Люблю кетчуп• Изменено 12 ноября 2022
Ну що, Черкаси, хто вже був у МакДональдс?
Я не є фанатом. Так, можливо раз у місяць зайти. Але дуже лате та капучіно їх подобається.
Були пів року за кордоном, то навіть якось не цікаво було туди йти. Хотілось саме в наш, черкаський.
Ми вчора ще не були, судячи зі сторіс - черги - жах)) Оце так справжні фанати. Нещодавно від знайомої з Києва чула історію, що в них бувають випадки, коли навіть до Львова на таксі замовляли. А тепер і від нас будуть замовляти)
Дуже рада, що такий великий бізнес повернувся до нашого міста. Прибуток і раніше був солідний, а зараз, враховуючи кількість переселенців, на мережу чекає надприбуток )
Я вся ваша• 12 ноября 2022
Оооо, дочь скоро поедет в Черкасы , закажу ей все мое любимое ))) жаль что латешечку не привезешь
Странно почему в Полтаве не открывают
БлинчикБезСметанки• 12 ноября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Нікнейм у тему
Ох) сьогодні їхала 20м маршрутом, і десь метрів за 30 до зупинки, автобус ставЖіночка -кондуктор почала репетувати ’понаїхали, голодні´. Попереду була пробка до макдрайву. Так і дізналася
Але я рада, хоч і не фанат його, решті решт це робочі місця і ностальгія по мирним часам
Файна_зупка• 12 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну и дура ’жіночка’. В очереди не стояла, но для меня чиз и латте ассоциируется с мирной жизнью. Часто там отдыхали между покупками). Тоже обязательно зайду, но хочу так раньше... жутко устать, доползти до столика на летке и ждать мужа с кофе
Капитанша• 12 ноября 2022
Дочка прибежала с криками мама ура!!!
Муж позвонил и сказал мать нада, беги, пусть ребёнок порадуется, и я пошла утром, постояла в очереди минут 15,
Я правда такой фотограф)))