Шумелка Мышь• 13 ноября 2022

Когда дарят подарки? На Рождество или на Новый год

Праздники в Германии. Их тут много. Недавно был праздник Мартина, дети пели, мы давали конфеты. Вот теперь думаю , как празднуют Рождество, Новый год. У нас подарки на Новый год это святое! А как в Германии? Поделитесь опытом
Кошечка-муркошечка• 14 ноября 2022
Ми будемо святкувати 25го, тим більше, що ми у ГБ.

Amalpi• 14 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Звичайна арифметика, не більше!
Якщо у вас Різдво 7 січня, то й нр повинен бути 14 січня!
А то як у перевертнів... Включіть раціо!
Старый НГ конечно празднуем
Amalpi• 14 ноября 2022
Ответ дляМорковку дай
Немає нашого і їхнього Різдва . У нас Різдво завжди було 24 -26 грудня. Поки Совєти не втрутилися у наше життя зі своїми заборонами всього « нашого»: мови, традицій, церкви і тд. І католики і православні - християнської віри . І Різдво мають в один день. Тільки радянська влада придумала перенести дату на січень за юліанським календарем, тоді, як весь світ святкує та живе за григоріанським . Щоб перетягнути увага та змістити акценти - придумали святкування нового року з дідом морозом . По суті персонаж , що є Миколаєм, бо він приносить подарунки . Ця мішанина в призвела до того, що маємо . Звідси і «старий новий рік».
Просто церковь осталась на Юлианском календаре, никто не переносил
Amalpi• 14 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Ви помиляєтесь! Ви будете святкувати в січні 2023 те, що ми в грудні 2022!
Це ви запізнюєтесь!

В січні 2022 ви святкували 2021 рік з народження Христа
Нет, праздновали Рождество 2022, и старый НГ 2022
Майданщица• 14 ноября 2022
Ответ дляМорковку дай
Ми недалеко від Вроцлава у маленькому містечку. Тут на НР тиша. В центрі біля ялинки ( а вона і не одна) немає нікого . Два роки тому було багато салютів ( у Бедронки навели піротехніки, поляки все розкупили). Але в місто ніхто не ходить
Тут всегда очень много салютов на НГ.
Мы на набережной живём - так вся набережная после НГ усыпана выстреляными салютами.
И да. В маленьких городках конечно такого нет.
Чупа-чупс• 14 ноября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
А в чем смысл отмечать праздник в который ты не веришь? Вот мы сейчас в Польше,не верующие,какой мне смысл отмечать рождество если для меня это ничего не значит и я не вкладываю в этот день никакого смысла. Новый год для меня именно начало нового года,какое-то событие. Короче,запуталась)
Можна Рош-а Шана відмітити, він в вересні :) До речі, в давні часи, до того як Петро І замінив календар, НР був у вересні!
Не раскрытый парашют• 14 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Меня никакие божественные праздники не интересуют,люблю новый год и др,это все)
LvivLady• 14 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Старый НГ конечно празднуем
Удалено администрацией...
Amalpi• 14 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
И вам не хворать