Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
boringmovie• 06 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Їм вже теж не так просто все відслідкувати.
Ось вчорашнє повідомлення:
я в курсі. але ж все рівно вони продовжують і стараються. і так багато фактичної інформації дають.
Ответ дляЛюда 25
Я не розумію,чому тільки ці області,їм же Київ був потрібен
Бо там АЕС, що не зрозуміло?
Київ був потрібен перші 3 дні. Згадайте, що вони робили в Чорнобилі і зараз роблять в Херсоні. Буде теж саме у Вараші. Наші ж не будуть бити по АЕС, а вони звідти будуть нас обстрілювати.
Inna Medvetska• 06 ноября 2022
Ответ дляamoa
Офіційні джерела перед 24.02 мовчали як риби. Але деякі люди точно знали про початок війни і виїхали завчасно цілими сім´ями.
Про війну знали всі, хто читає новини і дивитися телевізор. Але багато хто просто не вірив в це.
Ответ длямульти1
Ну і сенс, люди виїхали в березні з Києва, потратили всі гроші, а виходить треба було тільки зараз виїзджати… ну таке… а з роботою як? В мене немає віддаленого варіанту
Мало хто з Києва поїхав-в основному,передмістя, ми встигли виїхати перед окупацією. В серпніі повернулись,зараз немає сил виїзжати,а відчуваю,що потрібно
Ответ дляDamianaD
Ви бачили скільки вже там кадировців? + білоруси + рашисти. Взяти Вараш вистачить.
На сейчас этого для взятия городов мало и наши готовы совсем не как в феврале. Они Бахмут самой мощной группировкой 4 месяц штурмуют, а тут военный пишет - просто выедьте , прогуляйте немного и вернётесь. Бред