КокошинЭль• 08 ноября 2022

Хочу открыть магазин обуви. Что для этого нужно? Товар есть где заказывать.

Не знаю есть ли смысл
Шальная коклетка• 08 ноября 2022
Почніть для початку продавати онлайн. Менше ризик, а як піде, може подумати про офлайн торгівлю.
Алина-1240• 08 ноября 2022
Правильное место для магаза найти и обувь ,которая людей заинтересует
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 ноября 2022
В каком городе?
автор КокошинЭль • 08 ноября 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В каком городе?
Киев
Зарядка для хачапури• 08 ноября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Киев
а конкуренцію зі знижками інтретопа потягнете, дешеве взуття ’Конфіскат’?

як на мене, для початку дійсно краще онлайн спробувати
Зарядка для хачапури• 08 ноября 2022
якщо розглядаєте таки ’живий’ магазин - я б порадила ’Оазис’ на Героїв Дніпра - велика проходимість людей (Київ + пригород (маршрутки з ГД на околиці їздять)). Але тут вже є магазини взуття + ринок поруч.

БУли ще декілька мафів довготривалих навколо, їх зараз знесли - чула як люди жалілись, бо звикли там роками взуття купляти
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 ноября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Киев
Мне кажется, ооочень большая конкуренция, плюс падение покупательной способности, плюс неуверенность в завтрашнем дне, не очень хорошо, мягко говоря, скажется на торговле. Попробуйте действительно с онлайн продаж. Меньше все же риска.
Директриссимо• 08 ноября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури

Там цена аренды мега космос 🤪