Ріта Гуцуляк• 11 ноября 2022
Буданов чуть ошибся про заход ВСУ в Крым летом 23. Похоже, это будет зима 22
10 хороших новин 10 листопада
👉🏻Непереможна українська армія за добу відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Новоселівське і Макіївка Луганської області та Соледар, Кліщіївка, Майорськ, Яковлівка, Андріївка, Білогорівка, Веселе, Невельське, Первомайське і Новомихайлівка Донецької області. Авіація, артилерія і ракетники розтеребонькали уйоб.ам 15 скупчень і 5 ППО. 740 лаптів поповнили пакетні війська так званої російської федерації
👉🏻Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». Непереможна українська армія сьогодні звільнила не менше 6 сіл. Вивільнила. Визволила! Я хочу оголошувати їх як переможців самих титулованих конкурсів, коли вони виходять на сцену під аплодисменти і овації
Брускинське. Киселівка. Борозенське. Кучерське. Олександрівка. Качкарівка. П´ятихатки
Не по всім ще є офіційне підтвердження, але наші легендарні герої вже піднімають там синьо-жовті прапори.
Загалом же на Херсонському напрямку у лапів відбили нирки, очі, віру в майбутнє і 1381 кв. км нашої території. Це 41 населений пункт.
👉🏻Микооолааааївщинаааа! Військові кажуть, що вся Миколаївська область повністю звільнена від руснявої швалі, яка драної шкарпетки Кіма не варта.
Звільнено Снігурівку, Євгенівку, Павлівку і Бобровий Кут.
Кім поки зберігає інтригу, але вже кличе комунальників зв’язуватися зі своїми керівниками. Разом з Україною у вільні населені пункти повернеться світло і тепло.
👉🏻Оприлюднено новий пакет військової допомоги від США (сьогодні прямо не день, а якийсь мішок Святого Миколая). У пакетику: 100 бронетранспортерів Хамві, 400 гранатометів, підривне обладнання для знищення перешкод, боєприпаси для Хаймарсів, звичайні та високоточні артснаряди, мінометні боєприпаси, стволи з патронами, спорядження для зими, оптика.
Плюс, Іспанія передає два ППО Hawk до вже переданих чотирьох, а Франція – ще шість гаубиць Caesar.
Це ми, ми бля/ь вирішуватимемо, що літатиме у нашому небі. І скільки вам жити, їбу.і лапті, вирішуватимемо теж ми.
👉🏻 У Києві буяє дерусифікація. Мінкульт нарешті повідомив, що пам´ятники Щорсу та Ватутіну нарешті знесуть. Пропоную після цього побудувати катапульту і перекинути їх на лівий берег Дніпра, поки лапті там ще тирлуються. А ще у київських державних школах і дитсадках повністю виключили російську мову з навчальних програм. Тішуся як колишня (хуліард років як колишня) вчителька російської мови та літератури.
👉🏻У Криму застремоусився такий собі Олексій Ременюк, колишній нардеп і співголова колишньої української партії «Русь єдина», яка до цього називалася «Партя політики Путіна» (кримчани добре її знають). Ременюк їхав за кермом бухий, копи намагалися його затримати, він вирвався і поїхав, протягнувши інспектора на двері авто по асфальту😂 Потім, втративши спойлер у вигляді копа, Ременюк вилитів на встрєчку де і зустрівся з вантажівкою. Кінець 🥳
👉🏻Лаптям красиво прилетіло у штаб в Червоному маяку. Блохасті якраз сиділи там і думали, як їм жити далі, коли непереможна українська артилерія вирішила це питання. Півсотні лаптів вже точно більше ні про що не думають і взагалі не існують.
👉🏻 А у Каховці у пункті переливання крові, де ці упирі зробили собі штаб, був ще й салют. Місцеві кажуть, що дуже гарно розліталися. Прям як мікроби у рекламі засобу для чистки унітазів
👉🏻Брати-поляки зробили нам підгончик на 1570 терміналів Starlink, Федоров хоче на цій базі зробити публічні точки WI-FI, щоби ми були з інтернетом навіть якщо щось станеться з вишками
👉🏻 Верховна Рада України розпробувала смак крові тролінгу і оголосила, що визнає незалежність Татарстану. У Татарстані оkуїли від такої щедрості так що їх ледь шляк не потрафив і кинулися запевняти царя, що взагалі не збираються ставати незалежними. «Подивимося», сказала Верховна Рада і зареєструвала відповідний проект постанови. Лапті бьються в конвульсіях так, що ледь потрапляють по клавішах. Всі як під копірку пишуть, що це «спроба розкачати росію».
Ага, розкачати і виїба.и. Тільки це не спроба, бо росія вже давно розкочується 😂
Ответ дляTekila_
Меня уже тошнит от этого ´братья’.
Давайте дальше без сестёр и братьев как-то, сами. Пусть будут друзья и партнёры.
а меня не тошнит.поляки и приняли нас и руку помощи протянули.и поддержали.и помогают.и это я видела там ЛИЧНО у них
’Война в Украине будет продолжаться до тех пор, пока Россия не выведет войска из Украины’ — Джо Байден.
вчера в 23:09
⚡ Сообщается что ВСУ окружили Херсон. Орки на лодках переплывают на левый берег. Хаймарсы уже работают по левому берегу. У орков началась паника. Стреляют друг в друга, думая что это уже ВСУ. Бросают технику. Некоторые прыгают в воду и пытаются переплыть(а вода то холодная). Сверху весь этот хаос накрывает украинская артиллерия.
⚡ВСУ просят жителей Херсона не покидать убежище. Начинается штурм города. Ночь будет жаркой!
Парам парам пам
Чашечка кофе• 11 ноября 2022
Автор, не надоело каждый вечер притягивать новости со всех тг каналов? У вас к войну отношение, как к карусельке в лунапарке...
Popeye the Sailor• 11 ноября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
А чем Вас напрягают темы автора?
Ответ дляЧашечка кофе
я всегда делаю в жизни все что захочу когда захочу и как захочу
Ответ дляNikaVesna
Удалено администрацией...
нет никакого цинизма.не надо оскорблять девушку.
Ответ дляЧашечка кофе
Хватит репостить новости за вчера и позавчера. Их уже все прочитали
хочу и буду.я же сказала-ДЕЛАЛА ДЕЛАЮ И БУДУ ДЕЛАТЬ ВСЕ ЧТО ЗАХОЧУ.и это даже не обсуждается.ссори..
Ответ дляPopeye the Sailor
А чем Вас напрягают темы автора?
да матрешки они.подгорает.у них шо ни день то новости траурные.посмотрим что завтра по методичке запоют.надеюсь не ядерку и не вспышку триппера))
cherkashka@i.ua• 11 ноября 2022
Ответ дляРіта Гуцуляк
Красава, автор! Слава Україні, слава Націі і п....ц рашистской педерації! Ура!
Popeye the Sailor• 11 ноября 2022
Ответ дляРіта Гуцуляк
Тоже так думаю. Другого объяснения не вижу реально.
Бесящих тем тут хватает с реально тупыми историями) но Ваши темы к ним явно не относятся
Ledi April• 11 ноября 2022
Ответ дляIanxMickey
Удалено администрацией...
Девушка уже полгода живёт в Иваново - Франковсой области.
ЖД білети ловлю• 11 ноября 2022
дякую, авторе!
Приємно читати ще з гумором. Приємні новини можна читати і ще раз посміхатися, радіти постійно, в різних формулюваннях.
Ledi April• 11 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вони бідненькі не знають, за яку методичку хапатись і яку сторінку використовувати.
Удалено администрацией...
Ответ дляChernobai
я спросила по поводу Антоновского - это из хороших разве новостей? что хорошего в его разрушении?
отстроим мост -будет лучше прежнего-пишут в новостях.