Просто Филя• 07 ноября 2022
який зимовий костюм краще
Мій син в дитячому садку, і вони щодня гуляють, неважливо, в яку погоду.
Підскажіть, який сноукомбінезон комфортніший і тепліший: цільний або kуртка + штани?
Результат:
вже голосів:
26 (59.09%)
цільний
18 (40.91%)
kуртка + штани
Просто Филя
• 07 ноября 2022
Ми живемо в Канаді, і діти йдуть гуляти навіть коли -20, сніг чи дощ
Оцененная• 07 ноября 2022
Ми живемо в Україні,через щоденні тривоги по кілька разів на день моїй дитині краще суцільний. Так як за три хвилини треба вдягтися. А вашій дитині в Канаді, без різниці який, аби тепло було.