Полячка• 12 ноября 2022

росія знищила всю енергосистему Херсона. Планируют за месяц починить...

Росія знищила всю енергосистему Херсона. Однак Україна має намір відновити її за 1 місяць.

Про це в ефірі “Суспільного” розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Він наголосив: компанія готова надати “Херсонобленерго” необхідне обладнання для “першого відновлення” енергосистеми регіону.

“Потрібно подивитися на ті регіони, де взагалі немає світла. Це сьогодні звільнений Херсон. Там рашисти зруйнували всю енергосистему. Там не те що графіків, там узагалі немає електроенергії”, – розповів Сахарук.

При цьому він зазначив: після деокупації Київської області відновлення її енергосистеми зайняло 30 днів. Очікується, що стільки ж часу займуть і роботи на звільненій частині Херсонщини.

https://24.kyiv.media/news/rosiya-znyshhyla-vsyu-e...
Майя15• 12 ноября 2022
Тоже задаюсь этим вопросом.Отключения в одних и тех же областях.

Санька-4b93• 12 ноября 2022
Боже ж мой, и тут позавидовали даже херсонцам
Дами• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Дело не в зависти. Просто кто-то врет очень.
Елиссавета• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Не говорите
Vikolette• 12 ноября 2022
ну так если бы весь Киев все 30 дней сидел вообще без света, то наверное тоже восстановили бы за месяц, нет?
ПанВиктория• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Зависть вообще не причём в данной ситуации. Просто я начинаю понимать что на моих ушах огромная лапша насчет электроэнергии.
Санька-4b93• 12 ноября 2022
Ответ дляДами
В чем вы видите враньё? Я не спец в энергетике, но полагаю что в Киеве сейчас повреждены генерирующие станции, а в Херсоне передающие линии, поднять их гораздо проще.

uul• 12 ноября 2022
Во-первых,в Киеве сейчас не только аварийные,а и веерные отключения,которые,я так понимаю,были бы даже без обстрелов,не даром нас к этому ещё с лета готовили. Плюс аварийные отключения,вот и выходит,что в Киеве света нет 12 и более часов в сутки.
ПЛЮС-МИНУС• 12 ноября 2022
Жахнуть бы им по Эрмитажу, Кремлю, Василию Блаженному... вернуть их болота в первозданное состояние и пусть поростет все борщевиком
_MadonnA_• 12 ноября 2022
Конечно врут . Вопрос в каком количестве . Не исключаю полный блек аут именно Киева
MarryV• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Нда уж.
Somik• 12 ноября 2022
Вы представляете какое количество энергии потребляет Киев?
fialka_violet• 12 ноября 2022
Ответ дляSomik
Совершенно верно, странно что сравнивают нагрузку Киева и Херсона. Электроэнергия есть, но повреждены мощные трансформаторы под Киевом, понижающие нагрузку, которых и на Украине и в мире мало. Их быстро не заменишь. Изготавливают из несколько месяцев.
Дами• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Ну вот взять мой Чернигов, мы в Киеве сейчас, но я звонила узнать по разным домам вчера. В одном нет света 16 ч в сутки, в другом 8 ч, в третьем не откл ни разу и знаете чинить можно все, в марте у нас не было мес света совсем, вот полностью блекаут и починили дней за 10 и все ок. А что теперь случилось? Про полгода на детали, прошу не надо, в нашем городе бомбили и тец и лэпы, связи не стало с начала марта, тел кирпич. А вот сейчас всю цу отключают постоянно, аварийно/планово, как придумают, но больше всего Киев.
Джулияробертс• 12 ноября 2022
А що тільки Київ? Черкаська область практично постійно без світла(
A no name• 12 ноября 2022
Удалено администрацией...
Piracanta• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
А ми вже на кордонах 24 лютого? Де? Коли? Я щось пропустила?
A no name• 12 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
А населення готове до ’миру’ на кордонах 24?
Поки населення підготують, то і на межі вийдуть.
Але знову - це моя думка, виходячи з того, що бачу.
вре_Динка• 12 ноября 2022
Ответ дляfialka_violet
А чому В світі та На Україні? З яких пір Україна стала островом?

Piracanta• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Але ж не по всій Україні вимикають світло. Виходить жителів одних областей готують для миру на будь-яких умовах, а жителів інших - ні?
Міражана• 12 ноября 2022
Ответ длявре_Динка
Кацапка пише певно
viika65• 12 ноября 2022
Ответ дляМіражана
Кацапка пише певно
и не одна!
A no name• 12 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Звідки йшли попередні народні обурення? Яке місто повстало проти вступу до ЄС? (Підказка: студенти. А наступного дня - вже обурені містяни. І лише згодом - до них підключилися інші регіони.) Зараз я бачу відключення саме в цьому місті. Причому знаєте як цікаво: якісь будинки до 20 годин без електрики, а якісь - жодного разу. Про ’критичну’ мережу локшину не пропонувати.
GIJane• 12 ноября 2022
Уже ж не один раз писали, що проблема не в об´ємі чи транспортуванні, а проблема в одночасному навантаженні споживачів.

Київ - один із найбільших міст і це логічно, що тут іде найбільше ОДНОЧАСНЕ споживання, тому так часто і вимикають.
Хто знає, як забезпечується перерозподіл навантажження і скільки пвдстанцій є і в якому вони стані. Може, в Черкаській області один такий об´єкт і він не справляється з одночасним навантаженням в об´ємах цієї області.
Але краще говорити, що нас до чогось готують, оо так...
Piracanta• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Думаєте, вони вирахували в яких саме будинках живе найбільш активне протестне населення і саме їм вирубають світло на 20 годин?
Міражана• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
Реально смішно таке чути,ви певне ще антиваксер і вірите в всесвітні заговори)))
Працюю недалеко від трансформаторної підстанції, куди вдаряли ракетою. Її до сих пір ремонтують. Ясно що в районах, які мали світло від конкретної підстанції, зараз проблеми, їх може підключили до сусідньої, але одна підстанція не може справитись з подвійним навантаженням без віключень. Це і дитині зрозуміло, а доросла тьотя вірить в заговори))
Міражана• 12 ноября 2022
Ответ дляviika65
и не одна!
Тут їх багацько. Розганяють зраду і негатив як можуть.
Ksu160576• 12 ноября 2022
Ответ дляПанВиктория
і це 100%, скажу вам як енергетик за фахом і колишній працівник Укренерго
viika65• 12 ноября 2022
Ответ дляМіражана
так, посмотрите, сколько народу на это ведется. такое впечатление, что люди думать не умеют, либо нечем думать.
Вкусныйпончик• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
Ви думаєте наші нас готують?