Росія знищила всю енергосистему Херсона. Однак Україна має намір відновити її за 1 місяць.
Про це в ефірі “Суспільного” розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
Він наголосив: компанія готова надати “Херсонобленерго” необхідне обладнання для “першого відновлення” енергосистеми регіону.
“Потрібно подивитися на ті регіони, де взагалі немає світла. Це сьогодні звільнений Херсон. Там рашисти зруйнували всю енергосистему. Там не те що графіків, там узагалі немає електроенергії”, – розповів Сахарук.
При цьому він зазначив: після деокупації Київської області відновлення її енергосистеми зайняло 30 днів. Очікується, що стільки ж часу займуть і роботи на звільненій частині Херсонщини.
Елиссавета• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Боже ж мой, и тут позавидовали даже херсонцам
Не говорите
ПанВиктория• 12 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Зависть вообще не причём в данной ситуации. Просто я начинаю понимать что на моих ушах огромная лапша насчет электроэнергии.
Санька-4b93• 12 ноября 2022
Ответ дляДами
Дело не в зависти. Просто кто-то врет очень.
В чем вы видите враньё? Я не спец в энергетике, но полагаю что в Киеве сейчас повреждены генерирующие станции, а в Херсоне передающие линии, поднять их гораздо проще.
ПЛЮС-МИНУС• 12 ноября 2022
Жахнуть бы им по Эрмитажу, Кремлю, Василию Блаженному... вернуть их болота в первозданное состояние и пусть поростет все борщевиком
fialka_violet• 12 ноября 2022
Ответ дляSomik
Вы представляете какое количество энергии потребляет Киев?
Совершенно верно, странно что сравнивают нагрузку Киева и Херсона. Электроэнергия есть, но повреждены мощные трансформаторы под Киевом, понижающие нагрузку, которых и на Украине и в мире мало. Их быстро не заменишь. Изготавливают из несколько месяцев.
Ответ дляСанька-4b93
Ну вот взять мой Чернигов, мы в Киеве сейчас, но я звонила узнать по разным домам вчера. В одном нет света 16 ч в сутки, в другом 8 ч, в третьем не откл ни разу и знаете чинить можно все, в марте у нас не было мес света совсем, вот полностью блекаут и починили дней за 10 и все ок. А что теперь случилось? Про полгода на детали, прошу не надо, в нашем городе бомбили и тец и лэпы, связи не стало с начала марта, тел кирпич. А вот сейчас всю цу отключают постоянно, аварийно/планово, как придумают, но больше всего Киев.
Ответ дляfialka_violet
А чому В світі та На Україні? З яких пір Україна стала островом?
Ответ дляA no name
А населення готове до ’миру’ на кордонах 24?
Поки населення підготують, то і на межі вийдуть.
Але знову - це моя думка, виходячи з того, що бачу.
Але ж не по всій Україні вимикають світло. Виходить жителів одних областей готують для миру на будь-яких умовах, а жителів інших - ні?
Ответ дляPiracanta
Звідки йшли попередні народні обурення? Яке місто повстало проти вступу до ЄС? (Підказка: студенти. А наступного дня - вже обурені містяни. І лише згодом - до них підключилися інші регіони.) Зараз я бачу відключення саме в цьому місті. Причому знаєте як цікаво: якісь будинки до 20 годин без електрики, а якісь - жодного разу. Про ’критичну’ мережу локшину не пропонувати.
Уже ж не один раз писали, що проблема не в об´ємі чи транспортуванні, а проблема в одночасному навантаженні споживачів.
Київ - один із найбільших міст і це логічно, що тут іде найбільше ОДНОЧАСНЕ споживання, тому так часто і вимикають.
Хто знає, як забезпечується перерозподіл навантажження і скільки пвдстанцій є і в якому вони стані. Може, в Черкаській області один такий об´єкт і він не справляється з одночасним навантаженням в об´ємах цієї області.
Але краще говорити, що нас до чогось готують, оо так...
Ответ дляA no name
Думаєте, вони вирахували в яких саме будинках живе найбільш активне протестне населення і саме їм вирубають світло на 20 годин?
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
Реально смішно таке чути,ви певне ще антиваксер і вірите в всесвітні заговори)))
Працюю недалеко від трансформаторної підстанції, куди вдаряли ракетою. Її до сих пір ремонтують. Ясно що в районах, які мали світло від конкретної підстанції, зараз проблеми, їх може підключили до сусідньої, але одна підстанція не може справитись з подвійним навантаженням без віключень. Це і дитині зрозуміло, а доросла тьотя вірить в заговори))
Вкусныйпончик• 12 ноября 2022
Ответ дляA no name
Удалено администрацией...
Ви думаєте наші нас готують?