Сливочная пенка• 11 ноября 2022
Сережки з полімерної глини
Випадково знайшла сережки з полімерної глини, сподобались. Почала роздивлятись є багато інших варіантів. Чомусь залипла на них, ніколи такого не носила. Зроблені грубо. Чи це така задумка?
Сливочная пенка
• 11 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
Напомнили мне лепку детьми в детском саду.
Так і я задумалась. Так має бути чи просто хтось на коліні зліпив
Ревнивая жена• 11 ноября 2022
Ответ дляСливочная пенка
На колене - это точно
Губки-уточкой• 11 ноября 2022
Вам подобається - носіть!
Я окрім золота, нічого не можу носити тому на біжутерію навіть не дивлюсь
Сливочная пенка
• 11 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Это нет.
Хорошо отношусь к хендмейд. Но не это
Дизайн поганий чи виконання?
Сливочная пенка
• 11 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Есть красивый хендмейд,но это краш,то что на фотках
Хендмейд весь різний. В мене просто враження, що навіть я б краще склепала. Чи то навмисно так грубо...
Рыжая бестия• 11 ноября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Дизайн поганий чи виконання?
Дизайн. Вкуса нет (