КатюшаЖТ• 06 ноября 2022

На що натякає Маркус?

Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляjif
Де знаходиться рівненьська аес?
Вараш (Кузнецовськ)
Леска• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Не скоріше весни. Нагнітання, вже весною йшли, потім літом і тепер знову йдуть))
Там складна місцевісь, ко ра весною перетворюється на болото.
Якщо підуть то з приходом заморозків.
katykat• 06 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
сейчас аналитик на аналитике и аналитиком погоняет
Ага кругом эти военные аналитики, а раньше ведь были нормальные вирусологи))
boringmovie• 06 ноября 2022
якшо в белорашку прилетить літак дальнього радіолокаційного стеження А-50 то буде наступ 99%. він там літав весь час наступу на київ. а потім прилітав на пару днів в середині літа, тоді якраз чекали шо белорашка знову наступить, але вони тоді передумали.
il-mari• 06 ноября 2022
капец, опять буду нервничать, віехать сейчас нет возможности...
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляjif
Де знаходиться рівненьська аес?
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Маркус командир військового підрозділу, діючий військовий. Це не кабінетний аналітик
а на каком направлении, ? как он может отслеживать другие направления, если воюет...непонятно..
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляMarika2012
Вже Коваль відповів.
а что власть напишет-бегите спасайтесь...не верю
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
Знаю тільки де знаходиться штаб
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
а як знати, коли прилетить той літак?
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
а як знати, коли прилетить той літак?
ви шо ще про гаюн не чули? 😉
беларускі гаюн в телеграмі. вони гарно слідкують за всім шо в белорашке відбувається.
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
ви шо ще про гаюн не чули? 😉
та чула, в мене телеграму не має, телефон кнопковий..
Юлия_Юлия-2175• 06 ноября 2022
Теж читала припущення в одному з тг каналів.
Але також інформували, що нема прямої загрози, потрібно кілька тижднів-місяців для підготовки.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
то поставте на комп телеграм. я з компа читаю, бо в мене теж кнопковий.
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
не вмію, треба когось попросити, дякую...
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
попросіть!! я кожен ранок гаюн читаю, бо саме він мене заспокоює. я теж боюсь наступу.
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
дякую!бо ми недалеко від кордону..
Feel good• 06 ноября 2022
Той самий Маркус
Feel good• 06 ноября 2022
Український цвіт...
natapril• 06 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Не натякая, а прямо говорит о том, о чем и другие аналитики. В Беларуси создается группировка. И скорее всего пойдут в попытке отрезать пути поступления оружия
Головне , щоб наша верхушка не ліпили відмазки про шашлики навесні.
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
дякую!бо ми недалеко від кордону..
там ще є чат - беларускі гаюн chat
там багато людей, шо біля кордону живуть. кароч всі слідкують.
Vikolette• 06 ноября 2022
Ответ дляkatykat
самое главное, чтобы это были не одни и те же люди
А так логично, что болит, о том и говорят)
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
там ще є чат - беларускі гаюн chat
его тоже искать в гугле7
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
его тоже искать в гугле7
нє нє. ви ставите собі на комп програму telegram. як поставите, то вже в ній (в програмі) в пошук напишете ’беларускі гаюн’ і побачите. обидва канали покаже.
Мила 26• 06 ноября 2022
Я вам більше скажу - я проживаю в північно-СХІДНІЙ частині і не виїзжала)
Totka• 06 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
От і я питаю, наче типу якийсь аналітик військовий
Да это наш военный
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляМила 26
і?
Люда 25• 06 ноября 2022
Я не розумію,чому тільки ці області,їм же Київ був потрібен
Мила 26• 06 ноября 2022
Ответ дляFeel good
і?
Я до автора зверталась)
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляМила 26
Я до автора зверталась)
а