саме у Вараші. Наші ж не будуть бити по АЕС, а вони звідти будуть нас обстрілювати.
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Тогда была группировка. Сейчас чем наступать. Чмобиками…
Воно то так, але якщо підвезли ракет з ірану, то це страшнувато вже. Кажуть, що саме танками, як в лютому вже не підуть
amoa• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
І у нас так само. Двоюрідна сестра чоловіка вивезла всю дітей повнолітніх до початку війни. А легенда така наче просто поїхали відпочівати. Серед лютого в Хорватію, ага, наче там сезон як в Єгипті.
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
А в Ірані зараз дуже цікаво
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
от такі куми, взагалі, пришла зараз до висновку, що кожни, більшисть, тільки за себе..