КатюшаЖТ• 06 ноября 2022

На що натякає Маркус?

Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляviika65
у меня не получилось. как?
Телеграм веб. Я не встановлюю, а просто через браузер користуюсь.
Julil1103• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Воно то так, але якщо підвезли ракет з ірану, то це страшнувато вже. Кажуть, що саме танками, як в лютому вже не підуть
Пока что ни один источник, ни разведка не подтвердили наличие иранских ракет у рашки и их поставки
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляChernobai
А что они 23 писали у себя? И ранее?
Я спеціально листала від початку їх канал. Вони ще з січня наче почали писати про двіж техніки ((
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
а тепер вже так
По шапці надавали мабуть ))
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляrybka21
А в Ірані зараз дуже цікаво
Так, але це не заважає вантажити різне гівно в рашку, яке потім в нас літає.
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
от такі куми, взагалі, пришла зараз до висновку, що кожни, більшисть, тільки за себе..
Не всі, дякуючи Богу. А такі були, є і будуть завжди.
DamianaD• 06 ноября 2022
Розходимся
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Нещодавно кум зізнався, що його сину сказали 16 лютого, ’не прості’ люди. Вони всі зібрали речі і виїхали на Закарпаття. А нам всім казали тоді, що їдуть відпочивати....
Я вже тут писала, після Нового року почався ажіотаж з житлом в Західних областях, люди вже знали що щось буде. Сбушники сім´ї вивозили, ІТ, лікарі.
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Мама однієї шишки з СБУ сиділа зі мною в окупації, в нашому містечку, так шо не всі повивозили.
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
То ж там не просто так
Я розумію, що реальних засобів перешкодити поставкам зброї нема, хіба що санкції до перевізників, але то таке... Залишається єдине - зміна режиму. Та там ще ж і інші питання вирішаться. Дід Байден не дарма заяви робив, я так гадаю
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
По шапці надавали мабуть ))
теж так думаю...
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
І кум, військовий постійно казав:’та ні хріна не буде, не сци’
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Розходимся
вище, написали, що мабуть йому пілюле надавали ...
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляrybka21
То ж там не просто так
Побачим, як швидко він буде звільняти їх.
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
Не бачила. В мене не відкрилось фото.
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Не бачила. В мене не відкрилось фото.
то не на фото, просто в одному пості написали і я з цим згідна, щоб не було паніки...але я дуже боюсь замовчування нашоі влади...
rybka21• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Сьогодні там дуже гаряче.
Впевнена, і фінансування є.
Inna Medvetska• 06 ноября 2022
Ответ дляil-mari
Ну от сказав би він вам. Ваші дії? Теж би поїхали чи подумали, що він дурень?
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Де я писала що всі. Просто багато хто знав.
il-mari• 06 ноября 2022
Ответ дляInna Medvetska
якби мій сказав, то би поіхала...а взагалі, можна б було і сказати, а люди би вже самі рішали б , що ім робити...
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Розходимся
А как же тысячи рашистов, кадыровцев плюс белорусы? Вы ж сами видели видео кадыровцев в тг канале. Вы что, не верите глазам своим?
Takamaka• 06 ноября 2022
Ответ дляЛюда 25
Я не розумію,чому тільки ці області,їм же Київ був потрібен
Чомусь думаю, що їм хочеться не тільки перерізати постачання, а й АЕС….
lilyD• 06 ноября 2022
Ответ дляamoa
І у нас так само. Двоюрідна сестра чоловіка вивезла всю дітей повнолітніх до початку війни. А легенда така наче просто поїхали відпочівати. Серед лютого в Хорватію, ага, наче там сезон як в Єгипті.
Вся західна розвідка трубіла про наступ ще з кінця грудня. В січні на заході всі новини були про наступ рашки
Хто має розум, той почув і почав діяти
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Я залишилась при своїй думці.
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Я залишилась при своїй думці.
Добре. Як думаєте, коли це трапиться?
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Добре. Як думаєте, коли це трапиться?
Вже про це говорили офіційні особи.
Тут писати не буду.
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Вже про це говорили офіційні особи.
Тут писати не буду.
Посилання на офіційних осіб дасте?
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Посилання на офіційних осіб дасте?
Не зберігала.
Є в інтернеті у відкритому доступі.
Piracanta• 06 ноября 2022
Ответ дляDamianaD
Не зберігала.
Є в інтернеті у відкритому доступі.
))
DamianaD• 06 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
))
У вас є посилання на офіційні джерела, де говорять, що наступу з білораши не буде?
То кидайте сюди, посміємося разом.