Начальник Анонимов• 07 ноября 2022
Зимові puma
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка хто носив зимові кросівки puma, як якість. Чи хтось замовляє зимові кросівки з puma зараз? Дякую
МЕСТО_Встречи• 07 ноября 2022
у мене кеди такі, як на фото, і аналогічна модель в замші і з теплішою внутрішньою частиною.
Обожнюю їх)
Замшеві відносила три зими, вже на цб мабуть не вистачить.
Чорні поки шо один сезон, нормальний стан, ніяких скарг.
Обожнюю їх)
Начальник Анонимов
• 07 ноября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Обожнюю їх)
Дякую
AnnLipa123• 07 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую
У мене такі як на фото молочного кольору. Я не знаю, навіть скільки їм років. Три точно. Може більше. Зручні, комфортні. Не єдині. На сильний мороз в них холодно
Не против• 07 ноября 2022
В мене трішки інші, дермонтинові, в середині банальна чебурашка. Вони теплі. Це якийсь нонсенс, але по теплоті вони не набагато гірші ніж шкіряні , нормальні, зимові ботинки Тамаріс. Те що вони мені візуально перестали подобатися, таке нащо білі купувала, не знаю. Але по якості , тверда п‘ятірка.