Некомильфо• 11 ноября 2022
Апетит і вагітність
Третя вагітність...перша дочка - апетит нормальний без фанатизму, животик з´явився десь ближче до 16 тижня, другий син - їла все , що не прибите 😄 живіт з´явився таке відчуття, що відразу (всі казали богатир росте ) третя - знову апетит звичайний як і до вагітності, 14 неділя животика не видно )) як було у вас ?
Ms. Dolly• 11 ноября 2022
1-2 вагітність - їла нормально. Живіт довго не з´являвся і в пологовий поїхала з маленьким животиком.
3 вагітність - їсти не можу, не хочу. Зараз 14 тижнів і живіт вже помітний.
Некомильфо
• 11 ноября 2022
Ответ дляMs. Dolly
Кого маєте ?)
Ms. Dolly• 11 ноября 2022
Ответ дляНекомильфо
Кого маєте ?)
Вже маю хлопчика і дівчинку.
Хто зараз ще не знаю)
Яйцеголовая• 11 ноября 2022
Змушую себе їсти. Відчуття голоду є, апетиту ніякого. Навіть те, що любила їсти до вагітності, ніякого бажання не викликає.