Хомяк с пастой• 08 ноября 2022
За що Ви поважаєте чоловіка?
Не кохаєте, а саме розумієте чим він Вам такий дорогий і в чим він завоював Вас у побуті? Можливо це можна перефразувати за що кохаєте, але кохати можна за пронизливий погляд і гарний секс. Але що саме коштує Вашому чоловіку зусиль, за що Ви його цінуєте і поважаєте? Старанність у коштах, любить побалувати Вас квітами, вечерею, старається знаходити для Вас час, дає можливість використати свій час на салон, подруг тощо. Просто хочу зрозуміти може в мене криза... може мій погляд "замилився" та я не бачу щоденної турботи. Можливо дім та їжа то є достатньо та базування, наприклад. ДЯКУЮ
Все буде Україна• 08 ноября 2022
Для чоловіків дім і їжа може бути як турбота про вас. Якщо чоловік не романтик. Він може так вважає
Свого?! Навіть незнаю.
вкрации• 08 ноября 2022
Любить тварин,кормить бездомних на дачі,цілу зиму ходиить туди та годує тварин. Я постійно тягну якесь хворе створіння додому,лікую , шукаю родину,він сприяє та допомагає.
Жирафовое варьенье• 08 ноября 2022
Мій не брехло, але любить сам себе.
Я його дуже любила, поважала і тут... Проаналізквала: за 11 років я знаю всіх його керівн ків , найкращих і найгірших підлеглих, маю його робочі тел-ни, мобільні, внутрішні, знаб д.нар всіх його родичів а він не назве прізвище мого керівника і не знає мій службовий номер тел-ну, за д.нар взагалі мовчу , який не змінювався 10 років. Як так сталося?
Хомяк с пастой
• 08 ноября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Свого?! Навіть незнаю.
Отож, но я мати яка виховує дітей і таких мільйон, то я маю чекати що це велика цінність?) Чоловіки вони такі...так трошки романтизую, але можливо в когось брутальний чоловік і з ним не страшно сваритись на базарі:)))
Королева спама• 08 ноября 2022
Мій чоловік як дитина. Захоплюється, починає робити щось, а наступного дня вже не цікаво и відкладається, а гроші витрачено. І так постійно. Купа барахла в коробках тисяч на 50, а а в його гардеробі тільки одна пара джинсів. Також безвідповідальний. Поважати немає за що.
Дівчина_загляденіе• 08 ноября 2022
У меня любимый мужчина, встречаемся более трех лет.
Уважаю его за то что он мужчина до глубины души) - умеет принимать решения и нести последствия этих решений, всегда создает благоприятные условия для меня , физические, эмоциональные (считает, что я тонкая и нежная, поэтому меня надо беречь). Осознает что он должен обеспечивать на должном уровне (и речь не только обо мне), умеет зарабатывать. Заботливый и не только обо мне. Понимает мою женскую сущность) ..... та много всего - создает все условия для моего физического, материального и эмоционального комфорта.
Хомяк с пастой
• 08 ноября 2022
Ответ дляДівчина_загляденіе
У Вас також все романтично описано, а Ви не могли б конкретизувати: типу я не працюю, Він облаштовує мій комфорт- авто, салон та спортзал, побутова техніка та ін. Він успішний керівник, можливо власного бізнесу. Саме такі деталі цікавлять. Мій чоловік також приймає рішення яку трубу у ванну придбати та що робити якщо затопило. Він гарний господар і це річ за яку я його поважаю - господар він на совість. А у Вас описано загальними фразами.
Брыкалка• 08 ноября 2022
Ніколи не ділив обов‘язки на свої та мої. Може і їсти приготувати, і з дитиною погуляти, і прибрати у квартирі. Повна довіра у всьому, приголомшливий секс, щедрість. Люблю його вже 22 роки ❤️
Поросенка• 08 ноября 2022
Поважаю за те, що ніколи нічого для мене не жалів, дбайливий, сім´янин. Часто до мене прислухається. Терпить мій часом не простий характер)
Дівчина_загляденіе• 08 ноября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Мы не живем вместе, нам подходит именно такой формат отношений.
У каждого за плечами браки и дети.
У нас у каждого интенсивная загрузка на работе - я редактор журнала в вузе, у него свой строительно-ремонтный бизнес (скажем так).
Машину мне купил, не супер дорогую, но дорогую я бы не приняла.
Все что нужно в квартире сделать или докупить он делает и не спрашивает меня, потому что знает, что я откажусь.
Материальная сторона отношений меня никогда не интересовала, я другого всегда хотела от мужчины... он просто приносит деньги, тихонько кладет в комод на его полочку, а потом уже говорит - Солнце, ты там к косметологу идешь - возьми пожалуйста те деньги что я оставил)
Вы спрашиваете о материальной стороне отношений, а для меня важнее другие вещи)... и вот в других вещах, он меня компенсирует и удовлетворяет полностью.
У каждого за плечами браки и дети.
Автопортрет нурофена• 08 ноября 2022
За те що я вдень кажу: «я хочу спати» Він каже: «Йди» і забирає усіх дітей на себе, а йду спати, бо ніч з найменшим була веселенька.
За те, що коли я хворію, або не можу без питань приготує сам.
За те, що своїми золотими руками усе ремонтує, працює.
За те, що терпить мене
За те, що любить мене навіть +10 і +20 кг.
За те, що з ним завжди є про що поговорити вже майже 18 років.
За те, що терпить мене
Железный коготь• 08 ноября 2022
Поважаю за те, що навіть у ситуаціях коли я зриваюсь, він себе веде як істиний джельтмен. Ніколи не образив і ніколи не матюкнувся на мене і на дитину, хоча я можу, коли все дістане (я заробляю, дім, дитина все на мені, особливо зараз коли карантин та війна просто добила все що я 10 років намагалась створити), він намагається як може заробляти, поважаю за це хоч і небагато це. А так, знаю, що не гуляє, не п´є, не куре, увесь вільний час з сім´єю проводе, дочка любить його, да й мені його більш ніж досить в особистих стосунках. В ньому впевнена. Квіти, вечері, дає час на салони- все було і є, але через 15 років прожитих разом, впевненість в чоловіку, який поруч зовсім в іншому. В довірі та у відношенні до себе та дитині.
Хомяк с пастой
• 08 ноября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Ой від Вашої відповіді пря теплом віє. Береже Вас.
Хочу в БАНю• 08 ноября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
У мене все це є. В мене його карта, можу витрачати скільки хочу, не хоче, щоб я працювала взагалі. Хоче, щоб я займалась сім’єю.
Він зараз на війні. І як часто тут читаю, теж почав випивати між завданнями, мене це лякає. Почали сваритись. Він почав обманювати, типу я не пив, я сплю, і тд. А по голосу чую, що в хлам п’яний. І це не десь колись, а постійно. Ну таке.
Мая твая не панимать• 08 ноября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
’(я заробляю, дім, дитина все на мені, особливо зараз коли карантин та війна просто добила все що я 10 років намагалась створити), він намагається як може заробляти, поважаю за це хоч і небагато це.’
Хомяк с пастой
• 08 ноября 2022
Ответ дляХочу в БАНю
Гроші для жінки, це впевненість, але не головне. Тому і питаю про конкретні приклади, ми ж всі різні. Дай Бог довгого життя і здоров´я вашому чоловіку, а також подолати всі емоційні проблеми. Йому важко і кожен справляється з цим по своєму.
Пуки-куки• 09 ноября 2022
точно за теже качества , что и других
и у мужа 20 см-идеально для меня