Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
boringmovie• 06 ноября 2022
якшо в белорашку прилетить літак дальнього радіолокаційного стеження А-50 то буде наступ 99%. він там літав весь час наступу на київ. а потім прилітав на пару днів в середині літа, тоді якраз чекали шо белорашка знову наступить, але вони тоді передумали.
Ответ дляboringmovie
а як знати, коли прилетить той літак?
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
а як знати, коли прилетить той літак?
ви шо ще про гаюн не чули? 😉
беларускі гаюн в телеграмі. вони гарно слідкують за всім шо в белорашке відбувається.
Юлия_Юлия-2175• 06 ноября 2022
Теж читала припущення в одному з тг каналів.
Але також інформували, що нема прямої загрози, потрібно кілька тижднів-місяців для підготовки.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
та чула, в мене телеграму не має, телефон кнопковий..
то поставте на комп телеграм. я з компа читаю, бо в мене теж кнопковий.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
не вмію, треба когось попросити, дякую...
попросіть!! я кожен ранок гаюн читаю, бо саме він мене заспокоює. я теж боюсь наступу.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
дякую!бо ми недалеко від кордону..
там ще є чат - беларускі гаюн chat
там багато людей, шо біля кордону живуть. кароч всі слідкують.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
его тоже искать в гугле7
нє нє. ви ставите собі на комп програму telegram. як поставите, то вже в ній (в програмі) в пошук напишете ’беларускі гаюн’ і побачите. обидва канали покаже.