Смячиком• 09 ноября 2022
Диктант. Підготувались?
Добрий ранок. Дівчата, сідайте всі швиденько писати диктант. Потім напишете результати
ГейСюда• 09 ноября 2022
Я написала півжиття, донька прийшла і каже, що за новим правописом «пів життя». Тепер не хочеться відправляти.
осень_осень_харашо• 09 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Какие вы молодцы, а я блин пропустила одно слово, над строкой дописала, в таком виде стыдно отправлять
Та ну, можна й так відправляти 😉
И.О. человека• 09 ноября 2022
Ответ дляПтица-синица
Але все одно, суть цьогорічного диктанту не лише в самому диктанті, а в єдності українців, які розкидані зараз по всьому світу... Дякуємо Аді Роговцевій за її життєву позицію і за диктант!
А я пропустила
дуже хотіла написати, але не встигла
.
дуже хотіла написати, але не встигла
.
соева-сысоева• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Та відправляйте! Я он ’Креденса’ відправила і не переймаюсь)
осень_осень_харашо• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Так, тепер окремо. Хоча ми вчили по-іншому ((
Птица-синица• 09 ноября 2022
Ответ дляИ.О. человека
А я пропустила
дуже хотіла написати, але не встигла
.
дуже хотіла написати, але не встигла
.
Вмикайте повтор та пишіть) навіть відправити можна до завтра, але я не буду. Здається все вірно написала з точки зору граматики, з донькою звірилися) Пунктуація однозначно десь невірна в мене, але я поспішала, а донька під повтор писала вже, зробила менше швидкість, бо треба було відсилати вчителю. Я писала для себе
Птица-синица• 09 ноября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Отож, але як було в новинах про новий правопис, я краєм ока продивилася його, й сьогодні написала окремо.
осень_осень_харашо• 09 ноября 2022
Ответ дляПтица-синица
Пунктуація взагалі авторська може бути. Тут і правила не допоможуть )
осень_осень_харашо• 09 ноября 2022
Ответ дляПтица-синица
Я на роботі вже теж новий правопис освоїла )
Птица-синица• 09 ноября 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Я просто знаю свої слабкі місця) В мене у школі було завжди диктант 5-, бо один знак завжди десь був невірний))
МаргаритаЛьвовна• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Хотілося б, щоб читали диктант не актори, а професіонали
да, согласна. Ада такие паузы не к месту делала, что дети, небось, наставили кучу лишних тире и двоеточий.
Нуждаюсь в общении• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Мне только вчера в тик-токе эти правила попались, а я туда, между прочим, деградировать хожу
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
я написала.він коротенький.Але трохи не встигала..У самому початку кішка захотіла на балкон, потім с балкона.Відкити їй, закрити.Потім сіла за зошит, коли я писала.Дитина писати не схотіла. А я себе вирішила перевірити, бо навчалась у москальскій школі.мені було цікаво.
ахах)) у меня тоже кот решил постоять на пуфе, где я примостилась писать (чтобы видеокамера меня не видела, ребенка снимали). стоял всеми 6 кг и думал - прыгать на окно или не прыгать?
И.О. человека• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Коментарі вражають. Але чого дивуватися, більшість вважає російську мову рідною і не збирається щось змінювати або напружуватися.
Про те, що не збираються змінювати щось, не згодна, дуже багато людей перейшли на українську, багато людей
займаються на курсах, ходять до репетиторів, читають книжки, вчать вірші, вдосконалюють мову.
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
девочки, я недопоняла. если креденс - это шкаф, то при чем тут суп?
Царевна_несушка• 09 ноября 2022
Всеукраїнський диктант - це чудово. Але читати повинні професіонали. Як такий шикарнющий текст можна прочитати було так немайстерно? Вона ж як актриса мала читати, з логічними наголосами! Навіть якщо побачила текст за 5 хв до того. Взагалі не розумію. А тим паче, її ж консультувала якась професорка. Правильно Авраменко пише про аматорство
Черпак_для_фантазий• 09 ноября 2022
Ответ дляВся в кредитах
я подумала, що це якась тарілка, а потім подівилась- це шкаф.Вже відправила.
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а как сфотографировать, если на три страницы вышло? каждую фотать?
в смысле- ничего, что не одним файлом получится?
Черпак_для_фантазий• 09 ноября 2022
Ответ дляВся в кредитах
у меня в двух. два файла прикрепила
Нуждаюсь в общении• 09 ноября 2022
Ответ дляВся в кредитах
Идёт перечисление запахов, присущих дому. Т.е. запах полиць, потом креденса, потом супа
Luckyviktoria1987• 09 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Так там мов чи немов ті равлики? У мене немов..
Мов, все таки.
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
к вопросу про пів життя.
кто знает, где суммарно можно взять (купить, скачать) новые правила правописания?
детям в школе, понятно, что их рассказывают. а взрослые как должны подстраиваться, если школу окончили триста лет назад?
Незнакомлюся• 09 ноября 2022
Ответ дляБарвіночка
так сделали бы этот диктант в субботу например, зачем делать его утром рабочего дня? и школьники, как выше заметили, не отвлекались бы от учебы, и среди взрослых был бы больше охват. а так сделали абы как, а критику низзя, ну-ну)
Диктант національної єдності завжди пишуть в день української писемності, незалежно від того, на який день тижня він припадає. Я пишу його вже 20 років поспіль.
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
он воно що. дякую)
осень_осень_харашо• 09 ноября 2022
Ответ дляВся в кредитах
к вопросу про пів життя.
Незнакомлюся• 09 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Так, згодна. Й донька каже, що наприкінці повинні було прочитати текст ще один раз, а вона мабуть забула.
Вона читала, їй нагадали.
Незнакомлюся• 09 ноября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Света не было
На сайті українського радіо має бути запис, можна написати самостійно. Так було попередні роки.
Вся в кредитах• 09 ноября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Вона читала, їй нагадали.
и повторно не прочла заг.
я бы его не узнала, если бы ребенок не сказал.
а, и проблема была найти радиостанцию. в новостях частоты не указывают. а в телефоне диапазон ФМ в принципе не заложен для этих украинских радиоканалов. короче, мероприятие для сильно мотивированных и не ленивых)
ГейСюда• 09 ноября 2022
Ответ дляИ.О. человека
Класно, але більшість - ні.