младокошкина• Изменено 10 ноября 2022

У Вас є борги ?

Тема не для того, щоб дізнатися, чи комусь гірше, а для того, щоб підтримати один одного. В мене борг 2300 дол, хоча мені винні 4500.Якщо надіятися на чудо, і мої гроші моя дорога родина поверне, то не все так погано. В чоловіка проблеми з здоров‘ям досить серйозні, в місяць на ліки йде 3-4 тис, плюс не може працювати , як раніше. І ще якісь в нас конфлікти зараз з ним.Я залишилася без роботи, стала на біржу- і тут сюрприз.Виплати лише 3 міс, а після першого місяця вже можуть пропонувати будь- яку роботу.До початку війни всі гроші вклали в ремонт квартири, залишилися стеля і меблі.Комуналку за 2 квартири дуууже важко платити(Ще маю трохи золота, Господи, ніколиинічого не здавала в ломбард.Реально задумалась, як жити далі. В кредитки категорично не залажу, але двоє дітей потребують фінансів
Тумба-юмба• 10 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Забийте на них
Каким образом?

Синди Кроуфорд• 10 ноября 2022
Нет, никогда не было. Хотя жили очень бедно всегда.
Мозговая пилочка• 10 ноября 2022
Ответ длямладокошкина
Я дозволила собі не працювати щойно 2 тижні, я обов‘язково шукатиму роботу. Я постійно працювала, як кінь, з дітьми я в декреті до 3 років не сиділа, пройшла кілька операцій по онкогінекології, сама їх і оплачувала.Мені 37, в мене стажу 16років Зараз син захворів, вчора температура під 40 майже весь день, звичайно я буду з сином.
Мені 33, в мене стаж 14 років🤪 Як згадаю з 19 років працювати почала і заочно інститут🤦‍♀️ Яке дурне було, кому зараз той стаж потрібен буде…
Клин_Кляйн• 10 ноября 2022
10 тис дол :(
Айболитная• 10 ноября 2022
Як таких боргів немає.. Поставщику за товар винна гроші, але розрахрвуюся кожного тиждня, беру новий товар і так по колу)
Я_поехала• 10 ноября 2022
є борг набагато-набагато більший, влізаємо в кредит.
ЭкстрасенсиХаЯ• 10 ноября 2022
Общий долг по двум кредитам около 8 тысяч. Платить сейчас не могу, социальщик в Европе.

ВыФсеВрете• 10 ноября 2022
Ні, але хочу попросити в мами тис 20 на брекети і потрохи віддавати
мадамГрицацуева• 10 ноября 2022
Ответ длямладокошкина
у Вас не все так погано, є житло, дах над головою, є що здавати в ломбард та ще й хтось винен гроші. Не гнівіть Бога, може бути гірше.
Син одужає, найдете роботу і потрохи все вернеться на місце
Однозначная• 10 ноября 2022
Кредитка - 6 тис, комуналка біля 9 тис ( це опалення та гаряча вода). Назбиралось під час війни, доходи зменшились, особливо перших 3 місяці, ціни суттєво виросли.
Федорино Горе• 10 ноября 2022
Ответ дляТатьяна89
У меня долг перед банком более 8000 грн.
Сколько мне надо на лечение и думать не хочу.
Только анализ 1200 стоит, прием врача от 800.
Только закончила курс АБ на 35 дней, но не помогло особо.
Про цену МРТ уже молчу вообще.
У Вас, автор, хоть есть надежда, что вернут Ваш долг.
Мне никто не должен.
Работать с отключениям света выходит по 3-4 ч в день, с чего отдавать долг буду, я не знаю.
А уже копится долг за коммуналку за квартиру на Луганщине.
А чоловік ваш?
Бандитка Сью• 10 ноября 2022
Якось дивно писати про борги, маючи дві квартири. В нас боргів не має, але живем на зйомі. І тепер взагалі не зрозуміло,коли зможемо щось назбирати.
ОливьЕЖечка• 10 ноября 2022
Ограбили квартиру. Забрали все сбережения что были и всё золото, что было. Упала духом, ничего не хочу, ничего не могу. Все мысли только о суициде. Родителей и родственников нет, совсем сама. Своим уходом никому горя не причиню. Долги есть
Колхозница• 10 ноября 2022
Долгов нет и никогда никому не одалживаю
ЛедиДи• 10 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Каким образом?
Будут звонить - отправляйте в суд и все, больше ни о чем не говорит и блокируйте их номера. Позвонят с одного, другого, тридцатого - все равно у них не тысяча симок.
Для белопальтовых: %, которые насчитывают МФО незаконны, их отменит любой суд и мфо-шники это прекрасно знают, поэтому ни в какой суд обращаться не будут.
Оптимально - договориться о возвращении тела кредита.
Федорино Горе• 10 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Не думайте про таке, ви чого?
автор младокошкина • 10 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Я це розумію, я ж написала, що створила тему, щоб виговоритися і щоб хтось міг виговоритися. Інколи чужим людям простіше розповісти, ніж знайомим(
ЛедиДи• 10 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Да Вы что?! Фиг с ним с теми вещами и золотом, было бы здоровье - заработаете на это.
автор младокошкина • 10 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Я вас дуже прошу- не наробіть дурниць. Так, це жах, що з вами трапилося, але життя- найцінніше, що в кожного з нас є.
автор младокошкина • 10 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Я тепер теж не позичатиму нікому(
Почемучка• 10 ноября 2022
Долгов много, влезли в ипотеку долларовую незадолго до войны.
Не платим, долг растет, уже должны очень много.
Пусть будет как будет
Я люблю транзисторы• 10 ноября 2022
кому і нащо ви позичали 4500?
парИла я парИла• 10 ноября 2022
У бизнеса всегда есть долги. И даже есть правило, чем больше у бизнеса долгов, тем он круче. Кому то должны за товар, кому то должны товар. Ежедневные закупки отправки. Сумма долгов ежедневно меняется.
Колхозница• 10 ноября 2022
Ответ дляТатьяна89
Про цену МРТ уже молчу вообще.
Мне никто не должен.
А зачем платить коммунальные на Луганщине?
Маурита• 10 ноября 2022
Перед війною влізла в кредити через хворобу, після війни втратила роботу, дохід впав, маю 22 тис на банку, десь 25 родичам і комуналку з початку війни теж не платила, тільки збираюся. Світла нема, працювати нереально, немаю ніяких запасів на зиму , ні одягу. Дуже складно і дуже сумно через це
Колхозница• 10 ноября 2022
Ответ длямладокошкина
Я тепер теж не позичатиму нікому(
Цена вашего урока
ОливьЕЖечка• 10 ноября 2022
Девочки, спасибо вам милые за поддержку, но...думала, что смогу пережить это, но не могу. Забрали все сбережения и золотые украшения, которые были. То есть все ценное. Мысль уйти у меня появилась не сразу, а через время. Абсолютно каждый день просто не могу дальше существовать. Опустились руки, ничего не хочу вообще! Правда не могу пережить то, что произошло, никак не могу...
парИла я парИла• 10 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Сколько вам лет?
автор младокошкина • 10 ноября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
кому і нащо ви позичали 4500?
Близькому родичу
Каравай-каравай• 10 ноября 2022
Нікому нічого не винна, і мені теж. Але в мене і житла власного немає. Я завжди живу у чоловіків) То першого, тепер другого)