Сколько_мне_лет?• 09 ноября 2022
Що цікавого дарували на хрестини?
Це наша перша похресниця. Що можна подарувати на цю подію? Пам’ятаю тут була тема, зо дарували набір межвежат Тедді , і дитинка потім зібрала цілу колекцію. Цікаво, здається, але не знаю чи доречно для такої крихітки? 2 міс зараз.
АгатаХристя• 09 ноября 2022
Сколько_мне_лет?
• 09 ноября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви хочете щось практичне чи на пам´ять, зі змістом?
На пам’ять. Думаю що одяг та памперси япошки і так куплю. А ось хотілось би ще щось оригінальне.
Сколько_мне_лет?
• 09 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Кільком дітям дарувала дуду і жирафку софі, всім сподобалося
Що таке дуда? Гугл знає лише одного)
Мишка-шалунишка• 09 ноября 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Подаруйте набір для відбитку долоньки чи ніжки, можна ще метрику замовити вишиту або рамочкою.
ТелаЧьи нежноСти• 09 ноября 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Що таке дуда? Гугл знає лише одного)
Спеціальна іграшка, з якою діти сплять