Идеальная оптимистка• 10 ноября 2022
Мазня замість місячних. Вагітність?
Привіт, дівчата. Розкажіть, у кого була схожа ситуація.
Плануємо лялю. Уже близько року регулярний цикл день в день.
І ось зараз уже 2 дні мазня від світло-коричневої до темно-коричневої, груди болять, живіт ні.
Затримки по календарю поки немає. Але така мазня була лише 1,5 року тому, була гіперплазія.. Цією зимою виставляли аденоміоз..
Так хочеться почути історії дівчат, у кого мазня замість місячних виявилась дитинкою)
І скільки днів у кого мазало?
ПС. За першою дитиною теж була мазня, 2 дні і тест відразу показав.
Цього разу робила за 3 дні до цієї мазня - негативний.
І скільки днів у кого мазало?
Пэрисхилтонша• 10 ноября 2022
В мене була з лялькою перший місяць. Я довго не гуляла, тест і до гінеколога. Призначила таблетки
Идеальная оптимистка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМила 26
Это связано с аденомиозом. Один из характерных симптомов.
Но тест лучше сделать
Жаль😭
Але такого не було .. все чітко завжди починалось ..без мазні
Идеальная оптимистка
• 10 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
А скільки днів мазало?
Идеальная оптимистка
• 10 ноября 2022
Ответ дляstarlink
У меня так было несколько раз.
Ничего.
Бывает такое
Ничего.
Бывает такое
Ех, така надія 😟..
Пэрисхилтонша• 10 ноября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
А скільки днів мазало?
Та не пам´ятаю вже. На 2 чи третій до лікаря пішла, тест позитивний був.
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, дівчата, чуда не сталось(( почались М
Сочувствую.
Но мазня говорит о том, что аденомиоз ваш в активной фазе (то есть не в ремиссии).
Причина аденомиоза как правило в эстрогендоминировании. Почитайте в инсте Доктора Разумную и корректируйте и всё у вас получится!
Идеальная оптимистка
• 12 ноября 2022
Ответ дляМила 26
Сочувствую.
Дякую! Почитаю