Анка-пулемётчица• 08 ноября 2022

Почему вы так думаете? Я в шоке и не хочу в это верить(((

Девочки, недавно здесь создавали тему о войне. Так вот, некоторые написали, что вскоре начнется война в Польше или дальше в Европе. Почему вы там думаете? Что должно случиться, чтобы это произошло? Это ведь значит, что мы проиграем и наш враг пойдет дальше? Или как вы это видите? У меня подрастает ребенок и задумываюсь о его будущем, в частности учебе...Вы видите, что мира на этом континенте не будет? Или он будет только в Украине, а в Европе начнется что-то? Но как это будет? Ваши мысли?
Kimi• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
А що за астролог? Дайте пліз ссилочку🦋
Вот еще, за месяц до войны:

snejs• 08 ноября 2022
Ответ дляInvictusgirl
А какие там условия ?
Просят , чтоб Украина проявила добрую волю и пошла на переговоры.
А на каких условиях?
snejs• 08 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
А почему США невыгодна сильная россия?
А для чего они хотят ее ослабить?
Near Mear• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Вся наша проблема в тому що сша не потрібно знищення росії, їм вигідніше щоб росія не була сильною державою( Їм краще одна слабка рф ніж декілька нових суб‘єктів права, з кожним з яких треба буде розмовляти/вирішувати.
Тому 8 міс((
США може припинити це все дуже швидко, але їй це не потрібно( Їй не потрібна поразка України, але й не потрібен розпад рф, лише послаблення.
Еще меньше, чем сильная Россия, Штатам нужна сильная Европа.
Piracanta• 08 ноября 2022
Ответ дляsnejs
А для чего они хотят ее ослабить?
А кто сказал, что хотят?
Zelenkа• 08 ноября 2022
Звертаюсь до всіх рашаботів, ’всепропальщиць’ і тралиційних дурачків типу автора, які зливаються після анонімності.
Є два варіанти, чому ви далі не пишете: або ти тут торгуєш, або ти не в Україні, і у тебе немає можливості купити нову сім-карту.
Пшло нах обі категорії. Автор теми злилось. Вони все частіше почали писати українською. Тобто, рашаботяри читають, і просікли фішку. Це все почало маскуватись.
Думайте
Near Mear• 08 ноября 2022
Автор, если бы вы хоть немного знали историю, то сходу бы назвали десяток потенциальных зон военных конфликтов, спящих до поры-до времени. Плюс знали бы, что послужило основой европейским капиталам. Тогда у вас не возникло бы вопросов, почему война в Европе не просто возможна, но и вполне ожидаема.

torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляKimi
Вот еще, за месяц до войны:

https://youtu.be/BDoMAUIM4yI
Переглянула. Це рос.пропагандистка. Пропаганда ставить на меті покривати усі верстви населення, хтось черпає інформацію з новин, хоть зі скабеєвої, а хтось від астрологів/гадалок - це дуже популярно зараз. Її завдання доповнити пропаганду серед верстви населення, яке не сприймає офіційні джерела інформації.
Дивлюсь і думаю, все таки, нам треба повчитись цьому у раши і фсб, наскільки ж вони на усіх рівнях все просувають під заувальованими мотивами.
Треба її дивитись для розуміння планів раши.
Дякую🕊
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляNear Mear
Так. Не знаю чи менше, але так. Ще той геополітичний заміс на нашу голову((
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Думайте
Нехай зливаються, ми все напишемо що треба, нехай читають))
Все буде Україна💙💛
Near Mear• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Кто что зовет, тот то и получает.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляNear Mear
Кто что зовет, тот то и получает.
Слабших не запитують кого вони кличуть.
Хіба зо Ви про Д/ЛНР, які кликали. Але й кликали через промивку
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Все буде Україна💙💛
Вас боти атакують, вітаю! Зачепили струни їх душ
Kimi• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Цікавлюсь, тому що популярних особистостей різних дотичних сфер залучають як додаткову пропаганду для населення і щоб до них була довіра зливають їм плани, і вони готують суспільство до певних подій, дають певні потрібні тлумачення, такі собі Жириновські серед блогерів, гадалок, астрологів. Їх дійсно важливо слухати щоб розуміти що саме планує раша і до чого готує.
Дякую 🦋🦋🦋
Возможно и так.
Near Mear• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Слабших не запитують кого вони кличуть.
Вы хотите выжить во всем происходящем? Тогда попытайтесь включить мозги.
nabludatel• 08 ноября 2022
Ответ дляМилкиМой
Сдается мне, что рано или поздно подведут нас к чемут-то типа Минска-3. Война заморозится. Луганск и Донецк уже не вернутся. Крым тоже. Вероятность заморозки осень высока.
Разве что в мечтах рашки
slpplp• 08 ноября 2022
Ответ дляИграюся
Мариуполь?
Його знищили, а не взяли . Є така тактика військова, не чесна і не правова з точки зору міжнародних правил ведення війн . Коли бомблять нещадно і « захоплюють» знищене і пусте ( місцеві вбиті або виїхали) місто .
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Так) Звикла) Як правило розбігаються після запеклих боїв або видаляють гілку обговорень (в соцмережах, цукербергу не привіт), тому важко вести інформ війну, але ми не втомимось, не дочекаються ✌️💙💛
Kimi• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Дякую🕊
Почему тогда она сейчас про рашу говорит, что у них жопа будет тоже?

torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляNear Mear
Ще й як виживу, завдяки мізкам)
Вам того ж бажаю, але без раша думок
Near Mear• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Ще й як виживу, завдяки мізкам)
Вам того ж бажаю, але без раша думок
Ну-ну...
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляKimi
це всі бачать і розуміють, вона лише озвучує і готує своє населення, ще за для утримання рейтингу і довіри. Дуже грамотно побудована подача інформації, у росії знають толк у психології народних мас.
il-mari• 08 ноября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Кризис ?
Убийства сотен тысяч и разрушения городов и сел до основания это для них кризис просто ?
для них , оччевидно, да...
VivaForever• 08 ноября 2022
Ответ дляПарасюха
якщо ми програємо зараз, рашка піде далі - Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Польша, в це вірю
Польша нет, оно ж мечтает захватить странні бівшего ссср
Оль_Вія• 08 ноября 2022
Ответ дляKimi
Потому что известная астролог так говорит. Люди просто пересказывают ее слова.
Вкратце - нато вступит в войну, будут лупить рашку на ее территории. В ответ рашка будет бить по Европе. Говорит, что самый замес в Европе будет в 23-25 году. Я не верю в астрологию особо. Но посмотрим. Эта астролог предсказала войну в Украине, кстати.
щоб предсказати війну в Україні, не треба бути і астрологом. Просто слідкувати за подіями і аналізувати останні 10 років
Оль_Вія• 08 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
в водах они уже подтерлись , дважды.
как вышли типа с зерновой. и зашли.
и как Турки не пустили их корабли и они ушли во Владивосток. нут , так нет. рашка научилась поджимать хвост, и это только начало.
вони тепер все, що висить, будуть піджимати в надії на передишку і щоб не допустити розвалу Росії. Шкода, якщо світ на це поведеться і залишить цю клоаку в такому вигляді
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Мене ботяка сьогодні блоканула, інет мобільний пробився)
Юля Неюля
Марчик.. аби не спорожніла його панамка. В мене за фото розстрілу сім‘ї в Бучі, де на дивані дівчинка ще рочків 4-5 біля дідуся, пейсбук обмежив.

Хер їм, нас набагато більше, ніж вони уявляють!
Слава Україні. Україна - єдина і неподільна.

Кубань, приготуватись.
Оль_Вія• 08 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Я вірю, що можуть бути різні сценарії от і все.
Не буде такого, що ми вийдемо на кордони 91 року і перемога.
Сценарії наступні
1. Війна до літа, частину теритоій повернемо і далі замороження. Через 5-10 років дибіл сусід знов оскаженіє
2. Війна на роки. Років 5. То ми відвойовуємо, то вони наступають. Тягаються на фронті, політики передомовляються. З´являються нові гравці на арені, вступають нові союзники на різні сторони. Нові блоки. Підігрівається війна. Фронт розділить Україну на частини в майбутньому.

Спокою в Україні вже не буде ніколи. Тільки тимчасовий. Територія її - арена де будуть мірятися пісюнами великі дяді. Іншого шансу вже не буде десь розпалити це багаття. Тільки тут і зараз хтось хоче стати ВЕЛИКИМ
угу, гамерика винна, не інакше))) ще сланцевий газ забули
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Юля Неюля

Кубань, приготуватись.
Розумію як ніхто🙏
Одну сторінку на фб обмежили по саме ого-го, друга ще тримаюсь. На будь-який комент про пам‘ятник чи ще щось набігають боти і валять пропагандистськими репліками по історії, політології - розбиваю усіх вщент з посиланнями на джерела, вивертаючи їх брехню. Потім гоп і гілка обговорення видалена. Гади залишають лише ту інфо де боти топлять, а там де їх нівелюють - чистять.
Але нічого, є ще європ.чати, там більше демократії, є фронт роботи 💙💛🕊
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляVivaForever
Ви щось чули про ’країни соцтабору’?