Ще з цiкавого Проезд ребенка из Словакии в Украину +6 Ввоз животного в Польшу +9 В Дия не дописана буква в отчестве +19 Якщо в 14 років дитина не піде отримувати паспорт, чи можна потом +258 Украина вступит в ЕС! +46 Мати одночасно нову ID- картку і паспорт книжечку - яким законом регулюється? +34 заламіновані українські документи не валідні закордоном? +27 Ід карта дитині 14 років як швидко зробити? 2 год в черзі Цнап +18 Повне ім´я в свідоцтві імені Даша, як у вас? +29 Як біженцю в Німеччині отримати довідку про пільги чорнобильця? +46
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Це правда? Господи, в мене там донька...12+34812 Что будет после марта 2027 года? 19+31019 Мнение мужчины обо мне8+1918 Люди й так знають, що у вас є матільда, демонструвати її світу не обов´язково.6+1516 Нерухомість і родичі які лізуть не в свою справу, їх потрібно грубо послати6+1226 Сборка дронов на дому, где искать вакансии? 5+1205 13 річний хлопець став донором для 4х дітей.4+1164 ещё
Сейчас читают! Трусы без бретелей — новый тренд в мире нижнего белья +851 Быть одной или соглашаться на отношения такие?2+702 Началооооось!3+523 Последствия войны +511 Родители с ужастным характером, досматривать или дом престарелых?4+394 Коли війна закінчиться, зміниться покоління, і все буде забуто2+372 Мне одной что-то не заходит клан Сопрано?+351