Анка-пулемётчица• 08 ноября 2022
Почему вы так думаете? Я в шоке и не хочу в это верить(((
Девочки, недавно здесь создавали тему о войне. Так вот, некоторые написали, что вскоре начнется война в Польше или дальше в Европе. Почему вы там думаете? Что должно случиться, чтобы это произошло? Это ведь значит, что мы проиграем и наш враг пойдет дальше? Или как вы это видите? У меня подрастает ребенок и задумываюсь о его будущем, в частности учебе...Вы видите, что мира на этом континенте не будет? Или он будет только в Украине, а в Европе начнется что-то? Но как это будет? Ваши мысли?
nabludatel• 08 ноября 2022
Ответ дляAsasasasa
Донецкая область это, Донецк кстати уже 8 лет как в оккупации
А какие у рашки есть достижения за последние месяцы?
Можете не отвечать : никаких, только потери.
Перелом в войне в нашу пользу уже произошел. Теперь крышка на гробе рашки только дело времени.
mmi583@mail.ru• 08 ноября 2022
Ответ дляКоролева спама
Єдине місце де не було війни це Канада і Австралія. Всьо. Вам цей печальний факт ні про що не говорить?
Ще можна про Швейцарію сказати.
Ответ дляLudaSHOPSale
Война на роки, 5 лет? Рашка? Чем? А если в иране падет режим аятолл, чем ? Кто поставит ракеты и комплектующие и дроны,э?
’Оскажение снова’, думаете санкции снимут и они наклепают военку, или Чем ?
А что сценариев много - да
Читали ? ’РФ готова начать мирные переговоры с Украиной без предварительных условий, заявил замглавы МИД РФ Руденко:
«С нашей стороны предварительных условий нет никаких, кроме главного условия: чтобы Украина проявила добрую волю»
А как же пункты? Где они? Все эти денационализации, демилитаризации?
А что сценариев много - да
Я не хочу вступати в баталії.
У них є чим і вони знайдуть спосіб де взяти ще.
Я тільки рада, щоб швидше перемога
Ответ дляАлекс-1022
Я вам даже больше скажу, ему и зу не нужна, так как люди там другие, отличаются от людей на востоке, в том же мариуполе
Їм все треба, та вони не все можуть підмяти під себе і втримати.
А в інших темах досі не розуміють чому всього парашинського треба зрікатись.
Що це питання безпеки.
nabludatel• 08 ноября 2022
Ответ дляПтицекрыл
Но они же стремятся к мировому господству, в последнем обращении хутин сказал что Европа дорого за все заплатит и этому миру нужны другие лидеры и коалиции и что мир нужно спасать
Новый лидер однозначно нужен рашке. И что их ’старый лидер’ уже не имеет значения.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Нет идеология это не территории, вы ошибаетесь. Иначе бы гитлер бы не фокусировался бы сами знаете на ком, плюс не подвергал зверствам, а поступал бы по-другому.
Зачастую расширения территорий и идеология выступают смежно в военных конфликтах, но это не тот случай. Тем более у Росси другая идеология. Им не нужен весь мир как сша кстати. Они хотят доминировать в своём регионе, при этом им хочется противостоять кому-то опять таки идеологически. Как будто бы они против всего мира. Против той же Европы и сша. Первом делом против ес. А если допустим они захватят Европу, то с кем они будут «бороться». Вы же понимаете что русские даже придумали свой термин «русский мир». В чем его смысл? Вы же понимаете что Германия и Франция не будут никогда русским миром. Поэтому им и не нужны эти территории и люди.
У Гітлера була інша ідеологія, не плутайте їх. Форма досягненя так схожі, через геноцид і знищення, але ідеологія зовсім інша. Питання не в тому чи потрібна Фр чи Нім. До речі у Нім 4 млн рускоговорящіх (це як чотири Кіпра для прикладу) Питання в тому що імперія не може існувати без нових завоювань, тому що вона не створює, не будує (що і видно по раші; виключення: щось там майструють по озброєнню, щоб мати можливість завойовувати) а лише використовує і витрачає ресурс (газ, нафта, золото і тд … до червоної ікри). Така ідеологія не проіснує без нових ресурсів-територій, це як кров чи повітря імперій. Але у 21 ст така ідеологія приречена, адже у 21 ст виживання гарантує розвиток, а не споживання. І за всіма законами цивілізаційного розвитку має перемогти розвиток а не споживання, так як це еволюційний відкат назад.
Але все ускладнюється перенаселенням планети, що викликало дефіцит ресурсів. Ковід спроба утримати цю кризу і масове зменшення (через війни) населення, але не вийшло.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Да я понимаю, я с вами не спорю, просто тоже своё мнение высказываю. Так сказать, обмен мнениями.
Так💙💛
Апель-синка• 08 ноября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Нет, конечно, я не верю всему, что пишут. Но здесь одна дама недавно утверждала, что и в Польше пора квартиру продавать и куда-то ехать, потому что будет и там война. Мне не хочется в такое верить, если честно. Но почему у людей такие мысли?
Зачем Вы от таком вообще думаете, если не умеете накапливать и анализировать достоверную информацию, а умеете только страшилками-пугалками себя накручивать?
Еще и сюда принесли понагнетать.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляAsasasasa
Читала, вы писали, что кроме Херсона больше ничего не захватили
Не нічого, ВЕЛИКИХ міст, рівня області. Мова про міста, які створюють області навколо себе.
Алекс-1022• 08 ноября 2022
Ответ дляsua
Ой вот это про девушку, которая разлюбила, заблудшую дочь ещё - это все байки для их граждан. И им они заходят.
Как по мне тут все дело в русском мире. И вы сами понимаете где он в принципе придумается и где нет. Это зависит от культуры и обычаев, а не от территории. Вот там где русский мир возможен, туда Россия и идёт. И дальше Молдовы их ничего не интересует.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Коли США допомогло росії у дев´яностих, то зробило помилку?
Що саме маєте на увазі? Розпад срср?
Розпад срср це лише чергова фаза розпаду рос.імперії. Перша фаза - розпад рос.імперії до рівня срср, друга фаза - розпад до рф, зараз триває третя фаза, а за нас хапаються як за соломинку і ломають ту соломинку. А соломинка намагається не підти на дно разом з уламками рос.імп-срср-рф-NoName.
Алекс-1022• 08 ноября 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
В принципе все что вы говорите имеет место быть
Но я лично не считаю что в мире дефицит ресурсов. Это очередное промываема мозгов, не могу понять с какой только целью. Ресурсы есть и их хватит надолго, и это даже без возобновляемых. А вот перенаселение имеет место быть. И то не везде
Ответ дляLyudaT
Автор, успокойтесь, какая учеба
мы все умрем и всё
если не замерзнем зимой, то умрем голодной смертью весной, а если и не так, то точно ядерный удар
Вы это хотели сказать своей темой?
мы все умрем и всё
Вы это хотели сказать своей темой?
Это вы кому сейчас ответили? Если автору, то она уже в бане и пошла клепать новый аккаунт.
LudaSHOPSale• 08 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Я не хочу вступати в баталії.
Я тільки рада, щоб швидше перемога
да какие тут баталии. просто иногда боязнь прикрывает потоки инфы. ’найдут способ’,
возродятся с пепла. дойдут до Лондона, помоют сапоги в индийском океане и так по списку.
Ответ дляtorbochki.in.ua
Що саме маєте на увазі? Розпад срср?
Якщо США невигідна сильна россія, то чому вони не добили її у дев´яностих? Коли вона була хиленька і слабенька. Їй навіть ядерну зброю залишили. Навіщо підсилювати тоді було росію, якщо американцям це невигідно?
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляKimi
Я ее не пропагандирую, если что. Просто послушала несколько видео, и меня впечатлило, что она про Украину говорила, еще в 21 году.
Цікавлюсь, тому що популярних особистостей різних дотичних сфер залучають як додаткову пропаганду для населення і щоб до них була довіра зливають їм плани, і вони готують суспільство до певних подій, дають певні потрібні тлумачення, такі собі Жириновські серед блогерів, гадалок, астрологів. Їх дійсно важливо слухати щоб розуміти що саме планує раша і до чого готує.
Дякую 🦋🦋🦋
Клементина• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Не знаю хто там як думає,а у мене вся вулиця під Києвом з приватних будинків пуста і багато продається.Виїхали в Канаду в Швецію,Іспанію,США …майже всі мої знайомі.Я виїхала також до Європи,а хотіла тоді в Канаду,чоловік сказав тоді ніякої Канади,а зараз я його загризаю за ту Європу з якої повернулася в червні.Тоді жалкую,що не поїхала саме в Канаду,тоді ще люди були на вухах із за війни і допомагали.Зараз виїхати проблематично,тому що розраховувати потрібно тепер суто на себе і мати кошти,яких вже немає.
Я хочу вірити в перемогу,але те,що відбувається і ще квіточки попереду,мене геть не наштовхує на гарне майбутнє для дітей,для себе,моя психіка здається,я не можу читати і хоронити вже…
Я бачу в телеграмканалі,як ґвалтують жінок,дітей чоловіків і інше…Це не люди,це тварюки яких 140 мільйонів і та ж Фінляндія виграла,але ж стільки втратила і Щей заплатила тим дикунам.
Ми сильні,наші люди сильні,але моя сім’я без світла,вже без роботи,рідні на війні в холоді,або в лікарні,а мої сусіди живуть повноцінним життям в Канаді,працюють і не збираються повертатися.
Планета земля для людей і це нормально коли хтось врятувався і продовжує жити,для мене те,що сьогодні геть не надихає …
І я жалкую,що не поїхала геть.Я тут жити більше не можу,мені страшно,сумно…
Я не витримую психологічно і мені тут важко.Заздрю людям,які живуть і говорять все гаразд,ми переможемо і будемо жити,а я чую навіть з передової:-що живі можуть заздрити мертвим і це говорять люди з війни.
Не факт, что Вам бы в Канаде понравилось. Вы же почему-то из Европы вернулись. Зачем??
Наши друзья семьёй уехали в Канаду теперь оттуда пишут, что в Европе намного лучше
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Кількість ресурсу визначає чи є перенаселення. Поява заміщення натуральної їжі гмо і штучними аналогами свідчить про те що не на усіх жителів планети є достатньо їжі(.
Перенасичення планети виробництвом (для забезпечення усього необхідного для такої кількості людей) викликає кліматичні порушення, що також загрожує усім.
Тобто назріває потреба у зменшенні виробництва, споживання, фактично людей((
І тут хто багатший/розвиненіший той краще подбає про забезпечення себе ресурсами для виживання, а бідніші (і ми туди входимо) стануть ще біднішими/голоднішими/не зігрітішими(( Ну і перекройка цих ресурсів стає нагальним питанням. Але після будь-якої кризи наступає підйом, будемо чекати.
torbochki.in.ua• 08 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Вся наша проблема в тому що сша не потрібно знищення росії, їм вигідніше щоб росія не була сильною державою( Їм краще одна слабка рф ніж декілька нових суб‘єктів права, з кожним з яких треба буде розмовляти/вирішувати.
Тому 8 міс((
США може припинити це все дуже швидко, але їй це не потрібно( Їй не потрібна поразка України, але й не потрібен розпад рф, лише послаблення.
Тому 8 міс((