Выручалка• 12 ноября 2022
Дитині 10 міс. Кричить як різана, не може спати(
Ріжуться зуби, але це вже третя ніч підряд…. Таке можуть зуби давати? Плаче тільки ввечері-вночі(((
Выручалка
• 12 ноября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Може дайте нурофен
Проносить((( так не хотілося….
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2022
Може, в мене самої, коли прорізувався зуб мудрості боліти починало звечора і всю ніч. Плюсую за нурофен.
ДваДваВосемь• 12 ноября 2022
Когда резались зубки у моей крошки - мазала десны ей гелем. Не помню название. И с сиси не слазила.
ПростоБелка• 12 ноября 2022
Звісно може. Я давала Дннтокінд. Знеболююче дайте, панадол, якщо Нурофен не підходить.
Выручалка
• 12 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Просто це вже не перша ніч… тому починаю переживати
Выручалка
• 12 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Скільки це взагалі може продовжуватися?(
Выручалка
• 12 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Нурофен, не мучте дитину і себе
Їй боляче!
Але 3 дні вже лізуть( скільки ще таке буде?(
Пишу_граммотно!• 12 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
Від знеболюючого нічого страшного не станеться, плаче даєте. Пожалійте дитя, мені як 8мі різалися я без знеболюючого навіть думати не могла тиждень... Мені шкода вашу дитину... Ще й заголовок вищить як різана
Выручалка
• 12 ноября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дайте нурофен
Щойно дала. Просто переживаю чи дійсно зуби таке можуть зробити
Ядвига Юсьлегко• 12 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
Конечно, когда они лезут, это больно
Одяг та сумки• 12 ноября 2022
давление может внутричерепное детки маленькие . кладите на себя гойдайте и дремайте. мы так с мужем поочереди - у нас двое и двое крикух...то животик то еще что -все прелести пережили
Ольчик1998• 12 ноября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Наверное у малого моего тоже зубы. Бо он с груди не слазит, и было что орал дико, ппц. С первой все спокойно было
Чебуравлик• 13 ноября 2022
100% зубы
Оно ж больно, плюс зудит. Днем давайте всякие прорезыватели, пусть чешет десна. На ночь нурофен по весу. Жесть будет, пока не вылезут
Это первые что ли?
Я своему ещё купила силиконовую щеточку на палец, наносила гель и массажировала. Он прям тянулся к этой щеточке, отпускать не хотел и видно было, что ему лучше становится
Это первые что ли?
Выручалка
• 13 ноября 2022
Ответ дляОдяг та сумки
В 10 місяців? Це ж вже доросла дитинка(
Выручалка
• 13 ноября 2022
Ответ дляСвітлана-a683
може ще коліки турбують. укропну воду потрібно дати
Коліки наче до 3 місяців турбують, далі ні..
Выручалка
• 13 ноября 2022
Ответ дляЧебуравлик
100% зубы
Это первые что ли?
Це вже 7 зубчик. До цього кричала день і все, але так щоб ось так 3 дні спокою не було, то не було такого. Вдень це анголятко. Все починається ввечері….
ПростоБелка• 13 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
Поки не вилізуть зуби. Ваша дитина так реагує. Варіантів нема. Моя донька з 2-з місяців на зуби реагувала. Син не спав вночі майже до 2-х років, але там не тільки зуби були. Тому вам потрібно набратися терпіння.
Выручалка
• 13 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
А що ще було? Як зрозуміли, що не тільки зуби?
ПростоБелка• 13 ноября 2022
Ответ дляВыручалка
Це був і живіт, і перенавантаження нервової системи, і зуби. Багато показників є. Якщо у вашої дитини це тільки зараз почалося, давати щось обезболююче від зубів. Якщо працює, значить точно болять. Тим паче, на зуби там і слина, і чеше ясна, весь час там пальчики, почервоніння….